Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sanje..

sanje..

ali mogoče bolje tisto: “sanja svinja o koruzi, akoruze nema…..”””

…večerja,sveče,vino,zvezde,modro nebo,…..romatika..ta lepa besedica, ki nam zamegli pogled, izostri čute, dotik, bitjesrca, toplina dlani……jemanje in dajanje, ljuebzenski ples, nežnost, kemija……

hmmm…..no kako pa vi občutite romantiko, kaj ste pripravljeni narediti v teh trenutkih,….in se spomnite trenutka največje romanitke v vašem življenju????

pa pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Romantika…………in vrnitev na trdna tla……….

Osebno mislim, da kaj takega ne bom doživela………..oz. ne bom nikoli več…

smrck…

The best in life is free

Se spomnim ja!
Še zdaj bi plaču en flaškon tistemu,ki je kable precvikal……tam nekje,nekoč!
;-)))

nova
Uredništvo priporoča

ne verjamem (več) dosti v romantiko, če se zgodijo lepi trtenutki, si jih zapomnim, mislim pa, da bi se težko zgodilo kaj takega, kar bi me vzdignilo nekaj metrov od tal :-))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

hmmm….kako si skromna……….no kje je sedaj tvoj meil….da ti mal natvezim…opssssssssss

leta letijo - iščem stevardeso.....

Bi napisal kaj več o tem….sam tud jaz imam postavljene meje.
;-)))

misliš, da ji ne bi ugajala taka nežna glazba, sveče, večerja, dotiki bežni nežni, nehoteči………..pričakovanje…uffffffffffffffffff

eh..kar ne morem verjeti…..

a je premlada, za kaj takega?????????

leta letijo - iščem stevardeso.....

Midva poznava kako strune zvenijo,kaj prjatu?
😉

če smo danes že glih pri likanju:
bolj bi mi ugajalo, če bi mi zlikal cel kup perila, zraven vrtel nežno glasbo, pa meni, ki bi ležala na kavču, čepetal kaj sladkega .-)))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

hahah…stephanie….samo to???

kak bi se pa polej oddolžila…….zasmrčala???hehehe

leta letijo - iščem stevardeso.....

razočaran, dejva se nekej zment .-))))

niso vse ženske glih
==================

P.S.
pa še smrčim ne

niti v sanjah ne :-)))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

jaja………..to vsaka pravi…dokler ne zaspi…hhihiihihihi

tisto, da niste glih………ne vleči me za jezik………ker se lahko spozabim…babe ste za……ufffffffffffffff….

raje povej………a imaš veliko za peglat?

leta letijo - iščem stevardeso.....

nimam.

P.S.

na vprašanje, zakaj imam moža in zakaj otroke, ti bom kar sama odgovorila:
zato, da vsak izmed njih naredi, kar je treba.
Ta teden recimo lika hči, prejšnji teden je pa najmlajši sin.
Prva stvar, ki so se jo pr naš hiš naučil otroc, je bilo to, kako pospravljat za sabo.
In ta del “izobrazbe” vključuje tudi likanje, pospravljanje, zlaganje cunj v omaro, uporaba sesalca, zalivanje rož, kuhanje, peka, itd.
Pri vsem naštetem pridem na vrsto vsak četrti teden.
Tako malenkost pa že preživim , a se ti ne zdi?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Romantika…ja to je resničnost,brez nje nočem in bi bilo težko…Ma obožujem jo.Včasih sem preveč romantik v tem krutem svetu. Kar ne paše nekako.Drobne stvari delajo čudeže,če jih znam začutit,izkoristit….Pripravljena delati čudeže mjep dobesedno….največji trenutek romantike…..
Hmmm svečke,večerja,ukradeni poljubi….tiste iskrice v očeh,ki so švigale,roka pod mizo hmmm dela čudeže..:)))))))) mislim da bo dovolj?

P.S. romantika;tuš,modra svetloba mobitela…:))))))))))))))

New Report

Close