Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Štefi…

Štefi…

A tako sosedo ti imaš???????!!!!!!!!!

O Marija….Če bi naši moški videli tisto, kar si meni poslala….:)))))))))))

Jutro in cmoka

The best in life is free

ANE?? HEHEHE
sicer ni lepo od mene, da se sončim v njeni senci, pa vendarle.-))))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

:))))))))))

Hja no…sej magari SP bi rekel, da iz stare koke rata dobra juhca…hi, hi, hi:)))))))))))))))

The best in life is free
nova
Uredništvo priporoča

naslov prosim………da odgrnem senčico….

stephanie….no..kje je križišče???

leta letijo - iščem stevardeso.....

hehehe , SP bi prej slikco gledal, pa stari koki kosti obiral, pa bi imel dva užitka v enem , hehehe…

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

ja,ja……on ima itak rad panine….mislim…paket….dva v enem:))))))))

The best in life is free

ne zafrkavajte se iz mojega frenda…..da mu ne bi priskočil na pomoč, ko bo treba vaju oglodati….hehehehhehe

leta letijo - iščem stevardeso.....

Kdo se zafrkava? Jaz čisto nič…

The best in life is free

zafrkavati se iz koga???!!
Razočaran, to pa nikoli !!

ne rečem, kaj drugega, bolj nežnega, lepšega…………..:-)))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

mala…….daj mi meil….ti nekaj napišem…resno..

leta letijo - iščem stevardeso.....

[email protected]

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

ja…pa vaju dve tudi!
;-)))

za kaj se pa sploh gre?

Mi je Štefi poslala sliko “lepe sosede”;)))))))))))))))))))))

The best in life is free

Sosed jih imam že kar precej “poskeniranih”.
Bi blo boljše,če bi ona samo sebe poslala…..pa ti tudi!!!
Mnjami…..;-)))

ane Stelči, slikca kot slikca, lepa, celo mičkeno zavisti, sem in tja, vzbudi?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

že ni več predmet mojega zanimanja…preveč nakladata in cajt zapravljata!
😉

mogoče pa je res soseda…vredna greha………..

zakaj pa bi je drugače tak skrivale?zavist verjetno…heheh

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ker sem se lani rodil…sem pač presodil,da najbrž jajca ne moreta znest.
😉

to sem pričakovala:-))
lepa slikca za trenutek vzbudi apetit, potem pa nič več…..
tako je , zate se pa še meni zdi, da bi za dober apetit moral imeti še kaj drugega zraven , ne samo nekaj lepote na krožniku …..

če se varam, potem so moji instinkti šli na dopust :-)))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Meni čist neke druge reči spravijo…..”ob pamet”.!
Fotka sosede(če sploh je?)..pa zanesljivo ne.
razen,če bi jo sam fotkal!!!(paparazzo po defaultu!)
😉

KAJ JE TISTO, KAR TI zapremza pamet ?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

mogoče ti???hehehhehe

a pa bi to znala…opssssssssssss

leta letijo - iščem stevardeso.....

hehe, znala bi, samo on sodi po moji presoji med tiste moške, ki imajo trdno zacementirana kolena in se mu ne zašibijo glih pr vsaki, zlasti pa ne pr tko žleht in jezikavi kot sn jest .-))
bi rekla .

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

heheh………poskusi……..presenečenja so na vsakem koraku…upssssssss

leta letijo - iščem stevardeso.....

a veš, zakaj imam rada virtualne klepete?
ker se človek mal poheca, mal nasmeje, mal preizkuša iskrivost sogovornika…………………………..toda zelo zelo močno dvomim, da bi jaz osebno lahko za sekundo pomislila, kako bi bilo z določenimi fajn recimo v realnosti……
Za kaj takega sem en bolj kilav rtomantik, z nogami preveč na realnih tleh, pa še v določene stvari ne verjamem in to se mi zdi najboljša kombinacija, da si najdem veliko prijateljstev, da se veliko hecam, da mi je fajn.

P.S.

a pišem predolge odgovore ane?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

New Report

Close