Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vsakdo ima vsaj eno..

vsakdo ima vsaj eno..

neizpolnjeno željo!!!

no!

leta letijo - iščem stevardeso.....

ko bom spoznala tebe, bo ena neizpolnjena želja manj :-)))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

ne me osvajat……….sem že napol….hihiihihh

sem te resno vprašal….no da ti pomagam:

kaj pa…………

odrasli otroci
– spet zaljubljena
– ponovitev prvega poljuba
– romatična večerja
-nova premiera v gledališču.

in še in še

leta letijo - iščem stevardeso.....

v katerem členu SLO ustave piše, da te ne smem osvajat ?!?!
Pokaži mi ga, pa bom takoj nehala :-))

kar se pa pomoči tiče…………..

odrasli otroci
še najmanj 5 let me bodo koštali po 150 jurčkov na mesec: internat x 2, vožnja domov x 2, malica x 2.itd. Torej so neizpolnjene želje na to temo bolj podobne zgodbi o jari kači in steklem polžu 🙂

– spet zaljubljena
to se sliši blazno zanimivo.-)) toda…..sem in tja koga spoznam, toda……..smrk

– ponovitev prvega poljuba
to bi bilo tudi nekaj…..prvi poljub je imel okus po borovnicah ………mmmmm

– romatična večerja
o tem še nisem razmišljala :-))) bom pa začela, zato hvala, ker si me spomnil……….

-nova premiera v gledališču.
eh, včeraj sem zamrazila karte, upam, da bo naslednja že kmalu……….

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Vsaj eno ali jih lahko napišem več????

Definitivno romantičen sprehod po gozdu…(z ljubljeno osebo seveda)…vsakih pet korakov počitek (mislim take vrste počitek….ustka na ustka:)))))…pa naprej niti ne bi pisala….naj vam fantazija dela….he,he,he…

Naslednja želja….pa čeprav nisem nasilna…rada bi vrnila mojemu ex,ex,ex,ex,ex bivšemu milo za žajfo………..grrrrrrrrrrrrrrr…………. Da se zdaj leta obrnejo ej……………grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

The best in life is free

Ja imam!
Trojčka!
😉

Spet???!!! Sem pa mislila, da te je pasala ta želja:((((((((((((

The best in life is free

Stelči, jest bi pa tko rekla:
če bi si ti al pa jest prvošle tri hkrat, bi ble potem mogoče (sn rekla mogoče) vsaj mičken zadovoljne….
pravjo, da so trije kolkr tolk
:-)))))))))))))))

eden bo itak gledal TV,. ta drug se bo kregal za daljinc, ta tretji bo pa kej zmigal, če v hladilniku ne bo nobenga piva :-))))
a zdej zastopš?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Nikoli!
Dokler ga ne realiziram…ne bom dal miru.
😉

smrck…..

sem pa mislila, da sem te malo k pameti spravila:))))))))))))))))))))))

The best in life is free

Ena zgori,druga spodi in jaz vmes….tko je,ko se gremo mi zares!
kapiraš zdaj tega trojčka?
Mnenje?

Lovšin je pa itak zakon:))))))))))))

The best in life is free

Ne bi jaz njega nabrisaval….nego……
;-))))

hehe, če bi bil ti spodaj, zgoraj pa Šerbi pa desa Muck, bi se mi smilu kot sto hudičev :-)))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

ja, ja……………..eno zgoraj in drugo spodaj:))))))))))

The best in life is free

Si bila na dobri poti ja….sam….saj veš epilog.
🙁

brez veze , da ga spravljaš k pameti…
To pr moških ne učinkuje…zlasti ne, ko pamet dela po svojih zakonitostih-težnostnih…
Stelči, najbolj bi blo, da SP-ju ustržeš in mu zrihtaš še dve:……

ampak…taki, ki bosta GLIH TAPRAVI ZANJ :-))))
HEHEHEHE
HEHEHE

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Se javljaš mogoče?Saj ni treba po ovinkih…kar korajžno z besedo na dan!

zakaj?saj bi blo coooool!!!!!

teoretično ja…
mam mal režiserske žilce….
bi zrihtala ta pravo pojstlo, vas postavla v tannajboljš položaj, pa še vmes mal porihtala, da bi vam šlo vse kot po maslu:-))
a ne bi blo fajn?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Ni problema,če češ bit capo regista.saj jaz bom pa kamerman(poleg ostalega)…pol boš lahko tudi neukim kot smi…lahko tud v praksi kazala,ako moramo..
😉

seveda….
jest mam strašn rada palačinke…
in točn to bi ratal iz tebe:-)))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

ko bi ti vedela Štefi………
😉

.-))
sva že dva, ki mava rada palačinke:-))
anede, z orehi?
čez pa mal čokolade
pa ene dve kepce sladoleda:-)))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

to pa ne !!
to pa ne !!
ej…
samo en šef je dovoljen!
če bi še ti hotu bil mal enga šefa, bi potlej vsak po svoje komandirala…
ti bi bil glavni igralec !
ane?

:-))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

New Report

Close