Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nekaj resnic o ženski……lahkotnejše

nekaj resnic o ženski……lahkotnejše

Ženska je med 15 in 18 letom je kot Kitajska ali Iran. Razvija se hitro, ima polno potencialov, a je zaprta pred tujci.

Med 18 in 21 letom je ženska kot Afrika ali Avstralija. Odkrita le do polovice, napol divja, prečudovita narava. Da ne omenjamo plodnosti.

Med 21 in 30 letom je kot ZDA ali Japonska. Popolnoma raziskana,zelo
dobro razvita in odprta za trgovino, predvsem z deželami z veliko denarja in avtomobili.

Ženska je v dobi med 30 in 35 letom kot Indija ali Španija, torej zelo vroča in se zaveda svoje lepote.

Med 35 in 45 letom je podobna Franciji ali Argentini. Ponekod uničena zaradi časa vojn, a še vedno zelo topla. Vsekakor vredna obiska.

Med 50 in 60 letom je ženska kot Rusija ali Kanada. Prostrana in tiha.Nihče ne čuva meja, a hladna klima drži potencialne obiskovalce na strani.
V dobi med 60 in 70 letom je podobna Angliji ali Mongoliji. Slavna
preteklost brez prihodnosti.

Po 70 letu je ženska kot Afganistan. Vsi vedo, kje je, a ni nikakršne šanse, da kdo gre tja.

Tik pred smrtjo je kot Jugoslavija. Vsi vedo da razpada in vsi se grebejo za njeno zapuščino…..

Čas, veter, ženska in sreča se v trenutku spremenijo….

hehehehe

leta letijo - iščem stevardeso.....

mejdun, kakšno srečo imamo ženske, ko se je treba razpisati o moških:-))))))
Sploh se nam ni potrebno posebej truditi, kajti zadošča že en sam stavek:
med 1 in 99 letom so kot otoki. Dodaš le črko R, pa K zamenjaš s C in je takoj jasno, še možganov si ni treba naprezat :-)))))))).
Ta čas, ko se moški muči z napenjanjem možganov, kam in kako, pa kje je Afrika in kje je Antarktika, si ženska raje omisli kaj bolj ustvarjalnega .-))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

vidim, da si še vedno vsa v luftu……a te neč ne matra vreme??

leta letijo - iščem stevardeso.....

:-))))))))))))
ko boš nekoč ugotovil, da nisem več v luftu ali pa da mi je zmanjkalo besed, boš pa lahko res vedel, da sem čist na tleh .-))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

P.S.
enih žensk se preprosto ne da ukrotit :-))))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

opa….se jih da………

čaki da pridem na kofi….boš videla, kako je prijetno papcat z rokce…hehehehe..

leta letijo - iščem stevardeso.....

hehehe, če bi ti to res uspelo, bi ti še moj najljubši in najdražji pripel medaljo za pogum in hrabrost :-)))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

no men je moja označba všeč,ni kej..heheh bravo razi lupčka!!

New Report

Close