Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj tekega pa lahko samo ženska..

kaj tekega pa lahko samo ženska..

napiše…..milsim laži……

prepis:
Sta / Več kot polovica (52 odstotkov) britanskih očetov ponoči raje spi, kot da bi vstala in pogledala, zakaj njihov otrok joče, je pokazala raziskava, ki jo je objavila britanska revija Mother & Baby. V anketi je sodelovalo 2000 britanskih staršev. Je pa šest izmed deset mater nezadovoljnih z obnašanjem svojega partnerja. Skoraj dve tretjini vseh staršev oziroma 60 odstotkov jih meni, da je razmerje “uničeno”, odkar se je rodil otrok, tri četrtine vprašanih pa je odgovorilo, da je stalno prekinjanje spanca skoraj uničila njihovo spolno življenje. “Osupljivo je, koliko zvez uspe preživeti ‘napade dojenčkov’, na žalost pa nekateri tega nikoli ne prebolijo,” je dejala glavna urednica Elena Dalrymple. Raziskava je tudi pokazala, da bi matere raje imele daljši porodniški dopust. Kar 94 odstotkov vprašanih Britank se zavzema, da bi porodniški dopust trajal 12 mesecev.
(Vir – Sta)

smotane ….grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ma jest bi porodniško uvedla za moške….Ženske bi pa dobile gratis pol leta razvajanja v raznih letopilnih salonih,masažcah,domov bi pa hodile sam počivat in na kosilo obvezno,ki bi poleg vsega dela seveda pripravil mož….:))))

zgleda, da me nisi razumela……..nisem mislil, da boš napisala, kaj se v resnici dogaja……hehehehehehe

leta letijo - iščem stevardeso.....

Jaz bi pa najraj,da bi porodniški trajal vsaj ene 5 let!!
Za moške mislim…….za naše punce pa celo življenje!
;-)))

🙂
jest sn zarad mojga najdražjega že cel cajt, kar sva poročena, na porodniški.
Še zdej ga moram po rokah nost :-)))))))))))))))))))))))))))))))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

lepo..pohvalno……….saj se je tzudi namatral, da te je v blaženo stanje spravil………

vse bi morale biti take…….

samo preveč pa ga res ni treba ujčkat

leta letijo - iščem stevardeso.....

saj ga morm…
če moškega ne ujčkaš, se pa dere kot kešn otrok

jest sn še iz tiste generacije, ki moža v vsem uboga..
🙂

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

hmmm…..a mi narediš eno uslugico?

leta letijo - iščem stevardeso.....

Si rekla :porodniški
Bi mogla pa rečt:porokniški!
Ah…se ne bere fajn..

dve

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

ena je dovolj……..lepo prenesi tvojo vzgojo še na pstale pupike tukile…hihiihihih

dve??????….same uhe so me…

leta letijo - iščem stevardeso.....

:-))))
hvala ti za novo besedo…te bi bil pa še moj predragi toporišič vesel :-)))

zdej pa čist resn:
a slučajn veš, kaj črički jedo najraje?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

koruzo?

leta letijo - iščem stevardeso.....

NE ME JEBAT S TOPORIŠIČEM ŠTEFI!!!!!!
V gimnaziji sem skor kompleks dobil zaradi tega drekača…….in v tem hipu bi jaz najraje murne jedu!

ej..ti bi rad uslugico !!
zdej pa na dan z besedico

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Men se je pa zdel ful frajer…toporišič namreč,jožko je vedel kak je treba!

eh, saj je meni tudi kri pil..in to orng…..

ampak resno mislim, a kdo ve, kaj murni najraje jedo?
rabn vsaj eno rastlinco, de lahko naprej pišem

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

…bi pa zdej najrajš nategnu!!!!
Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!

jest pa ne………..

leta letijo - iščem stevardeso.....

hahahaha ja no pa dej…..he a bo kej bolel?

?????

Bo!!!!
Zelo bo bolelo!

česa pa ne razumeš?…saj sem rekel, da je ne bi!

leta letijo - iščem stevardeso.....

ujej…..se mi že hlače tresejo…

ma on ne razume zdej glih nič dober……..hehehe:)))
a mu odkrijeva?

New Report

Close