Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj je treba prestavljat to k…uro…

Zakaj je treba prestavljat to k…uro…

Le zakaj, da imam zdaj bioritem cist porusen..bemo..sem jezna..ker ob 6 ustajala pa ne bom…po postli se tud ne znam prekladat…in pol ustancam in letam ko mesecnik po bajti..le kaj mi je treba tega..le kaj..ure bom lepo nastimala nazaj kot so ble in bo..une k so radijsko vodene pa fliknem cez oken;)…ma vcasih sta tamalcka norela..zdaj jaz..ma ja..staram se..kaj morem;))..haha.
Kle u kletki je pa tud taka tisina..da jaz sam sibam…dol, ven…iz nje..lepo jutro, lep dan…lubcka..vsakmu..mmmmmmmmmmm…

p.s. Aja sem pozabla povedat..da sem sla ninat ze ob 21.00..no tko nekak..in seveda pol ne morem spat do 9 zjutraj..le kva hocem…le kva;))…zdele bi nekaj uspicla..zdele bi enga zbudila..iz sladkega spanja..aha..ga grem…;))..papa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja!Kar zbudi ga!
Saj je najbrž že zamudil na šiht!
Tvoj mož.
😉

japjade…zbujala sem …kva te briga;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa me briga!!!!
In ne kvaki,ko z mano govoriš žaba!
;-))

Ti pojem:”Briga me,cist usen mi je…”;))..ma tebe sem zbujala no..sam kaj k ti mene ne jebes…smrk

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dorbo jutro SonceK.

Ne se razburjat že na vse zgodaj. En kofi pa bo.

Daj mi ga…rabm ga……………….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Boš moglaa pa z možnarjem ustrelit….al pa vsaj kako svojo nago fotko poslat,da me vržeš na položaj!
😉

ojla……no vidiš, to je pa šolski primer:

KO ŽENSKA NEKAJ RABI……..hihihi

kak si kolega?

leta letijo - iščem stevardeso.....

a mislis….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

vem!

pa si vreden tega;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej, ej

za preživet.

In ti? A je kje kaj vlažno?

Evo, uf, uf kako diši.

New Report

Close