Najdi forum

sreča

KAJ JE SPLOH SREČA

in kdaj jo občutite???

ne samo trenutek…ne vprašujem o trenutku….ampah po občutku

ne o ljubezni…..

ne o trenutni sreči….

ampak PO RESNIČNI SREČI!

KAJ SI ŽELITE…KAJ IMATE?????????
ZARADI ČESA SE ZJUTRAJ ZBUDIŠ?

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

NISEM SREČNA

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

…….NE RES NE……………

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

ME SPLOH KDO RAZUME?????????????

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

bodi SREČNA

BODI
BODI

najprej moraš razumeti sama sebe, da boš srečna

uhhhhh tole je pa preveč hudo za moje srce….:(((((((((((((((((((((((((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lepo spi!

Bolj malo bo spanja,dežuram……..zgleda da si pozabil….
lepe sanje tebi,ko boš……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Joj..toliko vprasanj si napisala, kar vre iz tebe. Ja, vitez ti je delno ze odgovoril, prav ima,prisluhni sebi,vprasaj se zakaj nisi srecna,kaj tebi pomeni sreca,zavedaj se, da lahko meni pomeni nekaj drugega kot tebi, jaz sem srecna,zaradi tega in tega…ti mogoce na mojem mestu ne bi bila,zato je tezko definirat kaj je za koga sreca.Ti sama najbolje ves…zato resnicno prisluhni sama sebi, se izprasaj in potem delaj na temu, da bos srecna…zavedaj pa se da, zivljenje ni pravljica in ne pricakuj da bos prebirala grah iz pepela in nato sla na ples,nenene…zivljenje je vse kaj drugega kot neka pravljica o pepelki in princu na belem konju.Mal sanj..velik realnosti..in vse kar spada zraven…poslusaj samo sebe..pa bos tudi ti srecna!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nisem pozabil!Sam….objektivno subjektivne okoliščine…….
…..in kaj bom?To pa sem pozabil. ;-)))

zezašššššššššššššššš!?

Sreča-biti srečen?!…hmmm….To je ko si relativno srečen v relativno realni stvarnosti v relativno relativnem življenju…heheheh

Nekdo pravi, da je Srečo delajo majhne stvari….Mogoče res, toda če relano pogledaš, hitro ugotoviš, da je malo ljudi zadovoljnih in srečnih z majhnimi stvarmi..heheh…in tako vednop težimo po nekem večjem in velikokokrat nedosegljivem..
Samo zamislimo, ali in kako bi bilo krivično, če bi srečo lahko kupili ?!….Tako pa je veliko bolj zabavno in pravično..IN bolj žalostno!

Sreča v majhnih stvareh?!…hmmm…za nekoga je majhna stvar, ki ga naredi srečnega, ko pogleda skozi okno in vidi morje..in za multimilionarja je majhna stvar ko se poležava na Karibih…

Poglej paradoks !?…srečni postanemo, ko dobimo neko stvar, katero smo si dolgo želeli in o njej sanjali, toda po nekem času ta stvar nam ne nudi več tiste zadostitve izvora sreče in začarani krog se ponovno odpre..
Nek modri pregovor pravi nekako takole: …Da se bomo ljudje osvobodili svojih tegob,žalosti ipd. samo, če se bomo osvodili svojih želja!

In če se dotaknem še sebe…..hmmmmmmmm
Ali sem se že dotaknil robu sreče…hehe…mogoče Ja,mogoče Ne!
..izgledala pa bo nekako takole…..v nekem svetu..
…ko bom ležal s svojo Srečo in si bova delila nežnosti,objemala,božala,smejala…skratka vpila od zadovoljstva…in potem skupaj ležala,objeta, na miru…..brez potrebe po besedah,sexu,z popolnim občutkom zadovoljstva, da sva v tem trenutka tam, kjer sva…in ko bom na koncu rekel: Ljubim Ljubezen v tebi…

ufffffffffffffffffffffffff

leta letijo - iščem stevardeso.....

pizdarija…..)))))9tole je pa………ahhhh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close