Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek alo…MOJE frendice…je kaj

alo…MOJE frendice…je kaj

važnejšega od sexa????hihiih

leta letijo - iščem stevardeso.....

ja je ja.

pa ne vpraši me kaj!

Pomivanje posode,pranje cunj svojim decem,..in predvsem……..

….pičkarjenje!!!! (pa mislite si pod tem izrazom karkoli!!!)
;-))))

nova
Uredništvo priporoča

te ne smem vprašati…..

saj te ne bom…….bom kar nadeljeval……..kaj sem mislil…..

…..ste pupe sploh še sposobne biti zaljubljene……mislim, ne samo da ljubite sex, ampk da mislite na osebo kot človeka, ki ga cenite kot prijatelja, kot sorodno dušo in kot ljubimca–istočasno?!

hehhe…mislim da še živali znajo ljubiti bolj iskreno…..

pa pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

je…da imas ob sebi tistega s katerim seksas;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ojej razo..s kerga planeta pa si ti?
Padu?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

a s katerega al NA KATERI????

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja s kterega…..
kjer si pristal me ne zanima….:))))) vem kruta realnost a tak je!! Sej sam spoznavaš a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

In kdo je tisti?

definitivno si na planetu opic

on..saj ves kdo!!!;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

.

..vedno težje se znajdem v tem življenju…vsak novi dan je bil za men zapor…..nekoč sem sanjal, da me bo sreča našla…toda varal sem se…..verjel sem v boga toda kot da je tudi on dvignil roke od mene…ta hip občutim le žalost, praznino in nemoč…kar je težek poraz, ki ga nikomur ne privoščim…zavidam tistim, ki imajo vse v življneju, ker mi oni dokazujejo, da sem nesrečnik, ki mu ni rešitve…sem popotnik, ki išče svoje mesto, zato tavam in tavam po poteh neznanega in brez vrnitve, dokler se ne bom predal….in tegobe skrajšal…

leta letijo - iščem stevardeso.....

uhhhhhhhh če je vse to napisano res,potem……………………………………………………………………….na lupčka!!!****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

opic????

to mi je pa nekam znano..ops……

leta letijo - iščem stevardeso.....

ne vem?::. morda….

nasmeh ko si otožen

lepa beseda, ko jo rabiš

zvončki, ki kukajo izpod bele preproge

srečen obraz otroka

zdravje, ki ga seveda lahko bolj pogrešaš kot sex

pogovor, ko ga najbolj potrebuješ

dober nasvet

še kaj????

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

En hamburger in pol litra jamnice zdej v tem trenutku.Če že želje sprejemaaš…;-)

New Report

Close