Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek rrrrrrrr….

rrrrrrrr….

Ma koji k…. si je zmislo počitnice? Pa ravno danes, al kaj? En lubi dan bi še počakali z njimi, da mene vsaj glava ne bi bolela… In zdaj mi sedi kup pubertetnikov (mini-najstnikov) pred dnevno sobo in se dere kot živina. Pipike se režijo, mulci jih ščipajo za rit in kaj vem kam še, starši so pa veseli da jih ni doma in doma za sebe uživajo. Jaz pa jih naj prenašam, al kaj? Kot da že tista prekleta luč tam zunaj (mi tako lepo vedno v oči “sije”), ki se je čudežno popravla, ni dovolj… ne, zdaj lahko še to teen-mehiko poslušam… Oooo…. Kriza!

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pridruži se jim!!!!

Pa kaj si ti nor! Še tega bi mi manjkalo…. da bi mi še glavo razneslo… Brrrr… njet, njet…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ne delaj se odraslo(=beri staro!),če nisi!!!!!
Pejd dol k njim in jim reci:

PIČKA VAM MATERNA! Če ne greste takoj spat….povem vsem,da vaš foter ni vaš foter..nego je foter od tiste,ki jo zdaj za rit šlataš!
In poštudiraj,kaj so te učili o biologiji in genetiki v srednji šoli!!!!
Jasno?

Pa saj znaš Miši!
Cmokija!
😉

opssssssssssssssssssss…..pi*ka ti *aterna….ne srri….a bova spet olike deležna…mislim naukov, kako se ne smeva pi*karit..hehehhe

pa ne mi mojo mišiko pokvarjat…hehehhe

leta letijo - iščem stevardeso.....

Hehe, že boljše :)). Genetiko in biologijo jih bom že razložla, ni blema. Še celo sorodstvo za deset generacij nazaj jim bom nekam poslala… Nekam na toplo in vlažno ;).

Sicer pa… Saj nisem rekla, da sem stara (sicer pa gre za mulce tam okoli 10, 12 do 14 let – pa saj ne veš, koliko so stari, ko se te babnice danes že tako rihtajo)… Samo jih imam pa res poln kufer. Ker je vsak večer eno in isto… Tam do 10ih, 11ih… Pol pa… khm, delaj “kaj”, če lahko… Poleg tega me še danes glava boli in mi razni hahaha in hihihi pa hehehe pa šlati tu in šlati tam res nič ne pomagajo… Pride tak dan…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

spančkat bo treba……….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Razo: ne diraj lava dok spava… 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

kaj je mišika……….lepo sanjaj o nečem lepem….magari o meni…polej boš pa lepo ninala……

pa pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Samo še facit – malo sem se včeraj v letih zmotila… Bili so stari enih 7, 8 let in se drli kot opice. In to vse do 10ih, 11ih… Sem lepo aspirin popapala, tv na glas dala in zaspala kot ubita…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close