Najdi forum

To!!!!

da v zadnjem času vidite v mojih postih v besedah :…aa…,pomeni,da imam od nenehnega mlatenja po njej…….

tipkovnici namreč!……zjebano črko a!
In mi gre to full na živce!!!!!
Bi blo dobro eno raco tam na Bledu danes….tko fetišistično…zadavit!
Bi vsaj skokodakala: aaaaaaa…
Grrrrrrrr

Aaaaaaaaaaaa? Kaaaaaaaaj praaaaaaviš? Kaaaaaaaaaj te muči?

😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Da bi bilo treba eno tisto plavajočo kuro utopit!
Al paa tisto…najbrž je albaatros…kaj vem…nekaaj belega je bilo…lahko pa je bila tud kaaka od naših devic,kaj vem?
😉

heheheh da nisi ti belo miško vidu???!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne, ne… Device so samo mitološke pojave 😉 – kot kiklopi, kentavri… 😉

Je že bil naš slovenski galeb. Bojda se tu in tam kak izgubi celo v naše kraje…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Tega nisem videl!
Sam,ti Gorenjci so nam dali neki za jest….saj ne bom reku,da ni blo okusno…sam….faaki,vso tisto ribo imam že v ušesih…ne v grlu….bruhhhhhhhh!
;-)))

hehe kristus da vam niso dal krapa za zret..heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ga je hvalaabogu požrl tist ptič…pred mojmi očmi….tko,da sem bil vsaj tega rešen!
Muci?!
Sem te čakal do pol petih!!!!
;-)))

Zaakaj nisi več devica!!!!???
😉

:)))))))))))))))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Od kdaj sem pa muci???????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa mačka bod!Saj je ist dreck!
Ni te blo!
;-))

Joj, pa saj veš, da mene štejejo k bajeslovnim/mitološkim… zadevam… Hudič je še vedno spadal v to kategorijo ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

SEJ TI NI TREBA LAGAT….heheheh itak bodo zvedli,če že niso…hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

???????????????????
Blond!
???

Lepo počasi… Ker štejem za hudiča in hudič spada k bajeslovnim bitjem… hmm…. ah… pustimo zdaj to… pretežka tema 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Dobro vilo čakam!
Miši?Si to ti?
😉

Dobra vila? Če bi bila, bi si že vse želje izpolnila (nora pa tud nisem, da ne bi najprej za sebe poskrbela 😉 )… Ergo bi zdaj namesto tu, visela v viseči mreži na Bahamih – trije goli hmmm pa bi mi z velikimi listi pihljali… tudi na dušo 😉 :)))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

A greva spat…al ga naprej srat?
;-))))

Kaj pa vem… danes se precej k ta prvi varianti nagibam… še prej pa kak aspirin popapam, da bo glava boljše… Torej?

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pojej en valium…..pa še turbo booster da zu!
😉

Yes, yes…. pa dve z barunglo po glavi, pa bo. Saj vem: standarden postopek pač ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Saj ne smem odkrivat Amerike,ne?Sam napisal sem tisto,kar že veš.
;-)))

New Report

Close