Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ZA VSE TEGALE FORUMA..!!

ZA VSE TEGALE FORUMA..!!

DAJEM PONUDBO V RAZMISLEK!!!!!!!!

Zelo se bi spodobilo, da se nekdo ali nekatera žrtvuje in se obveže, da naši novi mamici ZVEZDIKI V IMENU VSEH NESE NEKO DARILCE!!!

Predlagam:

1/ da se oseba sama žrtvuje in SE OBVEŽE, DA BO DOSTAVILA DARILCE

2/ PUPci in PUPIKE predlagajte neki znesek, ki si ga razdelimo (kriterij je pristanek posameznika/ce) in ga potem dostavimo tistemu, ki bo našo zvezdico obskal!

MOJA PORTDITEV:

RAZOCARAN JE ————-ZA!!!!!!!!!!!!!!!

leta letijo - iščem stevardeso.....

zelo lepa gesta, ni kaj. Žverca je tudi ZA.

Pa morda še moj predlog – nabavimo pleničke (manjše, srednje in večje velikosti)…..

heheh kaj pa kakšna pižamca s črtami..heheheh kot kletka…si prestavljate malega lepotca v njej…pa s copatkami tistimi micenimi na koncu s cofki…pa kapico z velilim cofkom..ijuuuuuuuuj…me kar ma da bi…………………………………….

še enega…heheheheeh:))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, ob takih dogodkih se pa mamice zamislimo….

sem za..ampak pog pogojem..da se nekje dobimo..na pjaci..damo denar..kupmo..in pol nekdo to nese zvezdici..to bi blo najbolj okej..tkoooooo

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ne zameri, vendar moraš upoštevati, da smo razpršeni po vsej Sloveniji – tvoj predlog bo malce težej izvedljiv, se mi zdi?! Da ta oddaljeni pridemo isti dan v LJ je pa možnosti 100:1, ni tako?

grrrrrrrrrrrrr……..

ZA ZVEZDICO GRE…!!!!!!!!!!!!!!!!

NE ZA VAJU…..grrrrrrrrrrrrrrrrr………………..klete babnce….sam sex……..hihihihi….no bom za vaju naslednjič reklamo naredil…hihihiihihi….samo a sto jo vredni…opssssssssssssss….

MI JE PA TISTA IDEJA O PLANICAH BOLJ PRI SRCU…..sory mucika…..se ti odkupim s kakšnim romantik kofijem- prav?????
Fantiča bi pa takoj na naš forum vpisali, da boo IMEL PRAVO MOŠKO VZGOJO!!!hihihihiihihih

no počakimo še predloge….do zdaj delimo šele na tri dele…hmmmm…..

Saj si ZA, kajne muca tudi ti!

leta letijo - iščem stevardeso.....

Go for it.
I’m in.

nikar se ne jezi, ko boš imel rojstni dan (najprej ga boš moral seveda izdati), bomo tudi tebi nekaj kupili – viagro ali pa kondome….. nič bati, ne bomo pozabili….. hehehehe.
Morda pa celo Bilobil kapsule – da en boš pozabil, zakaj ga imaš…. hihihihi.

nič pogojev!!!!!!!!!!!!!1

JA KERGA BI PA RADA SPET SPOZNALA…ti ti

se pravi, ali boš ti šla obiskat zvezdico?????

ne skrbi, dinarčki bodo že prišli v roke pravemu “poštarčku”…hehehhe

leta letijo - iščem stevardeso.....

zakaj pa bom mel kondome……kak bom pa polej lulal……mater si grda……

a zakaj ga imam???koga????

leta letijo - iščem stevardeso.....

okej..kako pa imas namen dati denar..ga bos posiljala al kaj..ali nakazovala…no reci..smrk..jaz vas hocem met vse na kupu..v enmu mescu se ze zmenmo za tak dan..in mal zazuramo se za novo leto;))zdaj mora zvezdica itak se pocivat

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

sam tih bod..grrrrrrrrrrrrrrrrr

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

žurkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a imaš prevoz????

samo ne smemo biti pijani, kaj si bo pa zvezdica mislila in bogi otročiček, ko bo moral hlape in cigaretni dim prenašat….

hehhehehehehehehe

leta letijo - iščem stevardeso.....

ja zoro me bo vozil..no jahala bova na njegovem konju;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

-DOLOČIMO PROSTOVOLJCA ALI PROSTOVLJKO ALI OBA
– DOLOČIMO CENO IN IZDELEK
-RAZDELIMO ZNESEK
-DOSTAVIMO PRINESITELJU
-IN CMOKECCCCCCCCCCCCCC

POTEM PA ŽURKA…….DO KONCA LETA……po parih seveda…

hmmmmmmmmmmm

leta letijo - iščem stevardeso.....

zaradi kondomov – sem mislila, da te daje alergija na cvetni prah, pa bi jih na nos nataknil.

Koga imaš, te zanima?! Bizgec, ja, avto, madona! A si ti kaj drugega mislil??

Razo..se javiva midva k sva ze navajena en druzga;))..k obvladava resne in manj resne stvari;))..mmm..bo lepo..kot vedno..sam, da tokrat ne bo Bledek…

okej..koliko nas je tu…Jaz..ti,zvercka,sp,bugi,heli,alt,misi,stumpija bom tud dobila;)saj sta se mela tko rada;),ostali so pa bolj redki gostje..ne vem ce bodo za..recimo niki..shaky..za te pa mislim…no vem;))da so eni “kao” da jih nema…no da smo jih ze zgori nastel;))pupika, zoro,packa,pacon,
eni novi..pa itak ne poznajo zvezdice..zato njih ne omenjam..kot je mikimiska..pepelka al kaj je..in se par…

Mislim da ce zberemo okrog 10.000..to pomeni na vsakega okol 1.00o,00..je okej..zaradi mene lahko tudi vec…da ne bo zdaj kake pomote….mislim pa da se za 10.00o..dobi ze kaj lepega…ce ne..pa damo vec;))..in kar ostane zazuramo..yesssssssssssssssssssss…

p.s. ce sem koga od nas starih pozabila sorry…res ne nalasc…natipkaj s e zraven hit…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Se strinjam z vsem navedenim. Samo mislim, da bi jo morali kaj povprašati o tem, ker….. No, obljubila mi je, da bo sporočila ko bo kaj…… pa ni bilo nič in sem že mislila, da gre toliko čez rok……. pa sem danes izvedela od njenih sodelavk, da je dete že skoraj en teden na svetu……… sej razumem, da ni blo cajta pa to……. pa vseeno…….. kaj pa vem………..

sem pa za, itak…….

čauči

Aham……in pozabiš na vse križe in težave,ki jih zadajajo mulčki,tisti tamali in malo večji…:))))

Juj dojenčki!!***********jep najlepše jih je pa delat hehehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heheh romantika,pa še kofi zraven..mmmmmmmm Razo…si že moj!!!:))))))))

No sej ni pene,mi je ravno prišlo,pa sem naglas povedala eno idejo…..
Ni kej vi ste zvezdici bližje,se bolj poznate,,,Lahko samo pomagam recimo še s to idejo……
Pošljite ji najprej en lep telegramček na dom-glasbeni (zraven se da tudi kako lepo malenkost dobit! Od darilc sevede,je široka ponudba…pomoje bo najbolj vesela tega,vaših želja in sploh,da ste se spomnili nanjo.Ni vsiljivo,pa še zgrešiti ne morete.Vse se da narest preko enega samega telefona(naročiš čestitko,pošlješ in seveda besedilo;tega pa skupaj sestavite…..

Kasneje pa mogoče kaj več…no to je moje mnenje…kajti mamice so na začetku zasute z vsemmogočim,kaj zdej rabijo največ se pa ve..toplo besedo,lepo čestitko od ljudi ki so ji pri srcu…..in to ste definitivno VI VSI!!!

Kljub temu,da jo nisem toliko poznala(par besed sva si napisale…) pa se sevede pridružujem taki stvari….kadarkoli,za kogarkoli……:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kakih parih?
Grupno!Al pa grem tja,kjer sem danes nekaj doživu!!!
;-))))

ej se razume..da ne bomo planili nenajavljeni tja..pa itak bo sel sam en..in to ne se zdaj..kaksne mesec..mora imet se mir pred nami..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ne seri…kako kak mesec….

sem mislil, da bi midva s helyko……ki mi je oblubla…..

ok potem mi pa povejte njen naslov…….bom pa sam šel…………če nobena neče z mano………….curc-bi rekel moj frend Alti….pač taka je moja usoda

saj sem dovelj star….da bom eni zvezdiki cmokca prlimal…hehe.

leta letijo - iščem stevardeso.....

me prav zanima, kako me boš ti klicala.ko te bodo rezali in silili, da boš rojevala..hehehhehe

ne seri…….

a greva midva čestitat?!…heheheh

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close