Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zvercka,Helcka,Misi,Nikitka in ostale moje punce tega foruma…;)

Zvercka,Helcka,Misi,Nikitka in ostale moje punce tega foruma…;)

Imejmo lep dan,naj nas malenkosti naredijo popolne,naj nam pasejo in zadanejo…naj nam ze pogled na nekaj..ali misel nanj zaiskri nas pogled in sibamo dalje polne energije narest vse tisto kar nas caka za tole lepo ponedljkovo jutro..nc jamrat babe moje..se ne splaca..pondeljk je tu in na nas je…da ga preguramo kar se da okej..pa dajmo…lubcka ..pa mal moje energije za tiste, ki se lezete iz posteljce;))…kje ste jaz bi zdele z vami pila kofija…evo..mmmmmmmmmmm..disi……pase..in zadane…lep zacetek za popoln dan;))…pogresam vas!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bravo!Gurajo naj se raje…ne pa da tu flancajo! (vključno s tabo,hehe)
;-))))

Rana ura zlata ura… sem rekla, se obrnila in zaspala dalje 😉 :)))))))). Ne, ne… Sem danes že pol Slovenije in vsaj pol Avstrije prevozla, malo zapravla (uuu, mi bo spet toplo v noge… jaaaaa), se malo jezila na nedeljske voznike, ki so čisto svoj čas vožnje zgrešili in…. pojedla par keksov 😉 :))))))). Ja, ja… Uživajmo – teden bo zelo kratek 😉 :)))))))).

SonceK- kofija pa kako drugo jutro, obljubim ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.
nova
Uredništvo priporoča

hihihi………sem se že ustrašil, da si na friški zacopana…heheh

leta letijo - iščem stevardeso.....

A jaz? Oooo…. Na friški sem pa vedno ;)… Vsak dan znova in znova in znova… :))))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close