Najdi forum

Zakaj?

Se dan,ki se lepo začne…vedno in res brez izjeme….konča klinčevo?
A verjamete,da sem že prav vesel,ko se dan začne povprečno ali slabo?Pol se vsaj neopazno in brez posebnosti konča.
Me tolk ima,da bi jutri na Bledu eno kurbo najel…..in se tolk pofakal,da bi mi enkrat za vselej tist………..ma ne smem naprej napisat! :-(((
Ah sem zatežil…pa res nisem najboljše volje.Oprostite.

Ej, si ostal poln ????
Cmoka in dobro jutro, tudi če se ti je včerajšnji
dan slabo končal. Zakaj te pa hudiča božjega kar
napre drži?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pejt med slovenske poslance, tam boš je…..al in
te bojo je….al kar naprej !!! Pa se ti bo dan končal
tako, kot se ti bo začel ….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)
nova
Uredništvo priporoča

Le kera stvar je tebe picla ucer…prepricana sem da to ni bil komar…Naj se ti danes dan in vecer lepo konca…delaj na temu, ker se mi zdi,da je le od tebe odvisno kako in kaj…pa ne bodi prevec zahteven no..uzivaj..v tem kar imas..to je tko lepo…dodaj se mal sanj…ali karkoli drugega kar te dela srecnega-veselega-polnega;))..pa ne bos potreboval nobene une…za lep dan..bemo!!!;))

Lubcka sp..pa na Bledku popapaj eno kremsnitko namest mene..pa ce vids naju z Razkom, se setat tam ob jezeru…..ne zganjaj teatra..okej;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close