Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jutrčka …

Jutrčka …

… A vam neki povem … čisto tako … iz srca … 5 ur spanja je definitvno premalo … še posebej v tej vročini, ko se lako v postelji samo premetavaš … :((((((

Grem jst na kafe … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ola

Če se premetavaš v dvoje zna biti čist zabavno.

He, He.

Se strinjam.
Če bi pa bilo tistih pet urc požegnanih z upadom temperature za enih 10 stopinj, bi pa po moje kar zadostovalo.
Jutro, Bugi!

nova
Uredništvo priporoča

Oh … to verjamem … oz. vem … :))) … samo danes sem se premetavala sama … :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

CMOKOTE za vse……….Zvezdi je danes……….hm……..bolj tako……….

Uh … … … ne vem če bi glih zadostovalo … … … sam vsekakor ne bi bila taki zombi kot sem sedaj … :((((( Imam občutek, kot da celo noč nisem zatisnila očesa …

LP, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kaj te matra zvezdi?

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A veš kaj? To……da podpiram lenobo drugim………

Ja … …… to pa zna bit tečna stvar … Ne vem sicer komu podpiraš lenobo … samo … približno vem, kakšni občutki te dajejo …

Ne se jim/mu/ji pustit … … … povej kar jim/mu/ji gre!!!!!!

LP, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hja………sej bi…….ampak…….(pa ja…..niti ne morem o tem pisat tukej)…ampak namesto, da bi se “one” mene usmilile zdaj…..moram jaz lenobo podpirat…..in bo deloven vikend….

Zvezdi … … … sej bo v redu …. … …. Če ne boš zmogla, ti ne bo noben zameril, če boš rekla: “Ne morem!” … in … “druge” naj ti kar zamerijo … važno, da te tvoj možek zastopi … … Prav?

:-*******************

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Oh Bugi….ko jih bi ti poznala…..

Sicer pa hvala za prijazne besede….Kako je pa kaj s tabo?

Z mano … po eni strani sem fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuull srečna … po drugi strani fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuull žalostna …

Miško je bi včeraj zvečer pri meni … in sem morala odpovedati zmenek z mojim srčkom … Ma saj zaradi tega se niti toliko ne sekiram … samo je bilo tako mučno … toliko solz … toliko besed, ki so prišle prepozno na plan … :(((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ola

Kot že rečeno, mi je precej poznano.

Carpe Diem

Ja … Carpe Diem, ja … … …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bugi……….a ti je kaj takega rekel, da se ti je srček premaknil mogoče??? Mogoče kaj, da bi ga vzela nazaj? CMOKA

Ne … karkoli reče je sedaj prepozno … :((((

Mi je pa povedal marsikaj … in … če bi mi povedal te stvari par mesecev nazaj … ne vem … mogoče bi se stvari drugače odvijale … ampak sedaj … sedaj je resnično prepozno …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hja……..saj ponavadi je tako………ko že teče voda v grlo……takrat pa…….priznanja, priznanja, priznanja……….

Ja … saj ravno to je … :((((( … Sedaj mu je žal za vse kar je in kar ni naredil … Sedaj mi obljublja, da bi mi dal raj na zemlji … samo … … … sedaj mi daje raj na zemlji drugi … … … in nazaj ne grem več …

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Tako je! Ostani pri tem, pri čemer si se odločila………

Prvo na kar sem pomislil,ko sem te prej zagledal je bilo………tvoji joški…..Ma NE!
Prvo je bilo to,da ta ženska nocoj ni spala skoraj nič!Se ti je na tvojih lepih očkah poznalo!
😉
Sp

Jah … ni kej … … … in verjetno še nekaj časa ne bom mirno spala … :(((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close