Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pustila sem ga …

Pustila sem ga …

… miškota namreč … :(((((

Včeraj popoldan me je žrlo not, kot še nikoli. Kaj naj naredim? Ali naj grem k miškotu in se pretvarjam, da je vse v redu … ali naj mu povem resnico. Oklevala sem in oklevala … in sem pisala NJEMU … da me ima vedno bolj, da bi mu povedala resnico … in odgovoril mi je, da on bi najraje videl, da mu povem, samo da se ne smem prenaglit … in da če že, da naj mu rahlo namignem. Nato me je še poklical in sva bila kratek čas na telefonu … in ko sem odložila … sem poklicala miškota in mu povedala, da ko pride domov se morava resno pogovorit.

Bilo je grozno. Najprej je odreagiral zelo nasilno … Imel je čisto rdeče oči od jeze in metal stvari okrog po sobi, mi grozil, zmerjal, … … Ostala sem hladna … vedela sem, da se mu ne smem pustit. Najbolj ga je zabolelo ravno, ko je zvedel kdo je ta »drugi« … vedela sem, da sem mu porinila nož v hrbet …

Potem se je zjokal … solze so tekle v potokih … začel se je tresti … Stala sem tam in čakala, da se vsaj malo umiri … Nato sva govorila … govorila … govorila … Dve uri sva bila tam in samo govorila .. vendar ni pomagalo več … Odločila sem se, da grem naprej … in kljub temu, da mi je obljubljal, da sedaj bo drugače, da se zaveda svojih napak in da ne bo več tega počel … sem ostala na svojem … in sem odšla. Ko sem se odpeljala je stal tam in gledal za mano … nisem se niti obrnila …

Bila je polnoč, ko sem prišla domov … Pisala sem MU sms, da se končala z miškotom. Takoj je poklical nazaj, da me vpraša kako se počutim in da me potolaži. Rekel je, da je čakal že pol ure na to, da mu pišem … in ko je že obupal … ko je mislil, da mu ne bom več pisala … je zapiskal telefon. Bila sva tam … eno uro … in se pogovarjala … in se smejala (čeprav je bil bolj kisel smeh) in uživala v tem, da se imava rada … Bilo je tako lepo … Ko sva se poslovila, mi je rekel, da me bo poklical takoj zjutraj … in da me že pogreša … :)))

Ob 6:30 zjutraj zazvoni telefon … Miško … Ni spal celo noč in samo jokal in jokal … Poskušal me je prepričati, da mu dam še eno šanso … in kljub temu, da sem se zraven jokala, nisem popustila … Tako mi je hudo zanj … samo moram iti naprej .. moram poiskati svojo srečo, tisto ki je pri njemu nisem dobila … Sedaj me je spet klical … spet mi obljublja, da bo sedaj drugače … a ne bo nič drugače … :((((((

LP, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Šit, kar na jok mi gre. Sicer pa ti že veš kaj je zate bolje in prav. Uživaj – pa s komerkoli.

Hvala Shaky …

LP, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Nisi pustila miškota!

Zdaj bo ta tanovi miško :-)))))))))))

BGV…. boljše da si naredila tako kot si, kot da vse skupaj vlečeš za sabo in da.. se vedno sprašujej… zakaj ni drugače…

boli, pa bo čas zacelil rane…. obema..

Lep dan !

Jani

:)))))) Vedno optimistični Spider.

Ne … ta ta novi je Srce, Zlato, Sonči, … :)))))))

LP, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

uffffffaaaaaa,
kolk mi je srce zdej razbijalo, ko sem to brala…

upam, da delaš prav in da ti ne bo kdaj žal!

srečno bejba!

cmokca

Jani … imaš prav … Odkrito povedano, se počutim, kot da bi se mi zvalil en težek kamen iz srca … samo po drugi strani mi je pa težko videt, kako on trpi … ker vem, da trpi zelo zelo zelo močno … :((((((

Vem pa, da bo čas zacelil rane … vsaj upam, da bo tako …

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Prav si naredila! Morala sem ti to povedati, v tej vročini, ko mi še možgani nočejo delat, sem spremljala tvojo štorijo, imaš pa res smisel za pisanje! Noben človek se pri teh letih ne spremeni več in z leti stvari postanejo samo še slabše. Veš kako je tisto z počenim loncem…! Obrni nov list in srečno!!!lp

Hvala Hely … tudi jaz upam, da delam prav …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hana … to je pa dobro delo … Saj vem tudi sama, da je bil že čas, da grem naprej … Ta lonec je bil že tako okrušen in 1000x zaflikan, da ni bil več za nobeno rabo … čeprav je navzven zgledal v redu …

Upam, da bom res sedaj lahko našla srečo …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Poglej, bgv, lahko ti vsi skupaj solimo pamet, kaj naredi, kaj ne – na koncu je odločitev samo tvoja in samo ti lahko najbolje veš, kaj je prav, kaj ne. Veliko sreče ti želim!!!

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Seveda boš, če ne s tem pa s kom drugim. V življenju je treba kdaj tudi tvegat, nikoli pa ne veš kaj te čaka za vogalom, zato je pa tudi lepo živet. To, da se matraš z eno osebo in flikaš odnose-to ni nič. Mogoče je pa ta tvoj novi TISTI, tvoj soul mate, kot pravijo.

No … sedaj je narejeno kar je narejeno … Nazaj ne morem it … in si niti ne želim … Od zdaj naprej bom gledala samo naprej … in nič več nazaj …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ne vem če je ta nov moj soul mate, ker je še prezgodaj za govorit o tem … vendar vem, da si želim poskusit … Mogoče pa imam le srečo … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A mi verjameš, če ti rečem, da se jokam, ko to berem??? (ampak saj veš, da me dajejo hormoni…..:)))) Da mi je hudo….ob prebiranju tega, ker je scenarij popolnoma enak, kot je bil pri meni………..In me je mogoče ravno zato spet zabolelo pri srčku……..

Kako je pa kaj s tabo? Kako se počutiš? Bo šlo?

Samo toliko!!!
Sp

Zvezdi … hudo mi je … kljub temu, da se počutim, kot bi končno prišla ven iz kletke …

Saj sem po eni strani srečna … samo po drugi strani … Ko sem slišala danes zjutraj glas od miškota, ki mi je jokal v telefon in me rotil, naj mu dam še eno priložnost … in ko sem se spomnila na njegove solzne in trpeče oči od včeraj zvečer … me je stisnilo … Nisem hotela, da bi tako trpel … samo drugače ne gre … Nekdo je v vsej tej zmešnjavi moral trpet … čeprav mislim, da ni lahko nobenemu … ne miškotu, ne meni in ne NJEMU … :((((

Mah … bo že boljše …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Mogoče … mogoče pa ne … Sedaj ne mislim kar takoj skočit v objem k drugemu … ampak si bom vzela čas zase … da si spravim možgančke spet v normalno stanje …

Že tako sem čakala preveč časa … zato ker ni bilo fer od mene, da sem vse to skrivala pred miškotom … in verjetno mi to še najbolj zameri … Jaz sem rada odkrita … in ko sem se mu v ponedeljek zlagala, da sem zunaj s prijateljico namesto, da bi mu povedala, da sem zunaj z NJIM … me je bolelo …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Saj sem ti povedala, da bo na koncu hudo……..Enemu še najbolj………Tudi mene je bolelo, ko je jokal, prosil, rotil……..In bilo mi je grozno težko, ampak sem bila preveč zaljubljena in mislila sem lahko samo na lastno srečo………..Potem pa se je obrnilo……saj veš kako…..in sem jokala jaz………in bilo mi je grozno, ker sem ga pustila………..in ko sem se nazaj vrnila k njemu……sem pa začela pogrešat onega drugega……….Kot bi bila v začaranem krogu……. Upam, da s tabo ne bo tako…….Priželim ti samo srečo in upam, da boš čimprej prebrodila vse te začetne težave skozi…………

Hmmm, no sej mogoče ni prav, da se tle zdej vmes vtaknem… oštja, sem pa mislila, da sta bla s tvojim možekom zmerej skupi… kej nista že enih 10 let…. alora, sta tudi štrajkala vmes oz. si štrajkala ti…. Za kolk cajta sta nehala?

Lp, se vidmo čez dobro urco… ;))

Upam tudi jaz … :(((

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ola

Sem bil v takorekoč enaki situaciji dve leti nazaj.

Prvo vprašanje ko se je to zgodilo: Ali sem naredil prav?
Drugo: Cmok v grlu.
Tretje: Mi je čedalje lepše.
.
.
.
.
.
.
.
.
danes: Edina pravilna odločitev.

Poizkusi z načelom:
Carpe Diem

:)))) No … to je pa res lepo brat … eno pozitivno štorijo … Upam, da se bom tudi jaz lahko čez čas veselila tako kot ti …

:-*****

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close