Najdi forum

Batine

Ola

Pazi to.

Se peljem domov, me tip izsili tako, da se komaj ustavim da ga ne nabašem od zadaj. Mi je odneslo kapo in mu prejeb… vse po spisku.

Tip pa za mano do križišča in začne: ZAPEL KE NA STRAN DA TE PREFUKA…, TE BOM PO PIČK…. Tipu se je čist zmešal. Ti povem da bi me nalomu, ker mu je po mojem kar pena šla skozi usta.

Ima ludih posle rata.

Hja,kaj vse ta vročina dela iz ljudi!
A je bilo to v LJ? Če je odgovor ja,pol pa ne rabi bit vročina,ker tam je pa to že huda viroza,ki traja že tam od začetka 80-ih let!
😉
Sp

Ljubljana, ja.

nova
Uredništvo priporoča

Alles klaar!
🙁
Sp

ima ludih i u ratu :))))

hej.. če ga rabiš prefukat povej.. pridemo prefukamo in.. basta :)))))

Za drugič zdaj vem.

Zadnjič je mene en mulc izsilil, se zaletel vame in pobegnil. Jaz pa za njim, na žalost ga nisem ujela, ker mi je ušel, ampak sem si zapisala reg. št. in sem ga dobila. Če bi ga takrat sobila, bi mu glavo odprla, ful me je razp…. ker je ušel.

Seveda se je to dogajalo v Ljubljani:))))

zmenjeno :)))))

Pa ja se ne dogaja to samo v Ljubljani?

uh.. ne upam n’č čez Lublančane rečt… me lahko kdo.. :)))

Tega sploh ni bilo potrebno napisat Shaky!
RTI
Sp

Ti kar reči!
Če ne bom jaz!Razen en par svetlih izjem(tudi tu na forumu!),bi jih vsaj 100.000 poslal v šolo lepega vedenja….to bi bila osnova!
Nadaljevanje pa lahko sledi….
Grrrrrrrrrrrr!
Sp

Se strinjam.

Najbolj pa najed mladina, ko dobijo fotrov avto in se potem posavljajo po cesti komu bolj škripljejo gume ko spelje, kdo zna bolje položiti ovinek.

Ti povem za njih bi moral veljati drugačen zakon.

Se strinjam in podpišem takoj!!!!!
Sem živel 5 let v LJ,pa take objestnosti sredi belega dneva niti na vaških veselicah,ko je najbolj hot, ne vidiš!
Sp

:)) lepo, da imaš malo strahu!

Kje pa sedaj domuješ, če smem vprašat?

Kurja rit SLO=BC

A ti si LJUBLJANČAN?

Glede na splošno mnenje, o ljubljančanih, Žal.

Nč bat. hvala bogu nisem več sama. Pozdravljen someščan!!

Torej, kateri del Ljubljane te domuje?

A zato si se tolk malo oglašala,ker si se nas bala?
😉
RTI
Sp

Jaaaaaaaaaaaaaa!

Proti morju! Pa ti?

New Report

Close