Najdi forum

jutro

Dobro ali ne?

Smo preživeli še eno noč.

**Žverca**
Ja, prvič očka.

Seveda je dobro…sam,da pomislim na nage babe pr Soči…je to fantastično jutro,ne samo dobro!
Šapo kolega!
Sp

Ola

Ja, jaz mam pa v pisarni 30 stopinj, 3 prešvicane sodelavce, nobene babe v radiju 100 metrov, tako da stvari niso tako rožnate.

Se mi ne da delat.

nova
Uredništvo priporoča

A je čudno,da človeku morala dol pade,če mora s samimi dedci delat?
Dodatek k splošni kolektivni pogodbi:

V vsako delovno organizacijo je obvezujoče zaposliti tudi ženski svet in to v takem razmerju, da je moških sodelavcev manj.

Podčlen:
Ženske ne smejo biti zategnjene in zadrte.

Podpodčlen:
Pustiti se morajo šlatat!

:-)))
Sp

Aleluja

Preživim tudi 35 stopinj.

Sem bolj čakal,da se bo zdaj vrabc prva oglasila!
V njeni firmi pa tičkov primanjkuje,zato jo pa v drugo stran meče!
😉
Sp

Ups,da ne bi bilo to narobe razumljeno,nima rada lulik,ampak tičke(ki jih ni)

Menjam vse tri sodelavce za eno sodelavko.

Jaz grem zdaj v kratkem v novo službo in dve super bejbi bosta sodelavki!
Le kako mi bo uspelo ostat cool?Pa še poletje je in pomankljiva oblečenost!
😉
Sp

Ola

Pravijo: Kad se mora, nije težko.

hudičća, vidim da tuki tud špilate .. solo brez talona :)))))

živjo obema :)))

ma ja.. kdo če delat pri taki vročini… osvežitve nucamo, a ne alt… lahk Sp.. ko je doma :))))

a sprintam in nesem direktorju :)))))))))))

Pol se pa lohk kaj zmeniva, tukaj je bab na pretek, decov (ampak takih ta pravih) pa manjka.

hehehehehehe tole pa mora bit kakšen Murphy :))))) tam k’ je.. nas ni.. tam k’ ni, pa je nas preveč :))))

no, pa hvala za odgovor in celo 4 cmoke.
Madona, s čim pa sem to zaslužila?! :-)))))))

Ej, atko, pa pazi, da ne boš preveč “zaplaval”…… saj veš, pri prvem je rado huuuuudo. Vsaj pri nas. :-)))
Aja, kaj veš, kaj si naštimal?! Menda bo piksna, da bo za moje dečke kaj….:-))))

Grdavž posrani!!!!
bom svojega prijatelja vrabca poklicala, da še tebe poserje kot….. upssss…. neeee, sorči, Helči, res nisem bila jaz…..:-)))

Lulčke pa imam rada, kako jih ne bi imela?! Sploh take majhne, nedolžne, polulane….. saj so se šele iz pleničk komaj skobacali… Ja, ja, moja dečka imata najbolj luštkane na svetu, zdaj se pa ne čudim več Šifrerju, da je včasih opeval sinovega lulčka. Ziher ni njegov tako luškan kot sinov. :-))))

A sem rekel?
Samo tiči ji hodijo po vrabčji betici!
Cmoka
😉
Sp

New Report

Close