Najdi forum

Bugi?

A bo kej s tisto fotko od tvojega nebeškega joška?
Al moram res dol k Soči kako švabico poslikat?
Pa če sem imel do zdaj na zaslonu tvojega…bi ga rad imel še naprej,sam z drugega kota slikano.
Ala se pustiš fehtarit no!
Cmoka
Sp

He he … ko je pa tko fajn, ko me moški fehtariste … :))))))))) … prav uživam v tem … :))))))))))))))))

Srce moje zlato … nič ne bo z mojim joškom … … … tistega mojega prejšnjega dej v arhiv … in pridno čičaj pa čakaj, da me spet prime ica in ti še kakšno lepo fotkico pošljem … :)))))))) ;)))))))

Ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee … .. …. Sprevržko … sem žalostna … Naredi kaj!!!!!!!!!!!!!!! :((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kaj pa zdej tuliš?
Za uvod se poslikaj…pol pa da najdeva rešitev za tvoj problem!
Sp

Ma kurc … … … :(((( … če me je pa miško klical … da me greška … :((((((((

Pa Peroksidkotu sem SMS prej poslala … pa mi niče odgovorit … :((((((((((((((( … mi daje kontra zato ker mu jaz včeraj nisem pisala tolko časa … žlehtnoba grda …

Neč … zgleda, da bo treba res enga tretjega poiskat … :((((((((((((((((

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Evo mene!
😉
Sp

Bugi………miška moja zlata…….je hudo, kaj?

A uni tvoj je na frišno pobarvan al kako?

Ne ne … :))))))) … je bil par mesecev nazaj čist blond … Sej to je na tisti slikci, ki sem jo pripopala tut sem na forum … Zdej pa ima pa svoje naravne … temno rjave laske … in lepe rjave okice … iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii … :))))))

Je pa hudo, ja … :(((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:))))))))))))))) Ja ja … sej se mi je kar zdelo, da se boš takoj javil … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

zdaj ko sem brezposelni,se pa moram ja na vsak razpis prijavit,kajne?
😉
Sp

Oštja….jaz bi tudi rad,da bi mi bilo spet tako hudo,kot tebi!
🙁
Sp

Eh … kaj jočeš … sej boš kmalu začel delat … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ti z veseljem odstopim ta feeling … Meni prav nič ne paše, da me stalno po želodcu šraufa … pa da mi delajo možgančki 100/h brez prestanka … in da zvečer ne morem spat … :((((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Zdej,ko si to napisala bom šele začel tulit!
Konec dolce vita!
🙁
Sp

BTW:še zdaj nisi poslala tistega tvojga joška!A štrajkaš danes,al kaj?
Saj ne moreem nonstop gledat tistega izpred meseca,no!

Ah saj bo minilo!Vsaj mene je,ko me je poslala sul oštja!
😉
Sp

Zlato moje … ti kar pogleduj v ladlc … ma danes ne boš nič dobil … :)))))

Pa kaki konec dolce vita … Tam boš lahko vsaj v živo joške gledal … in mogoče se boš vstavil nas tu gor stalno fehtarit … ;)))) :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Aha … …. dej prepričaj mi Peroksidkota, da me pošlje šul oštja … namesto da mi piše, kako me ljubi … in da je on pravi zame … :(((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close