Najdi forum

Bugika

hmmmmm, kakšno je bilo tvoje popoldne in kakšen tvoj večer?
No, razpiši se, da bomo na tekočem…

Papa, cmokca.

Uh … Helčy … da ti ne povem … :)))))

Kot sem že včeraj napisala … preden sem šla iz službe me je poklical in sva se tko lepo zaljubljeno pogovarjala … pol popoldan … sem mu pisala SMS (ker čene bi mi že njuru, da nič ne mislim nanj) … in dobim nazaj SMS, da kaj sem naredila z njim? Da sem ga čisto obsedla, čeprav je rekel, da se ne bo nikoli več zaljubil in podobne varjante. Potem je padlo par resnejših SMS-ov o tem, če bi se najino razmerje sploh lahko obržalo …

Potem je kar naenkrat nehal pisal … sem bila skoraj malo žalostna … samo sem si vzela čas za premislek … Gledala sem slike od mene in miškota izpred dveh let nazaj in … začela jokat … :(((((( Tako mi je bilo težko pri srcu … :(((((

Potem je bil počasi že večer, ko sem se vlegla v posteljco … in približno ob 23h sem zaspala … … ob 00:30 se zbudim in vidim SMS na telefonu … kdo drugi kot on … in me sprašuje Če že spim in če sem sama? poslano pa je bilo ob 23:30 … .. … vseeno sem odgovorila, da pač spim in da sem sama … vendar si nisem mislila, da bo odgovoril … bila sem prepričana da že spi … … ampak ne … mi odgovori, da me je hotel poklicat, da bi slišal moj glas … ampak da tako pač nič … in spodaj dopiše, da njegovo srce bije samo zame … in da me LJUBI!!!!! Skoraj bi iz postelje dol padla … … … … … No … pol sem mu odpisala SMS za lahko noč in zaspala … Zjutraj … seveda … 7:40 … biiip biiip … SMS … normalno … on … ki mi vošči dobro jutro … in ko mu odpišem … ni minila minutka ko bi je začel brnet telefon … Sva bila spet enih 15-20 min na telefonu … in uživala … Ko sem mu povedala, da danes zvečer pride verjetno miško k meni in da naj mi ne pošilja SMS-ov in naj me ne kliče … je bilo, kot bi mu zapičila nož v srce … :(((((((

Ma ja … no … … … uglavnem … ko sva se končno poslovila, mi je na koncu rekel “Rad te imam!!!!” … in takrat mi je srček začel skakat kot zmešan … in se še sedaj ni ustavil … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Uffffaaaaaaa…. kako ganljivo…. me je prou segrelo…. pismo ja, ta cvetni prah… ;))))

Vidim, da si prou zadeta…. ma vseeno… jst bi brzdala konje…. samo: lahko je rečt…. oštja, zmeda, jaa….

Ufa, ufa… poročaj še naprej.

Ahtej na srčka! Cmoka

nova
Uredništvo priporoča

Brzdat konje ja … Sej če uni drugi ne bi bil tako upaljen kot je, bi se še nekako dalo brzdat konje … Samo tako … ko se mu trže, če ne dobi mojega SMS-a na najmanj dve ure … ko se topi ko sliši moj glas in ko se zasmejem … in ko mi piše take SMS-e, da dol padeš … … ne ne … težko je brzdat konje … res …

Je pa ta cvetni prah naredil res hudiča, ja … orka eva …

He he … mimogrede … povem še eno stvar, ki se je zgodila danes zjutraj, ko sva bla na telefonu … :))))) No … on me je pač klical iz službe in je imel slušalke v ušesih in sproti delal … in klepetava klepetava in kar naenkrat … tema … je prekinil … Jaz sem ostala z dolgim nosom … sam sem si mislila … ah … je verjetno prekinlo … ma sej sva se itak ravno poslavljala … Pa me pokliče nazaj … in se smeje na drugi strani … pa sem ga vprašala kaj se je zgodilo … in mi pravi, da se mu je njegov šef priplazil za hrbet in ga z roko zagrabil na ramo … in seveda … instiktivno je sklopil telefon … :)))))) … In potem da ga je šefe zafrkaval, da kako je zaljubljen, da semu vidi na kilometer in podobne … :))))))))))))))) … he he he … Sem si kar predstavljala sceno … :)))))))) … da dol padeš … :)))))))))

LP, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hehe, res smešno :))))))))))))

Kakšen pa je drgač on glede šjor? Mislim, njegove pretekle zveze in to? Pismo, si ga res zadela…. bogi fant, pa glih v oddano se je mogu zacumprat…. ;)))

čauči

Ojej………..zdej pa še meni srček nori………kakšne romantične štorije……. CMOKA obema….BGV in Helči…………

Hehe… jaaaa…. moj ljubimc pej zdej kosilka trauco…. ufa, ku bi se dala dol zravn njega na pokošeno, da bi pikalo… pa bi nanjga skočila…. upsssssss… hihi…

Zvezdika, cmokca tudi tebi… in kepici…

Helči?
A greš seksat?
😉
Sp

oštja, da bi… šla… pa ni nobenga takga tle, ker z vsakim pač ne grem…

al si mislu, če grem s tabo? ;))

čauči

No ja!
Bi blo za probat,ne?
😉
Sp

upssssss, zdej sem pa zardela….. oštja…. ma ja, enkrat bom res te morala sprobat…. avgušta mesca pridem, pa se bova dala dol na kšnem bregcu Sočike…. važi? (če ne pride kej vmes, taku al drgač)

hihi…. ihhhaaaaaaaaaaaa

Že tako je vroče!!!!!!!!! In vidva bi se še dol dajala…………:)))))))))

ja, sam dol… ulegla.. pa nič počela… kej ti nikol ne počivaš tako? ;))
tam ob Soči je taku lepu to počet, ku je bolj hladnu….

kumi čakam………. juhej

Hm…………….počivat………..to itak……….ma če ne se motim je tebi Sprevržko sex predlagal:)))))))))))))))

Ej Stelči!Saj tudi proti nosečnicam nimam predsodkov!
😉
Sp

Ma sej sem že včeraj pravila zvezdiki kakšen je s pupcami … zdej se mi ne da glih ne vem kolko nakladat … samo … je full fer do vseh bivših in zelo sproščeno govori o njih … tako da nima nič za skrivat … Pa tudi ne vem kaki latin lover ni … ;)))) :))))

Ja … zgleda, da sem mu čisto zmešala glavo … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja,pa tebi tudi!
😉
Sp

Sej vem……..sam pravim, da meni je prevroče, da bi še na sex mislila:)))))))))))))) CMOKA Sprevržko……..Kako kaj???

aja, ma tu je blu že prej…. tist je že mimu… hehe, mu je že pršlu od takrat… upss…

ja, no, taku je tu…

He he … Zvezdi … romantično, ja … :)))))) … meni bo kmalu srček počil od vse te romantike … :)))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ah,sam še nage babe mi gredo po glavi!Moram it dol v sampostrežno…k Soči!Včeraj so bile ene take tri nemške ritke dol,da sem moral na trebuhu ležat!
;-))
A so se ti joški že kaj povečali in bradavičke napele?
Sp

Vidim, da gre tebi sam sex po glavi…………..Pa kaj naj nardim s tabo?:)))))

??? Hm…..hm…………kaj vidva počneta na skrito?????:))))))))))))

Sam tiho se ulezi…pa noge narazen….ostalo pride samo po sebi!
😉
Sp

A so spet telefončki??? CMOKA

New Report

Close