Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jaz pa imam…

Jaz pa imam…

..v tej vročinni samo gate oblečene, drugega nič! Si lahko to privoščim, ker sem doma.

Ženske, a ve tud hodite na pol nage doma poleti???

Jaz zadnje čase skačem po bajti gor in dol v samih tangicah … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hja……….tudi moj me je en dan kar gledal, ko sem se sprehajala v spodnjem perilu okrog……..Je reku, da ga bo kaj primlo……….

nova
Uredništvo priporoča

Kaj pa modrček????

Pa še tisto me bo vezalo ja … Uh … takoj ko pridem domov si ga snamem … pa kako lahko konitirco gor, če skačem kaj okrog … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Čakaj. a ti to resno???

AUUUUUUUUUUUU

*Spiderju domišljija dela 100 na uro*

Ja … resno ja … Pa kaj misliš da bom v modrcu cel dan okrog … :(((( Ni šans … Pa tudi če grem recimo v trgovino grem ponavadi brez … … … samo za v službo je pa bolj primerno če ga imam … :)))))

Ehm … Spider … da te ne bo še bolj segrelo … ;)))) :))))) Boš mogu pol še gate dol slečt … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Čakaj malo…v trgovino greš zgoraj brez????

To najbrž ne…verjetno maš kako majco gor.

Pa ne zgoraj brez … brez modrca … z konitirco ali kako lahko majčko … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ajaaaaaaaaaa

Huh, mi je že zapihalo v glavi :-))))))))

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) He he ….

Lp, bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Čaki, čaki, kje že stojiš? I.R.? Samo tolko, da vem….Sej je še dolgo poletje….

jaz pa najraje nimam nč oblečeno…:)

Ufaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
Ti si naša!
A mi lahko zaupaš mobi?
😉
Sp

v krizu?

:)))))))))))))))))))))))))) He he … ti se kar troštaj, ja, da ti povem … ;)))) :)))))

:-******

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ma daleč od tm tudi ni…

CIAO

090 4240
Samo 156 sit/min

New Report

Close