Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako je grozno …

Kako je grozno …

Sem klicala zdej miškota, ki bo sedaj tri dni delal v Izoli in verjetno tudi spal dol … Tako težko se je pogovarjat z njim in se delat kot da je vse v najlepšem redu … 5 minut pred tem pa si dobil SMS od drugega, ki pravi, kako stalno misli nate … :((((((((

Povejte mi direkt … Je svinjsko od mene, a ne?

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… KAJ SEM SE ZDEJ SPOMNILA!!!!!!!!!!!

V nedeljo bo baje šel ON s svojo kompanijo plavat na Nadižo … in je rekel, da bo poklical tudi mojega miškota če se jim pridruživa … … …. … …

… … … … …. … …. … KRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIZAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

Uh … oh … uh … oh … če me ne bo kap!!!!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bejba!
Sklopi mobita, pej domov, nardi si kopel in pejdi v šukco ninat… pozabi na vse, na oba… misli nase…. !!!!

Ben, jst sem zdej pol ure govorila z….. hm…. ljubimcem…. oštja, je bil še v šukici…. to je blo že drugič danes, pa mogoče tudi ne zadnjič…. s Pufkotom pa še nisem dans… kej nej imam tudi jst slabo vest?

Če je pa teku lepuuuuuuuuuuu….. joj joj…

bodi pridna, ahtej na srčka…

p.s. (neuradno navijam za miškota!)

… v nedeljo ima brat od mišija rojstni dan in gremo k njemu … Me je ravnokar miši klical … :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Se mi je kar odvalil kamen iz srca … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A za mišija navijaš? … … jah … jaz ne vem več za katerega … Sedaj ko sem govorila z miškotom je bilo tako lepo … tako sproščeno … pa čeprav si nisva povedala nič, razen to, da je vroče in da se ne da žvet … Pa je reku, da nej pridem dol … … …

Kriza …. … …. … začne bolet rit, če sediš na dveh stolih … !!!!!!!

:(((((((((((((((((

Ma dej mi nekej povej … … … kako skrivaš ljubimca pred pufkotom … Jst mam tak občutek, da mi bo dragi iz oči prebral, kaj se dogaja zadnje dni … :((((((

Pa največja kriza bo ta, ko bomo vsi skupaj … In najbolj me žre to, ker je miško full navdušem nad NJIM … stalno govori od njega kako je faca in vse … … …

… ne vem kako mu bo še naprej faca, ko mu bo speljal punco … :((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ah,kaj naj rečem,večje prasice kot ste,rajši vas imamo!
;-)))
Sp

No….. moram pojasnit… pri meni je malo drugače….. nimam glih ljubimca v takem seksualnem smislu… pač pa zelo dobrega prijatelja, ki mu zaupam vse, sem več na vezi z njim kot s Pufkotom… in oh in sploh… kaj več pa že ne smem napisat (sploh če bo on to bral, hihi)… boš pa mogoče izvedela na tisti pijački….

papa

ps: še zmeri držim za miškota! :))

:))))))))))))) No … … … saj tudi to dobro dene … da imaš enega res dobrega prijatelja … … … … … … sam jaz vem, da s tem ne bi mogla bit samo tako prijateljica … ker bi trpela oba …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) … he he … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

KUKO!!!!!!!!!!!!!

Hvala.

Pička ti……. ups, ušlo mi je!

Kopanje na Nadiži….to mora bit super. Sploh se še nisem kopal v nobeni reki. Mogoče bom šel kaj na Kolpo.

Uh … na Nadiži je res fajn … Je sicer ledeno mrzla voda … ma prav paše za se it mal ofrišat … in potem se posušit na žgočem sončku … … …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bungi….Že en cajt spremljam to tvojo situacijo…Skozi eni problemi s tem tvojim Miškotom…Kaj naj ti rečem….Če ti Miško tko teži pošlji ga nekam, pa bo že kej ratalo….Sej sta že enparkrat končala…Pa spet začela…Smo že mislili, da ste se ujela…Pa verjetno nič od tega…
Kaj naj ti predlagam….Jaz sem za zelo odprte odnose med partnerjema…Tko, da dej takoj razčistit nastalo situacijo med vama…Povej mu, kaj se dogaja med vama z novim”ljubimcem”. Mogoče se bo bolj potrudu v vajini zvezi, pa boš tudi z Miškotom zopet zadovoljna. Sej je naša moška narava taka, da ko se je treba potrudit, nardimo vse….Zato pa je tolko baruf…hihihihi…

Ojoj, kako sm zatežil….pa še nič nisem povedal….ma sej tko al tko nikoli nč pametnega ne povem…

CIAO

Aja, samo še tole si zapomni….

Moški smo zmeraj lovci…Ko nekaj lovimo, se borimo, dokler nekaj ne pade…Vsi medeni, uslužni, prijazni,…Pravi mačoti, da je oh in sploh…Po nekem času pa….Cazzo…sej to ni več ON…Pole se pa vidi realna slika človeka…Se spomniš, ko sta z Miškotom prihajala spet skupi…Nebesa so se preselila na Zemljo….OHHHH…

Če si že želela direktno: OSTANI Z MIŠKOTOM…..Samo prej se z njim pogovori o vajinem nadaljnem življenju….

Tolko….Da ne bom Predolg…

Ni svinjsko je pa malo pubertetniško.
…pa brez zamere.

Pippo … veš kaj je najbolj zanimivo v vsej tej zadevi … … … da trenutno z miškotom preživljava dokaj mirno obdobje … ko se pogovarjava o najini prihodnosti, otrocih, poroki … in … nekako … bolj ko mislim na to, manj me ima, da bi bila še z njim …

Na žalost moj miško ima nekatere lastnosti, ki meni niso ravno po godu … prva je ta, da je pretirano navezan na svojo družino in si želi delat prizidek k njihovi hiši, tako da bi lahko bil stalno zraven njih (pa saj to ni nič takega, če ne bi imeli v držini čuden odnos … očeta se boji in naredi vse kar mu ta reče … mati pa … pa sta oba fajn človeka, sam … ) … poleg tega je zelo zelo zelo hitre jeze in velikokrat kriči name čisto brezveze … velikokrat me tudi poniža vpričo prijateljev … da ne govorimo o drugem … se ga na trenutke prav bojim; poleg tega se bojim, da bo nasilen do otrok (jaz ne podpiram tega, da se otroke tepe … pa če so še tako nadležni … nikoli in nikdar … on pa meni, da ena klofuta vsake toliko ne škodi) … celo glede poroke imava čisto različne pojme … jaz bi rada romantično poroko, ki si jo bom zapomnila za vse večne čase … on bi se pa rad poročil na zboru motoristov … kar je meni totalno brezvezna fora … …

Ne vem … saj ga imam rada … samo je toliko negativnih dejavnikov, da me je prav groza … Mogoče sem pa tudi prav čakala na izgovor, da ga pustim … čeprav … sem včeraj popoldan kmalu zjokala dušo ob pregledovanju najinih slik … Ne vem … Vedno bolj sem zmedena.

In vem, da je sedaj ta ta drugi lovec … in da mi obljublja nebesa na zemlji, samo da bi me dobil … jaz se vsega tega zavedam … Samo on se mi je dopadel že preden me je začel osvajat (zdaj je mogoče že celo ratal malo nadležen) … zaradi njegovega karakterja, ki je zelo podoben mojemu …

Bomo videli … sedaj ne morem rečt še nič … …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Uh … totalno najstniško … Bi morala slišati pogovore s tem “ta novim” … bi se samo prijela za glavo … Kot bi imela oba kakih 12 let … :))))))

Total utrgano … :/

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Odvalil ali navalil?
😉
Sp

Ajajaj….Nadadaljevanje sledi….

CIAO

New Report

Close