Najdi forum

tekca

… dobrega tekca vsem… pejmo njam njam… (zvezdika, se vidmo? )

papa

Pismo!!!!!!!!!!
Kosilo moram skuhat!
Bugi…si me zdaj nategovala celo uro!
;-)))
Cmoka vsem!
Sp

Smo se vidle………ampak kaj ko na žalost se ne da nič pomenit pred drugimi……..Se moramo zmenit za kakšno pijačko……..

Uhce je pa zdej O.K. Slišim še preveč………še tipke so preglasne:))))))

hehe, kej si finga papcala? kej pa embrijčk papca? ;))
ja, oštja, en dan bomo šle na pijačko… al pa lizat… hihi… gremo če ne do Bugice, de ne bo hodila z drugmi na pijačke…. ;))

papa

Moj mali (mala?)…………skratka……..ono………..he, he, he……….obožuje mortadelo………ne vem če si opazila, da sem si vzela mortadelco….:))))

Ja in bomo šle res na pijačko ali pa na sladoled……zdej ko si že omenila ledota……..sem si ga nabavila in zdaj se vržem še na lizanje…….ups……….pa da ne bo kdo narobe razumel:)))))))))))))))

Ja … sam bi se lahko res en dan zmenile in šle na pijačko … !!!!!!!

Če smo že vsak dan tu na liniji … pa si lahko en dan vzamemo tudi v živo … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jaz že narobe razumem…..čem reč prav!
;-)))
Sp

Ja, skor ni ‘blema. Prpeljem ze Zvezdiko, da jo volan ne bo tišču v bušita… ne, sej nima še tolk velikga… ima takga mičkenga, glih zaenprou, da bi se Spiderčku sline pocedile… hihi…

Alora, boste povejdle kdaj boste kej fraj… pa še Sprevržko se morebiti pripelje po dolini navzdol… kajne stari?

Papa, na lizanje!

Zame bi bilo najboljše čez teden … ker čez vikend je bolj kriza … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jst imam cajt usaki dan…. razen če pride kej vmes… zdej počakamo še na Zvezdico… pole pej rečemo…

papa

Hm?????????? Je že konec z lizanjem………….

Kateri dan imata v mislih?

Ti kar liži….tako paše!Zapomni si to!
😉
Sp

Komu paše? Meni, tebi……….???:))))))))))))

Če pa tega ne veš,si pa mal otročja še,sorči!
😉
Sp

Meni je v bistvu vseeno, samo da zvem kak dan prej, da se zorganiziram … … Imam bolj nabit delavnik … :)))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ej…………bem dobro…………..Je videt, da me še vedno ne poznaš……….bom morala tudi jaz kakšne znakce pisat, da boš videl kdaj se hecam in kdaj ne……….

CMOKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obema!
(možu pa ne!)
😉
Sp

Ponedeljek, torek in sreda………zame zagotovo odpadejo…..Mogoče še najbolj četrtek…….

meni ustreza… že ta…

papa

Sem glih hotla rečt, da ne tega, ker grem v Italijo z možekom…….

Pol pa drugi četrtek …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Če ne pride kaj vmes……..skoraj da bi se lahko res zmenile, ja……..

No … pol naj pove še Helči … in se počasi zmenimo … :))))

LP, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Čakamo, čakamo…………Helči kje si???

New Report

Close