Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mož je izgubil poročni prstan

mož je izgubil poročni prstan

Narava dela je zahtevala da ga je snel in prav pametno vtaknil v kombinizon. Ene tri dni se je smukal okol in kar neki se je hotel pogovort pa ni bilo nič. Pol pa kar naenkrat, pa jaz v trgovini opazim da nima prstana.

Sem popizdila, on pa da glih zato mi ni prej povedal ker je hotel imet še mal miru in da naj se ne sikiram zarad enga kosa kovine in da si bo dal druzga naredit.

Ma a ne šteka da meni pa prstan pomeni simbol ljubezni, in sem res razočarana in jezna ker ga je tako neodgorovno izgubil. Lahko bi si ga dal v denarnico. Saj pravi da je vse preiskal pa ga nikjer ni.

Kako bi ve reagirale? Jaz sem hudimanovo jezna nanj!!!!!

predlagam ločitev. če ne nosi prstana ni vreden tvoje ljubezni.

predlagam, da izbereš za simbol ljubezni kaj drugega. nekaj tacga, kar se ne da izgubiti.

Moj ga je nosu na poročnem potovanju, cele dneve se je igral z njim, ga je vrtel in sem vidla da mu gre na jetra, potem sem mu rekla, da naj ga da dol. Prvo kar me je vprašal je bilo potem, če nisem razočarana in sem mu povedala, da en prstan pa res en pomeni nič, glavno da me ljubi in da midva to veva. Prstan je sedaj v škatli doma in nimam nobenega problema glede tega.

Če pa misliš, da te zaradi prstana ne bi varal, se motiš, prstan ne pomeni prou velik.

Sama ga nosim, ker sem navajena prstanov. Včasih, ko imam kaj srebrnega ali iz belega zlata, ga pa tud sama snamem in dodam nakit ki gre v koncept ostalega. Nič posebnega.

LP

Urška

Ženka, ti moraš biti pa hudo tečna, da te zjezi kaj takega.

Ločitev, takoj!

od take žene….

Ubogi tvoj možek.

Če ti prstan toliko pomeni bi pa ti poskrbela zanj in možu svetovala naj ga pušča doma saj itak ni varno in priporočljivo imeti na roki prstane pri fizičnem delu. Tvoj mož je to upošteval in ga dal v žep a ga je žal izgubil. To se lahko zgodi vsakemu in res ni takooo velika stvar da bi morali o tem pisati. Si bo pač dal narediti novega, ki pa naj ga v bodoče pušča doma.

Da ti pa prstan pomeni “simbol ljubezni”, tega pa res ne razumem. Simbol ljubezni naj ti bo tvoj mož ne pa prstan. Ta je le potrditev oz. dodatek k ljubezni.

Prstan lahko kupiš, prave ljubezni nikoli.

A brez prstana ni ljubezni? Zanimivo. LOL

To je pa tako, če se poročiš zaradi prstana…

Pa ne bit jezna zaradi prstana. Mene bi bolj prizadelo dejstvo, da si ni upal prej povedati, ker si tak “zmaj” in je vedel kaj ga čaka, ko bo povedal. Skuliraj se in bodi bolj prijateljska do možička, to pa res ni razlog, da se skregaš in si ful jezna. Razmisli.

LP Maja

Lep pozdrav !

Se strinjam. Kaj hujšega se ti ne more zgoditi.

ti desci;
nikol ne veš al bi ga vzgajal al pa b njegovi mami pisal za reklamacijo!
Evo, moj pa preluknja štumfe, ki sem mu jih kupila iz same ljubezni do dobre robe in tudi njega!!!!!!!!! Šele, ko je prodajalec reku, a vam prinesem še 43 številko nogavic? Sem poštekala, pa ni mogu prej rečt!!!

Eh, ma daj. Jaz se pač ne bi razburjala zaradi prstana.
:))

Ma daj no… Si se pa res preveč “obesila” na kao simbol ljubezni – kaj pa vajin odnos, misliš, da je res prstan tisti, ki je tu najvažnejši??? Midva sva poročna prstana nosila zelo malo časa – po tistem, ko sem si skoraj odtrgala prst na kljuki, ker se je prstan zataknil, in ko se je možu v službi zgodilo podobno, sva najina prstana lepo vtaknila v škatlico in se imava krasno tudi s “praznimi” prsti ;))) A veš, da trenutno nimam niti približnega pojma, kam sem dala škatlico s prstanoma?? :))))))))))))))))))))))

Redko to rečem, ker načeloma ne pomilujem ljudi, sploh moških ne, ampak tule si ne morem pomagati: bogi tvoj mož :((

No, da se vtaknem v to temo, da se ne bo kdo razburajl, da vsi takoj napadajo.

Nihče ne napada, samo malo bolj duhovito, sarkastično so pvoedali kar mislijo.

Upam, da nisi zamerila, ampak res je razburajanje zaradi tega popolnoma brezvezno. Jaz ga tudi ne nosim, pa to ne pomeni, da nimam nobene ljubezni do svoje žene. Jaz ji to izkažem na različne načine, ne pa da bi prišel domov in roko dvignil in ji pokazal prstam in s tem anredil svoj izkaz ljubezni.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

hehe, mene potem moj mož ne mara od prvega dneva poroke naprej. Ga je namreč snel takoj naslenji dan. Ima namreč tako delo, da bi se takoj ujel nan.:))))

Mislim, da si se obesila na napačno kajlo.

Moj ga je tudi zgubil lani na morju, pa mi še na misel ni prišlo,da bi naredila sceno. Vskae toliko se spomniva, da bo treba it po nov prstan, pa pol spet na to pozabimo. Ampak da se ti 3 dni ni upal povedat, revež ubogi… No, samo mal se zamisli…

Pri nas pa je bilo ravno obratno-JAZ sem ga izgubila, ker sem po porodu tako shujšala, da mi je kar dol drsel. In enkrat sem šla v gozd, nabirala veje za en aranžma -ko sem se vrnila domov, prstana nikjer več. Moj možek me je takoj potolažil in ga dal narediti iz enega starega, ki ga je dobil od babice. Pa nič se ni jezil-tako, da se tudi ti ne jezi, ni vredno. Živemu človeku se vse zgodi.
lp še jaz

Na grmado z njim!
Da si drzne prstan sploh dol dat,potem ga izgubi in tri dni molči o tem!!!
Da ga ni sram!!!

Ker je taka copata!!!!

Zaradi enega prstana se pa res ne splača razburjati. Pa kaj potem če ga je tvoj mož uzgubil..Se pač zgodi..
Če ti toliko pomeni, mu lahko kupiš novega.

Saj prstan ni merilo ljubezni in ni nobena garancija za ljubezen…

Sicer pa menim, da je pomembnejša ljubezen in vajini medsebojni odnosi ter vsakodnevna izkazovanja drobnih pozornosti…

Lp,

[img]http://www.youngnutrition.net/member/tickers/83202/ticker7.png[/img] [img]http://www.youngnutrition.net/member/tickers/83204/ticker2.png[/img]

imaš prav, prstan je res simbol ljubezni.
zdej, ko prstana ni več, tud ljubezni ni več.
zdej pri vas vlada samo samo še prepir, obtoževanje, jeza razočaranje….

LOL, te kar vidim, brez besed stopiš v stanovanje, samo dvigneš roko in greš mrtvo hladno v kopalnico…..

Običajno s stvarmi, ki ti kaj pomenijo, ker so ti jih poklonili tebi ljubi in dragi, ne ravnaš kot svinja z mehom. Običajno na take stvari paziš in običajno jih res ne izgubiš. Tko da te čist razumem, da si popizdla.

hehe, megaboy, pa še res je :)))))))))

Bejba, namesto da pizdis na ubogega moza, pejta v zlatarno in narocita nov komplet. A je to tak problem?
Razumem, da ti prstan in to da ga nosi, veliko pomeni. Ampak da si tako zelo prizadeta zaradi tega, pa ne razumem. Prstan je le kos nakita, material, ki je nadomestljiv. Ljubezen je veliko vec…

Ce se bos bolje pocutila, odnesita nove prstane posvetit v cerkev.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Eno je ravnanje kot svonja z mehom, v tem primeru mož ne bi vedel, kam ga je sploh dal in tudi ne bi opazil, da ga je izgubil. Drugo je pa, če ravnaš v dobri veri, da ravnaš dobro in prav, pa se zalomi oziroma je v tem primeru prstan nekam padel. Da ne gre za brezskrbno ravnanje nakazuje tudi to, da si mož ni upal prizadeti žene s tem, ko ji ni upal povedati – očitno ve, koliko ji pomeni.

New Report

Close