Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mazda 3 ali renault megane

mazda 3 ali renault megane

kateri je:
1) boljši in ZAkAj
2) ima cenejše servise in registracijo
3) je takšen, da ne crkne zlepa

prosim za mnenja…Kupujem novega.

Jaz mam sicer Mazdo 5, pa sem zelo zadovoljna. Na servisu zelo prijazni in ne pretirano dragi, poraba je ok, registracija je itak odvisna od motorja (si pa lahko na AMZS narediš info izračun pa vidiš kolk te košta), teče kot po maslu.

Mama ima pa megana pa je zdaj, ko se je vozila z mojim, rekla, da bi morda menjala za Mazdo.

Mazda itak slovi po dobrih avtih in je po mnenju kupcev že večkrat dobila naziv najboljšega avta (razmerje cena-kakovost). Pa še 10-letna mazdina pomoč na cesti se mi zdi ok.

Ne vem no, oba sem vozila, pa sem bolj navdušena nad Mazdo. ampak seveda o je pač moje mnenje. Pojdi mal poskusit v avtohiše. Pa kako ti bodo kaj popuste nudli.

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

pred dvema letoma smo bili pred enako izbiro, hecno, ne?! Odločili smo se za Renault Megane karavan, najbolj zaradi velikosti. Drugače je pa mazda full frajerski….

nova
Uredništvo priporoča

Jst nimam ne enega ne drugega……ma bi se odločila raje za MAZDO!!!!

Lp in uspešen nakup!

nočna ptička

Ker imam Megana ti svetujem nakup Mazde.

Megan je z eno besedo “brezvezen” avto. Ima sicer vse “igračke”, drugače pa se v njem slabo sedi, 1,6 motor deluje slabokrvno, notranja oprema deluje plastično in ceneno.
In seveda se non-stop kvari. Enkrat te kličejo, da ti menjajo stransko šipo (lahko bi sama od sebe padla dol), drugič ti crkne ročka za “žmigavc” – in ti zato zamenjajo cel volan (še dobro, da je bil v garancjji), itd.

Servidi so seveda dragi.
Glede stroškov registracije – ti so odvisni od moči motorja.

Jaz pa svetujem Ford Focus C-max.

Absolutno Mazdo.
To so avtomobili, po nekvarljivosti, takoj za Toyoto, torej na 2. mestu. Mi imamo Megana- starejši model, ampak: Hvala lepa za “tak jajc”! V enem letu sva zmetala vanj skoraj 200.000 Sit ( mehanizem za brisalce, amortizerji, predpumpa za gorivo,… ).

ABSOLUTNO MAZDA!!!

Mazda 3, jaz jo bom tudi kupla, je čist huda
zoom zoom…

Jaz bi tistega, ki je po ocenah bolj varen avto…to se mi zdi res pomembno…..

Mazda – brez dvoma!

Imamo doma dve (2 in 5) in (moram potrkat) nobenih težav z njima, samo redni servisi.
Vozila sem tudi Mazdo 3 (bencinc) – od mene same pohvale, čeprav me je malo motilo, da se dokaj nizko sedi.

Po nekvarljivosti je Mazda daaaaaaaaaaleč spredaj pred katerimkoli evropskim avtom.

MAZDA !!!

Mazda. Absolutno dajem prednost japonski kvaliteti pred francoskim šikom. Pri avtu je to pač pomembnejše.

New Report

Close