Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek udobni čevlji, pa vendar lepi

udobni čevlji, pa vendar lepi

Prava nočna mora najti udoben čevelj za v službo, s srednjo peto.

Vsepovsod sami špičasti in ozki. Merila sem enega, čez prste širok le 6 cm. Kaj so nori?
Kako naj spravim noter mojo nogo, da bo preživela 8 ur brez bolečin? Moja noga je široka 9 cm.!!

Pa vsi zdravniki priporočajo tako obutev, da lahko v njih še migaš s prsti.!!!

Kaj vi nosite?

nosim izključno udobne športne čevlje, na srečo mi ni treba nositi bolj nobel variant…

sem pa šla za foro zmerit še svojo nogo – 10,5 cm! haloo 🙂 ja, ful težko dobim lepe čevlje

V službi se preobuj v copate 🙂 Zakaj bi noga trpela in švicala v utesnjenih čevljih.

Jaz se v službi preobujem v čevlje. Ne bi zdržala 8 ur v škornjih.

Ja, tudi jaz bi rada vedela kje dobit lepe a UDOBNE čevlje.
Na žalost še nobena ni odgovorila na vprašanje. A sploh obstajajo lepi in udobni čevlji?????

Enkrat sem brala, da so Ara čevlji bolj široki, samo jih drugače ne poznam.

Jih katera pozna, nosi?

Ara so baje super za nosit, so pa malo dražji.

LP, J.

V Pekotu sem kupila škornje, usnje, s peto tako recimo 3 cm, od spredaj zapobljeni konkretno in brez nakladanja, bila sem na eni čagi,skakala, plesala, pa me niso noge bolele….Pa še niso bili tako dragi, okoli € 35(sicer znižani)….
Potem pa sem si enak model kupila, le nizke za € 25, pa so mi ful “cukriš”, elegantni in nagajivi, pa gredo h kostimu, kavbojkam…Res mi ni žal, da sem si jih kupila, čeprav je možek že imel kaj za pripomnit!

Ja, udobni in dobri čevlji navadno niso poceni. Meni so udobni, mi noga ne poti v Geox, potem za nogo dobri so Hush Puppies (široki), in Tamaris in Gabor. Pa tudi Clarks. Samo vsi so višji cenovni razred. Zato pa bolje imeti dva dobra para kot pet zanič.
lpm

Jaz prisegam na alpino.

Imajo tudi modele, ki jih izdelajo po meri – izmerijo nogo in naredijo.

meni so ful lepi ti čevlji (vsi iz kolekcije). Sama imam tri pare in so tudi zelo udobni. res pa da imajo nižjo peto.

oj nelida, tudi meni so lepi, kaj pa cena?

Nelida, imaš pa ful dober okus!
So lepi in praktični:-)))

Velikokrat kupim obutev Ara, ker imam kratko in široko nogo (dolžina stopala 37,5 – 38, širina: včasih so mi preozki tudi v velikosti 40).
Ne zdijo se mi dražji od ostale ponudbe, vendar so to čevlji, katerim se lahko reče, da so resnično udobni.

nazadnje sem preko http://www.superge.si kupila čevlje greta rdeče (balerinke). stanejo cca 12 jurjev. zaprti visoki mislim da so okrog 14-15. nekaj njihovih čevljev ima ena šatcuna v hali a btc spodaj (se ne spomnim katera!!!)

ta gospa ima čevljarstvo nekje na gorenjskem (cerklje). tudi prodajalno. meni je malo od rok tja. zato sem ji pisala na mail in odgovorila mi je, da lahko preprosto napišem, katere čevlje želim, velikost, v kateri barvi, in ona pošlje po pošti. če so na zalogi, takoj, če ne, naredi in traja kakšen teden. no in tako sem ji pisala še za dva para čevljev. poslala v nekaj dneh, bili so mi prav, plačilo po povzetju, res super profesionalen odnos. jaz jo lahko res pohvalim.

čevlji so res hudi. in blazno udobni, kot bi imela perje na nogah.

za nekaj cen si poglej tu:

Jaz imam tudi široko nogo in nobeni čevlji mi ne ustrezajo tako kot Peko. So lepi, udobni, skratka primerni za 10 ur ali več na dan.

tudi jaz imam Koritnikove, te bele zgoraj ( črne vezalke )
Imajo jih tudi v Gadafiju na Bledu ( cena 17 000 sit upsssss)
So pa res mehki, udobni !

******************************************************************************************************** Je juho polil pa jih je slišal : a zdej si pa sit, k boš lačen ...
******************************************************************************************************** Je juho polil pa jih je slišal : a zdej si pa sit, k boš lačen ...

Ja, te čevlje prodajajo na Pšenični polici. Kljub temu, da je malo od rok, se splača zapeljat tja, sploh, če se v avto napoka ene par ženskic, ki imajo resen namen kaj kupit.

Zakaj? V tej “industrijski prodajalni” namreč prodajajo tudi njihovo obutev z napako. Napake so minimalne, čevelj pa pocenijo kar za nekaj tisočakov. Nazadnje sem bele balerinke kupila za 8K (namesto 12), moja sestra pa črne za 6K (namesto 12K). Se kar pozna pri ceni (napake pa skoraj neopazne). Potem pa imajo vedno na enem kupu še zadnje pare po res ugodnih cenah. Brez napak, celi usnjeni čevlji, udobni še pa še – za nekaj tisočakov.

Njihova prednost je tudi ta, da imajo polovične cifre.

New Report

Close