Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšen avto bi si kupile, če bi imele neomejeno količino denarja?

Kakšen avto bi si kupile, če bi imele neomejeno količino denarja?

Jaz Volkswagnovega Touareg-a. Črnega. Varnega. Pismo, so mi dobri. Se vam ne zdi, da je vedno več terencev na naših cestah?

Enga velikega terenca.

točno takega, kot ga imamo zdaj – mogoče novega (zdaj je rabljen). Citroen c5 break. zakon od avta!

nova
Uredništvo priporoča

Meni je tudi Touareg hudo dober. Sicer pa še Volvo XC 90. Od nekdaj so mi pa všeč tudi čisto preproste Corse. :))

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

AudiA6. Full mi je dobr, udoben itd. Uglavnem uživam v vožnji z njim. Sam še moj bi moral bit=)

------------------------------------------- Nasmehni se, nekdo te ima rad=)

Volkswagnovega Multivan, Marcedes Vento

Črnega BMWja ali Mercedesa.Ferarija bi mi pa takoj ukradli,še prej kot Merdžota ali Bemflna.

Takega za družinski avto:

Takega za poslovni avto:

Pa nekaj za svojo dušo:

lp,

N.

Absolutno toyota prius.

chayene, audi rs4

J A G U A R J A kateregakoli :)))

Nissan Murano ali pa Toyota Landcruiser

Neomejeno količino denarja……..dva: za mami Toyota Corola Verso, oči kakšen terenec od Toyote…..upamo, da bo kmalu vsaj en tak lahko naš :-).
lp

Tudi jaz črnega Touarega!

Terenca, definitivno. Za znamko bi se morala pa še odločit. Ampak, se ni za bat, da ta dan kdaj pride.

LP

Jaz Peugeota 307 cc, no saj si ga tudi bom v kratkem.

BMW X3

Jest bi dala pa mojo Ondi, letnik 1995, ful upedenat. :))))

Trinka, jaz tudi Priusa! Sem ravno hotela komentirati, če ljudje vedo, koliko razni Tuaregi in drugi SUV (kao terenci, fensi variante) porabijo in s tem onesnažujejo okolje! Mi ga bomo morda res kupili, ko pridemo k sebi od nakupa stanovanja 🙂

Toyota Landcruiser

Živi in pusti živeti

Meni je pa za avtomobile toliko vseeno ratalo kot za lanski sneg. Pomembno mi je, da imam enega dovolj velikega za na dopuste pa da se ne kvari, ostalo me pa baš boli. Pa včasih nisem bila taka.

Prius je zakon!!!! Jaz sem že vozila testno vozilo. Je avtomatik. Pesem za šoferja. Poraba je pet litrov, kar je za avtomatik zelo malo. Ni rečeno, da ne bo tudi res naš naslednji.

Jaz pa carskega z dvesto konji.

Hibrida – toyota prius, npr.

Eeeee neomenjeno količino denarja? Upam da mi potem še ostane neomejena količina za plačevanje bencina in registracije + vzrževanje….

jaz bi za sebe rabila minimalno dva: enega karavana – omego – če bi jo še delali 🙁 ali pa zdaj novo vektro z vsoooo možno opremo…. pa enega športnega dvoseda, takega, da ko švrkneš z bičem, poletijo vsi tisti konji, ki so pod haubo. Upam, da bi imeli v takem “sanjskem” svetu tudi ceste, po katerih bi se dalo voziti, ne pa same take ala – sama luknja guma hin 🙂

New Report

Close