Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj narediš, ko ugotoviš, da te mož vara

kaj narediš, ko ugotoviš, da te mož vara

Na kratko, imava enak telefon in sem vzela po pomoti njegovega, da bi napisala sms. Našla njegove sms-e bejbi, ki jo je spoznal pred kratkim na eni žurki. Že takrat sva se skregala, ker je cel večer visel z njo, pa sem bila ljubosumna, posesivna itd. Trapa neumna, izgleda da imam pač dobro intuicijo.

V sms-ih ji govori, kako je bilo luštno, če bi se lahko kaj videla itd. Ona to prijazno zavrača, v stilu, da je preveč spila takrat itd. Ima fanta, je bil z nami, pa ga to, da sta bila cel večer v pogovoru z mojim možem očitno ni motilo. Mož pravi, da ni bilo nič takrat. Za sms-e se ni niti opravičil. Meni je to varanje in samo še razmišljam ali naj spakiram kufre njemu ali meni in malemu. Mimogrede, pred par dnevi sva se odločila, da začneva delati na 2. otroku. Japajade.

Mi je lažje, da sem vsaj ven dala. Ful sem žalostna, pa ne morem jokati. Ne mi zameriti, da nisem uporabila nicka, ampak me preveč ljudi pozna.

Skušaj se zbrat, ne razmišljaj o tistih sms-ih in moža zapeljuj znova in znova.

Če te bo odrinil ali ti očital otročje ravnanje, je nekaj na tem kar sumiš.
Če ti bo nežnosti vračal, potem mu je bilo takrat na zabavi pač dolgčas.

Vsekako ga stestiraj, da boš ugotovila, pri čem si.

Vsekakor pa nekaj sms-ov ne more biti povod, da bi kar spokala kufre.
Ugotovi raje razloge, zakaj je do tega prišlo.

Ne vrzi puške v koruzo!

Zakaj se mora pa zdaj ona trudit, da bi ohranila zvezo? Saj se trudila do sedaj, in kaj je dobila v zameno?
Po moje bi se moral on sedaj potruditi in tukaj se bo pokazal rezultat te ljubezni. Če se ne bo trudil, spokaj, če pa te ljubi, potem se ti bo opravičil in počasi lezel nazaj k tebi. Ampak pri moških traja, da spoznajo svojo krivdo. Najbolje bo, da ga ignoriraš. Če boš ti lezla vanj, bo vedel, da se nate lahko vedno zanese, če že z drugo ne bo šlo. Če pa boš malo bolj hladna do njega, pa te bo začel osvajati. Ampak seveda v primeru, da mu je še kaj do tebe oziroma da te neizmerno ljubi. V nasprotnem primeru, …..

P.S.: Res je, da sms ni varanje, ampak tako se vse začne.

Po mojem mnenju sta za varanje kriva oba partnerja – v večini primerov. Če bi bilo doma vse OK, ne bi iskali popestritve pri sosedih,…

Vsekakor pa si “ena hudo razočarana” v nezavidljivem položaju. Če ti je še do veze se potrudi, ja. Ampak mora se tudi on. Kar na vrat na nos pa ne misli na pokanje kufrov… Najprej se dobro usedita in pogovorita o vseh občutkih. Morda ni tako črno kot se ti zdi. Srečno!

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Bori se!
Na vse kriplje.
Imaš ga rada.
Ima kup čudovitih lastnosti, zaradi katerih si že vrsto let z njim.
Imata skupnega otročka.

Počakaš ga za vrati z valjarjem v roki… :)))))))))))))))))))

:)))))))))))))))

še dobro, da ne z metlo ;)))

Metla je štorasta! :))))))))))

hja… ne vem, no….

bi prišel mož domov in vprašal:
“A čistiš al kam odhajaš?”

;))

Za varanje ni nujno, da sta kriva oba. To vesta samo onadva, kaj je narobe. Ampak mož si lahko pač zaželi malo avanture in me moramo to preslišati. A to pomeni, če mu žena enkrat ne skuha oz. enkrat ne skoči med rjuhe, tako kot si on želi, potem je treba pa že k drugi lazit. To ne more it tako naprej. Če jo dovolj ljubi, mora vzeti njo tako kot je, kjub določenim napakam (če so tu sploh bile), ne pa takoj puške v koruzo in hopla k drugi.

Jaz bi spokala, ded ti bo slej ko prej prinesel domov vsaj picajzle, če že ne kake neozdravljive bolezni.

:)))) “Dragi, tehničnega delam. Vozit se grem!” :)))))))))

“… Če jo dovolj ljubi, mora vzeti njo tako kot je, kjub določenim napakam…”

Ej, ves kaj, niso vse napake spregledljive. Zenske znamo bit res hudo nadlezne.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

aha…. ti pa medtem spokaj kufre??

Lahko… ampak svoje. ;))

ja, itak :))))))))))))))))))))

khm… smetiva… greva rajš na larino temo o možnem očku :))))))))))))

jaz sem bila v taki situaciji pred tednom,pa je šlo za varanje,kar mi je mož tudi priznal.Prva misel je bila ločitev,samo kam in kako s minimalnim dohodkom ,z dvema otrokoma..NO,pa vem da bi se tudi to rešilo,samo meni se je po nasvetu nekoga tudi posvetilo da sta za tako stvar velikokrat kriva oba.Saj ga ne opravičujem ,samo edinkrat ko je nekaj popil,pa priložnost,vznemirjenje in napaka je bila tu.Mož je sam prišel ,se izpovedal,prosil…ampak jaz sem bila sesuta,edina misel mi je bila ločitev.Ko pa sem zadevo premislila sem potegnila drugi zaključek:moj je ,en sex ne pomeni nič v primerjavi z ljubeznijo,poročena sva v dobrem in slabem…in ja neskončno ga ljubim.Mogoče sem trapa,samo zdaj sem v fazi prebolevanja,mož se trudi omiliti napako.Vem pa ,da če še kdaj zgodi,potem pa ni več rešitve.Mogoče me katera razume,nekaj me bo imelo za kuro,toda mislim da se ljubezni ne sme kar tako zavreči.

O Žogica Nogica, a ti to resno??? Zakaj bi bila vedno kriva oba??? Kaj ne bi za spremebo bil KRIV samo ON????

Resno se pogovorita potem se skupno odločita kako in kaj.

Delo na drugem otročku odložita za nekaj časa!

Pa kje sem pisala o VEDNO? Pravim navadno, ne trdim, da je tudi pri tem paru tako. Ampak naivno je pa trditi, kako so ženske vedno uboge, ker se je dec skurbal. Ja, ja, one so pa vse počele “by book”. :)) Pa da se par loči, ker se njej ne da 5x tedensko kuhati. No, če dejansko obstaja tak par tudi v realnosti…

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Se popolnoma strinjam s tabo in se podpisem pod to sporocilo. Nazalost sem tudi jaz v tej fazi. Prebolevanja namrec….

Raziskave so pokazale, da 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških vsaj enkrat prevara svojo partnerko. Torej to ni tako redek pojav, le da ene izvedo, druge pa ne.
Na tvojem mestu se zaradi enega sms-a še ne bi odločila za ločitev, ti je pa to lahko znak, da mu manjka popestritve in da si želi avantur.

Mene pa samo zanima od kje ima njeno telefonsko. Daj enostavno mu jo zbriši iz telefona, pa ne bo imel komu pošiljati sms-je in bo ena težava že rešena, če si jo bo pa spet dobil, potem si pa pečena.

ej meni slabo dela ko vas berem nekatere, da sta oba kriva za varanje, da bori se, da zapeljuj ga?!
kaj ste vi malo bolane ali ste res taki predpražniki?

da pride do tega, da si človek zaželi popestritve kot jo nekatere imenujete, mora pretečt nekaj vode pod mostovi, ne boste mi rekli, da se človek naveliča iz danes na jutri, danes je še zadovoljen v postelji z ženo, jutri pa mu zadiši druga…dajte no!
sicer pa, vi kar tiščte glavo v pesek in iščite razloge pri sebi, če bi mene moj prevaral bi vedela, da je KRIV ON, in ne jaz!!!!!!!!!!!

raje ne, zdaj te bodo pa napadli z vseh strani. Kriva je seveda žena in ne mož ali ljubica… (bolno)

kar kar, sem pripravljena in se jih ne bojim

New Report

Close