Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek K temu, da Bar zapušča Tina

K temu, da Bar zapušča Tina

so gootovo pripomogli glasovi fanov Žige in Jerneja.

Ste opazili kako sta Gaber in Jernej vesela?

ko jih jebe

sem full razočarna nad Žigom

upam da naslednji teden leti ven

nova
Uredništvo priporoča

nimi jasn zakaj je grega tok razočaran

jp, tut to sm vidla

to je pa če si pošten ..

sej ubistvu dons sploh nism vedla za kerga naj navijam ker sta mi oba kull … tina in gregor

pa še Jernej se mi zdi ful hinavc

grega in tina se mata rada…če se jst postavim v njegovo kožo – ok, ostal je noter, ampak brez človeka, s katerim se je dobro razumel.

tud mene je zbodlo, kako je žiga aka Štampiljka stisnu rep med noge (niti roke ni dal tini), in kako sta se z gabrom krohotala…

Joj nekateri se pa res čist preveč vživite v ta bar. Itak je to samo igra in vsak na svoj način taktizira, in vsakemu se gre zgolj za 12 milijonov in za samopromocijo. Tudi Tina in Gregor nista nobena angelčka, sta točno vedla kako morata taktizirati, da se bosta zasmilila gledalcem.

Tale vaš dogovorjeni bojkot pa tud ni kaj preveč uspel. :))))

počasi a vztrajno letijo ven moji favoriti in bojim se da bosta na koncu ostala v igri samo dva izmečka za katera vsi vemo kdo sta. Tina je bila moj tihi favorit. Žiga je imel tako slabo vest, da se niti ni prišel poslovit od nje.

… koliko glasov sta pa imela?

Kerkol od teh dveh bi šel ven, bi blo škoda. Upam, da drug teden LETI VEN Žiga. Usrane…

gdo je vaš favorit moj je Emil

ma ziga in jernej sta totalna hinavca! se jima vidi na faci!

Mah, samo Tina z izjavo, da jo čudi, da ni dal na vroči stol Špele, tudi ni bila ravno najbolj fer. Meni je Gregor super, tako da sem itak navijala zanj.
V glavnem tole belo skupino so fajn okoli prinesli, skratka potegnili so takratko kljub zmagi.
Ta Gaber je pa itak še večji kreten kot sta Žiga in Jernej.
Me prav zanima kaj se bodo ta teden zmislila, da se bosta Žiga in Jernej izognila vročemu stolu. Kaj čmo nima vsak “prijateljev”, ki pijejo šampanjec za 25 jurčkov. Vse v imenu profita.

Tut jst sem totalno razočarana nad Žigom!!

Res so se mu mal hlače tresle, zato je pa dal Tino in Gregata gor.

Pred 1 tednom pa razlagal, kak Špele ne more…. Zdaj naenkrat pa s Tino nista bla na isti valovni….

Eh, brezveze je, glavn da Poptv služi denarce na naš račun:((((

Beda

lp

Gregor.

Ja, tea123, ne morš verjet, ne, kake probleme si delamo na račun bara…..

Kaj češ, smo pač različni, hvala bogu::)))))

lp

tudi gregor

kaksna se vam pa zdi bojana ? skoraj nevidna…

men se zdi tud Bojana zlo zahrbtna

Ej, nad Bojano sem pa tut razočarana, sploh od srede naprej!

Njej se sladko j*** za vse, glavno da je noter in se pač šlepa, kolker se lahk!

Pač moje mnenje, ni mi všeč!

Favorita sta mi Emil in Žiga.

lp

Jst itak ne glasujem niti nimam bar kartice – si jo kr od brata sposodm :))

men je itak čist mim tole vse …

nabolj mi grejo pa na živce ….

GABER (že iz prvega bara, ker je tok iz Mišotam držu)

ŽIGA

JERNEJ ….

upam da čimprej letita

tina je bla edina ženska, ki bi lohk zmagala.žal so zmetal v 1 tednu moje tri favorite.
upam, da se bodo drug teden zmenil in vrgel ven enega od vražjega para J&Ž (če ne bo POP spet kaj presenetil – kar ne bi blo nič čudnega)

če ste slučajno pozabile,tisti kreten Jernej in njegovi prijatelji,ki pijejo drage pijače so pripomogli k temu,da je danes vsak posameznik dal v žep 160 tisočakov…ne bit tko vživete

Bojana igra svojo igro, malo tu, malo tam. Je tako nevidna, da jo na + in – sestankih kar pozabijo in se šlepa iz tedna v teden. Dobra taktika.
Pomoje je danes Žiga računal, da bo glede na to, da je Tina premagala Gašperja, premagala tudi Grega. Grega se mi zdi eden močnejših členov in ga je treba čimprej izločit,..
Zdaj sem pa že tolk pametna, da je čas da grem spat.:))

New Report

Close