Forum.Over.Net

Starševski čvek

OBNAŠANJE OTROK - NAŠA KRIVDA?

Default avatar

Spliš

Fino je, če svoje otroke obvladaš ...
Default avatar

@fna.

Poleg ukrepov, ki so ti jih druge svetovale, bi jaz predlagala še nekaj. Otroke moraš v teh letih malo zmotivirati za kakšno bolj ustvarjalno in manj nevarno aktivnost. Na plaži recimo naj mečeta kamenčke v vedro, ki ga nastaviš kašen meter stran - za nagrado lahko zmagovalec očka ali mamico 1X potunka. Lahko prineseš vodene barvice in barvate kamenje, lahko se greste z njimi bodY painting...........
V trgovini ti naj pomagata iskati artikle........itd. Na obiske oz tja, ker se pričakuje (čakalnica, frizer...), da bodo otroci pridni jaz velikokrat nesem kakšne barvanke, knjigice, nalepke, uganke, cicido, zmajček in vedno uspe. Moja 2 letna hčerka najslabše odreagira takrat, če jo hočem s povzdignjenim glasom umirit, Postane še hujša. Tako da opisana metoda pri nas najbolj zaleže.
Default avatar

priznam

Jaz pa priznam in vzamem vso krivdo nase. Priznam, da sem kriva, da se otroci od ww.de ne znajo obnašat.
Default avatar

barbika

:-)))))))))končno ene neobremenjene. Mislim, da je v največji meri, vsaj kolikor sem jaz skoz dala, problem v doslednosti. A veš ko je enkrat prepovedan je zmerom, ne enkrat ja drugič ne. Pr men je to največki problem....
Default avatar

SIMBA

Jaz pa če mojemu otroku kaj ne pustim in bi recimo v tem primeru odšli s plaže (ker meče kamenje) bi mu bilo čisto prav, še smejal bi se. Kaj torej storiti? Pri nas ta ukrep ne bi deloval. lp