Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek POMOČ – Gostilne: Laško – Rogla – Sl. Konjice – Sl. Bistrica

POMOČ – Gostilne: Laško – Rogla – Sl. Konjice – Sl. Bistrica

Prosim za vašo pomoč!

V Laškem in okolici iščem gostilno, ki ima dobra kosila in je velika toliko, da sprejetje 60 ljudi v njej ne bi bil problem.

Istočasno pa nekje med Roglo, Slovenskimi Konjicami in Slovensko Bistrico iščem tudi dobro gostilno ali morda še bolje kmečki turizem, ki ima toliko prostora, da bi teh istih 60 ljudi zvečer spravil pod streho, po možnosti v svojo sobo in s toliko prostora, da bi se dalo plesati in v kak kot stisniti tudi bend. Še ena zelo pomembna zahteva je, in sicer da nas ne bi že pred polnočjo postavili pred vrata, pač pa jim še kaki dve do tri urice podaljška ne bi bil noben problem.
Druga alternativa je tudi gostilna, ki že ima svojo živo glasbo (ampak res glasbo ne fušanja in mijavkanja) in bi seveda sprejela enako število ljudi poleg že drugih gostov.

Je na teh lokacijah morda tudi kakšna domača pivovarna?

Vsem, ki se boste potrudili zame se v naprej zahvaljujem!

Laško – Celje = Hohkraut
Zreče = ena gostilna, ki se mislim da imenuje Kovačija (ob cesti na Roglo)
blizu je še Smogavc, pa pravijo, da so ratali malo tečni

Sem pozabla omenit, da ima kovačija svojo pivovarno.

Oj, AnaAna, mi smo bili lani septembra v Zrečah na dopustu in smo šli tudi en dan v gostišče Smogavc na kosilo. Fantastična hrana, pa ti povem, da smo pri nas doma (sploh pa moj ati:))) kar tečni, kar se tega tiče. Prostora imajo tudi veliko, takrat so ravno okraševali prostor za eno ohcet. Zunaj imajo velik travnik ter otroška igrala, tako da je tudi za otroke fajn.
(glej pod gostišče)

Gostišče je ob cesti Zreče – Rogla, po domače v hribih, hotel pa je v dolini, tam pa nisem bila. Drugače so nam pa domačini sami priporočili “originalnega” Smogavca – gostišče.

V Zrečah blizu hotela Smogavc je pa tudi ena gostilna (sem pozabila ime, lahko da je res Kovačija), kjer sami delajo pivo. Ga je ati preveril pa je rekel, da je kar dobro. Ta gostilna je poleg glavne ceste, tako da je ne moreš falit. Zraven je pa tudi slaščičarna, ki ti jo pa toplo odsvetujem. :)))) Ker nobena slaščica nima okusa po tistem, kar naj bi bila. :))))

V Zrečah imaš “Hotel pod Roglo”. Tam imajo svojo pivovarno in dovolj prostora za 60 oseb. Potrebno pa je dosti prej rezervirati za tako veliko družbo. Gostilna oz. hotel se nahaja izven Zreč, neposredno ob cesti na Roglo. Ne moreš zgrešit. Na obeh straneh ceste so parkirišča.

Pa lepo se imejte!

Hvala vsem. Tisti konec sicer malo poznam, ampak sem želela vprašati, kaj je res dobrega, ker po vseh gostilnah pa res še nisem bila …

Hvala še enkrat!

New Report

Close