Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobro jutro!

Dobro jutro!

Dobro jutro, drage dame (in kakšen gospod vmes). :)))

Ste kaj veseli, ko gre petek notri? :)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Dobro jutro!
Ja, seveda sem zelo vesela! Še danes, jutri je pa že petek, potem pa dva dni počitka! In mučkanja z mojima najdražjima!

Lep in uspešen dan vsem!

jutrček. Jest sem danes tko žalostna. kr jokala bi…sej bom, sam da mi en neki reče :((()))

ampak zelim pa vsem lep dan

Ma za petek mi ni, ta hip je zame še vedno vsak dan sobota ali nedelja. A vseeno ne morem spati dolgo, vstajamo že malo čez 6h.

Sicer pa, dober DAN želim vsem skupaj tudi jaz ;)))

Dobro jutro… smo malo polenarili… imamo vikend 😉

Lep dan!

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

ej šemica, kaj te teži?

ej, šema, kaj je 🙂

Sicer pa – dobro jutro … jaz grem pa jutri na Parniče :)))

Dobro jutro!
Kako si pa ti, ŽN? 😉

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

Dobro jutro!
Veliko dobre volje vsem skupaj!
Šema, napiši nam, kaj te teži. Pošiljam ti dobre vibre!
Lp

oh kaj pa vem, tak zos se mi kuha u življenju. Ne poznam takega primera, zato raje nebi pisala, ker ne vem kdo to bere…

Ampak bom vseen napisala malo kasneje, ker imam trenutno veliko dela v sluzbi. Pa tako ali tako imamo vsi kako težavico, pa vas ne bi obremenjevala z mojimi. Že tako se mi zdi, da se bolj malo hecamo tu gori…

Sam je pa res, da tkole dobiš, kako spodbudno besedo, vsaj vidim, kako odgovarjate na probleme drugih punc….Se kasneje vidjamo, na naslovu MOJA TEŽAVICA, a prov….

pa hvala za skrb

šema, a se spraviva v kot skupaj jokat?

Tudi mi imamo štalo. Ti kar povej 🙂
T.

haha, pomoje sm taprav ime zbrala, zase namreč

ej Tinkara, men je tud ime Tina…mrbit bova pa kej skup poštudirale

ja, morda kak pobeg v južne kraje :))))
ah, delat moram, popoldne se beremo

T.

danes ne bom rekla dobro jutro, temveč samo dober dan!

včeraj sem preživela z našo miško doma, ker se jo je zgleda dotaknila virozica in smo imeli pestro bruh-bruh nočko. danes je že v redu. in tudi jaz sem že v službi. kavico sem ravnokar spila.

ej Šema, dej ne bod šema no! saj bo bolje. pa res napiši kaj te teži, ti bo lažje.

Dobro jutro! Kdo se že sanka? :-))

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Glede na to, da sva domov prišla malo po polnoči, spat sem šla okoli dveh, sine me je zbudil ob šestih, sem še kar OK. :)))

Sicer pa musklfibra le za vzorec. Pa definitivno še za ponovitev. :)))

Pozdravček!

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Šema… Pri vsakem od nas pridejo temni dnevi. Ampak za njimi pa še z večjo močjo potem spet sončni… Drži se!!! :)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

New Report

Close