Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek noro dober koncert – Novi fosili

noro dober koncert – Novi fosili

Zelo sem uživala, drla sem se na vse grlo. Samo prehitro je minilo. Pa Rajko Dujmić izgleda presenetljivo slabo.

LP

Ja blagor tebi. Jaz pa ostala s kartami doma, ker smo izviseli za varstvo.

LP Maja

Lep pozdrav !

Tudi midva z možem sva neizmerno uživala. Bolijo me roke in sem brez glasu – to bodo eni veseli ….

nova
Uredništvo priporoča

O, boga. Jaz sem šla iz tega razloga kar sama. Nisva dobila varstva in je mož ostal doma. Pa nisem iz Lj. Ampak danes je bilo toliko ljudi, da me ni bilo nič strah.

Ne midva iz solidarnosti en do drugega nisva šla, ker bi eden potem žalosten ostal doma za varuško. Se bom pa jutri zelo globoko zahvalila za ponujeno “prijaznost” glede obljubljenega varstva. Mislim, da bo mož glasnejši.

LP Maja

Lep pozdrav !

Moj mož pa na srečo ni tak ljubitelj te glasbe in bi šel pač le z mano. Tako da sem šla brez slabe vesti. Kdo vaju je pa pustil na cedilu zaradi varstva? Mene starši.

LP

Naju pa njegovi starši.

Lep pozdrav !

Še ena, ki je uživala. Pri Mileni so mi šle pa vse kocine pokonci. Grlo je pa itak čisto posebna zgodba. Sem že polizala en bombon, da jutri ne bom brez glasu.

z.

Tudi jaz sem neizmerno uživala. Na koncu sem sicer dožiivela hladen tuš, ker nisem pričakovala, da je res že konec, pa mojih dveh najljubših niso odpeli… Sicer pa je bilo super. Sanjin glas je še vedno lep in energija, ki so jo dali od sebe je bila ogromna. No, moje grlo pa bo moralo počivati. Kakšen luksuz za nekatere. :)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

ojla! še jaz! tudi nama z možem je bilo prekrasno! z vzhodne tribune sva prav dobro videla na oder. Cela skupina naju je navdušila, še posebej Sanja. Res je tako lepa in polna energije! Pa njen glas–te kar zmrazi ko tako srčno lepo poje. Moj pravi, da ima sexapilen glas. Najbrž res.
Drugače pa je bilo izvrstno!
nočko

*~ *~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* 'Saj res - mar bomo ves čas brez zabave?' William Shakespeare

noro.
polno nostalgije, malo solzic, skratka super. Sem gledala posnetek iz ZG, pa mislim, da je bilo pri nas več “štimunge”.
Ljubljana pa v prometnem infarktu, tudi to pove svoje…

Res je bilo noro,nepozabno, z možem sva uživala. Samo malo prepozno sva prišla, tako da sva se najprej drenjala na stopnicah na tribuni, potem pa sva se preselila v ”parter” in je bilo res super.

Samo prekratko. Jaz bi še… Pa tudi moje grlo rabi malo počitka.

Pozdravček

lpD

Skoda BUM.Ce bi vedela, bi ti odkupila karte, midva sva namrec ostala doma, ker je zmanjkalo kart.Pa drugic.

Tudi jaz sem uživala. Res super! Se mi zdi, da je bila res prava atmosfera. Bila sva pa v parterju prav blizu odra. Sanja ima tak glas kot toliko let nazaj…super je! Rajko pa res bolj švoh zgleda…

Joj, sem ti kar “fovš”… Tako sem si želela iti, ampak ni zneslo :(((((((

čao

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Jaz imam pa v torek rok in nisem kupila kart, ker sem mislila… da bom v kaki drugi stavbi v Lj tisti čas… Šla pa bi, čeprav s trebuhom! Sem vam kar fovš! Tudi jaz sem gledala posnetek iz Zagreba, kak je blo fajn…

Uf, vas je bilo veliko v tandemu s partnerji… Ja, jaz sem mojega na trenutke prav pogrešala, da bi se privila k njemu… Tko sem se pa mogla zadrževati, da nisem kolegice napadla, hi hi hi. :)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

ŽN, se strinjam. Jaz sem ga tudi pogrešala. Katera sta tvoja najljubša komada, ki ju niso zaigrali?

Dijete sreče in Zovem te. :))) So mi tudi drugi izredno všeč, pa vseeno sem ju želela slišati še v živo…

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Jaz sem tudi opazila, da je moj najlubši komad prav tisti, ki ga ne zaigrajo. Včeraj so me kar presenetili, ko so igrali tudi kake komade, ki sem se jih spomnila iz prastarih kaset moje mami.

LP

Kateri je pa tvoj najljubši?

Saj, jaz, če pogledam, mi jih je veliko v klasi “ta je pa najboljši”… :))) Ravnokar poslušam Neveni žuti, žuti, pa me je tudi čisto začaral… Joj, sploh ne morem verjeti, da sem tako notri padla… Kar sanjam… :)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Ja, Neveni so zakon. Pa Samo mi se javi (upam, da je pravi naslov) mi zvabi kar solze v oči.

LP

Ob Samo mi se javi se meni koža dobesedno naježi…

Ah, moj pravi, naj grem raje spat, ker sploh več ne funkcioniram normalno… :)))

Lahko noč!

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Mene je tudi tako zavrtelo, da sem morala nehati s poslušanjem CDja. Komad Najdražje moje me je spravil v eno posebno cmeravo razpoloženje, da sem šla raje cunje obešat.

LP

New Report

Close