Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kavč, ki se raztegne v posteljo – kje?

Kavč, ki se raztegne v posteljo – kje?

Z možem sva se odločila, da bova spalnico preuredila v otroško sobo, midva pa šla spat v dnevno sobo. In seveda rabiva kavč, ki se raztegne v posteljo. Zaenkrat pa še nismo našli pravega, saj so ponavadi preozki. A veste mogoče kje bi še lahko pogledali, bili smo v Harvey Normanu in Rutarju. Pa predrag tudi ne bi smel biti, upamo, da bomo tu še največ 4 leta. Hvala vsem za odgovore, pa lep dan!

Hoja nasproti glavne pošte na Viču.
Lesnina na Brdu

Lesnina, Slovenijales, Razgoršek…..

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/
nova
Uredništvo priporoča

Mogoče pojdita pogleat v Lido. Je na stari cesti Ljubljana- Vrhnika, ampak ne vem sedaj točno ali je na Drenovem griču, ali pa v Sinji Gorici. Ufff, moja orientacija
Je pa hiša na desni strani, če se pelješ iz LJ na Vrhniko, salon ima pa tak kot topla greda, pa fullll rož po balkonih,lahko zelo hitro zgrešiš.

Pred kratkim smo nekaj takega kupili v Lesnini, če se ne motim je bil 65.000 SIT, zelo lep, bordo barva, še 4 kariraste blazine so so zraven.
Ko ga raztegnemo, je ful placa za oba, tudi če tamala vskoči.
Lp

Ojla, jaz bi takega prodala, ker bi imela francosko posteljo. Je v modri barvi in se raztegne v dimenzije 200 (dolžina) x 180 cm. Spodaj ima še predal, drugače pa dva naslonjala za hrbet in dva za roke. Lepo je ohranjen, nič ni narobe z njim, samo želim si fransocko brez luknje, ki jo ima tak kavč. Ne vem pa še za ceno. Lahko me pokličeš popoldne po 17h na tel. 051/319-640.

Mi smo ravno naročili sedežno pri Lido. Ampak ravno poceni varianta to ni, sploh, ker se ležišče šele po naročilu montira v sedežno.

Tiskarska napaka, mere so 200×160. Se opravičujem

Kaj pa IKEA, poglej na stran http://www.ikea.at

LP, Mateja

Laros Kamnik model Lampo.

Super kavc in se bolj super postelja.

Mi smo do pred kratkim imeli kavč od Studia P (prodajajo jih tudi na Dunajski v bivšem Slovenijalesu, sicer pa imajo poslovne prostore v Fužinah, delajo pa pod Šmarno goro), dimenzije 140×195. Kar udoben za spanje, čeprav za dva malo ozek. Vizualno zelo lep, lanski modeli pa so bili še lepši (pohištveni sejem).

Midva sva samo 6 mes zdržala na kavču – ti pod 100.000 ponavadi niso primerni za stalno spanje, za dražje ne vem. Če je le možno stlačite nekam posteljo. Če imate bolj majhno sobo predlagam posteljo širine 140cm in manjši dvosed, vama bo gotovo bolj udobno.

Mi smo našega kupili že leta nazaj v Podskrajniku pri Cerknici. Naziva trgovine ne vem več, a kavč je super. Res fejst za ležat. Pa pazi, ko kupujete, da so nogice železne, ne pa lesene – tiste, katere potegneš ven (upam, da razumeš katere mislim). In zadeva takrat ni bila draga.

mi smo kupili kavč od STUDIO P in po enem letu lahko vsem svetujem…ti njihovi kavči so KATASTROFALNI!!! Sem raje in bolje spala na 40let starem kavču, kot na tem pol leta. Ti so res slabi, same luknje nastanejo po letu ležanja nanj…
ker pa tudi mi nimamo prostora, še vedno upam da dobim enega za 100 jurčkov , pa da bo dober. Iščemo tudi mi. Ta od studia je bil akr 80 jurjev, kar se mi ni zdelo poceni, pa tako slab!’?

Če imate dovolj veliko sobo, si raje omislite kakšno lepo zakonsko posteljo in kavč. Saj je lepo, če je vse v eni sobi. Pa še praktično je, za valjti se z otrokom.

Kupila sva ga pred 7 leti, od Nove opreme (SG). Sva pa iskala takšnega, ki ima dovolj dolgo in vzmeteno ležišče . Kupljeni ima ležišče mer 195*140, nima lukenj in se še vedno da zelo dobro spati na njem. Priporočam.

Studio P, nekje pri Ljubljani (so se selili), raztegne se naprej, ima letveno dno, preko pa “špužvo”, širina 80, 140,160, morda tudi druge mere. Midva spiva na njem 9 let, zdej bo pa treba počasi špužvo zamenjat, blago pa je še kot novo (sam kr umazano 🙁 – 24 ur na dan v uporabi ) In je fajn kot kavč (ker sediš tam, kjer imaš ponoči noge). Škoda, da ne morem skicirat, obe strani sta prosto dostopni, le naslonjač za roke – kovinski je v višini glave in nič ne moti. Mislim, da se je klical Klik klak ampak pazi, ker so menda eni podobni Madžerski ali iz Kajvemkje in so menda proč vržen denar.

Pa mirno spanje!

Ninka

Kaj si RESSS spala na tem kavču???Naš je obupen. Vizualno so res lepi, amapak spanje? Naš se ugreza do onemoglosti…(Mogoče je krivo to da vsak dan spiva na njem…?) Tam kjer ima mož rit, je ena velika luknja…tam kjer jaz..ena malo manjša luknja…Ker je klipklap…ima zadaj (to že od prvega meseca naprej) vse blago natrgano, ker NI pravilno ”nategnjeno.” In se je vsak dan kaj utrgalo.da ne omenjam tega da je zadjna stran (blago) visi čisto postrani. Blago je tudi zelo slabo, saj ko se potiš, se naredi kar LUŽA. Sploh ko je bil mož bolan, je spal v luži…no, je menjal potem brisače, da je spal na njih, ampak prvo noč…je bilo pa vse mokro.

Spimo pa gor vsak dan, to je res…in to točno 1 leto in 2 meseca…OBUPNO. Je pa imela kolegica kavč-pa ne ve firme, ki ga je kupila v mercator centru (se mi zdi) in je spala gor 3 leta, ter je bil super-pa je bil 20 jurjev cenejši!!!Ampak jih nimajo več…oz. se ona ne spomne firme…

Mi imamo takega:

Samo v drugačni barvi. V uporabi 5 let in sva zelo zadovoljna. Predvsem zato, ker material ni pena, temveč vzmetnica, na njem se spi kot v navadni postelji. Dobi se v Lesnini, pa verjetno tudi kje drugje. Najina izkušnja je, da se manjši – zasebni saloni bistveno bolj potrudijo – ti zastonj dostavijo čisto v stanovanje, pomagajo pri sestavi, itd.

innovation v rutarju, sicer malo višje cene ampak dosti boljše kvalitete.
http://www.inno.dk/

Takega kupila. Zelo dober kavč. Posteljo ima 140×200 cm
https://www.svetpohistva.si/trgovina/kavci/novelty/2051.html#.WSMHLGiLSUk

New Report

Close