Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Erazem B. Pintar: lastna hvala, cena mala

Erazem B. Pintar: lastna hvala, cena mala

Je kdo gledal oddajo Preverjeno? Naduvani kapitalistični gospodek v fotelju ob kaminu z debelo cigaro v stilu “nek se vidi raskoš”. Ej, pa si revež ne more najdit ene taprave!? Jih je imel baje, žensk, štirimestno število, pa še kar išče. Bo nazadnje kot tisti hrvaški gospod ostal sam, saj se ga bo vsaka poštena ženska, ki da kaj nase, od daleć izognila.
Kaj pa vi mislite?

Škoda besed! Pa njegova kolumna v Lady—ma daj no. Teslo!

Nihče ni tako dobro podkovan, da mu ne bi kdaj pa kdaj zdrsnilo.

Jaz sem se samo to vprašala, ko sem mimogrede ujela, da v prispevku med vrsticami nekako hvalijo, občudujejo moške, ki menjajo partnerke vsak dan.

Zakaj ne kujejo v zvezde žensk, ki spijo z več moškimi?

nova
Uredništvo priporoča

Kako rečejo ženskam, ki stalno menjajo moške? Kur…
Kako rečejo moškim, ki stalno menjajo ženske? Playboji
?????????

To so pa moški.99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bi jih tako živelo, pa nimajo pogojev.Denarja in stalno stoječega.)))))
Ženske smo pač nekaj drugega.
lp

Znani slovenski playboy… On je na to še PONOSEN. Kaj vidijo na njemu, saj sploh ni “lep” niti simpatičen? Pametne se ga izogibajo.

Jaz se ga še s kleščami ne bi dotaknila, tudi če ima zlatega ne.

oddaje sicer nisem gledala, ampak lohk kozlam že samo, da zaslišim njegovo ime….
slučajno imam enega cepca v familiji, k se ima celo za njegovega prjatla….jao, jao… bolš, da se ne srečava…ampak sej takim ne pride nič do živga!

ma dej, da ti gre na bruhanje, pa tist njegov flat tko nakičan..ta folk je ves mal prtegnen, zadnjič v studio city pa 2 playboy zajčici, celi ponosni na to…

Sluzavec.

osladen tip, poln samega sebe. za bruhat!

Tipičen proizvod današnjega časa in mišljenja ljudi, ki jim kreira filozofijo življenja rumeni tisk tipa Lady in tuji tipa Cosmopolitan.

A mislite, da bi se omenjena dva “gospoda” lahko pohvalila s takšnim številom žensk, če ne bi imela toliko pod palcem? Niti slučajno. Torej iz tega lahko sklepamo, kakšne ženske se limajo na takšne tičke. In s tem se po mojem ni ravno za hvalit.

Včasih se kar malo zasekiram, kakšni primerki žensk hodijo po svetu. Omenjena dva pa za moje pojme nista nikakršna playboya. Pri nas Bosanci takim rečejo “muška kurva”.

Erazem P. je en sam. Če jih je položil štirimestno število, to samo pomeni, da je pri nas ogrooomno kokoši, ki dajejo v zameno za kratkotrajno sončenje v bližini nekoga, ki diši (ali smrdi) po znanem. Mnogo bolj so uboge od EP.
Se pa spomnip prispevka z njim v oddaji Preverjeno, ko je na koncu izjavil, da je svoje vloge pošteno sit. Kar resignirano je zvenelo. Tam je tudi navedel vzroke, zakaj je tak, kot je… Drugače pa, če bi vaši (in moji) fantje, možje, bratje, očetje imeli keš, korajžo….bi si marsikdo uresničil svoje sanje..le bolj skrito in tiho kot EP. Bi bile pa podobne njegovim.

Tudi v tem primeru sem za svobodo odločanja.

In po čem naj bi bil znan ta moški? Mislim, po kakšnih svojih dosežkih?

Preden so pisali o njegovem številu položenih žensk, jaz nisem o njem ničesar brala, slišala, izvedela. Pa še v tistem pisanju, bilo je v neki reviji, ki jo prebereš pri frizerju, je bila popisana (in poslikana) cela stran, a o njem ni pisalo ničesar konkretnega (razen tega o ženskah). Morda edino to, da je sinček mislim da Emila Milana Pintarja. Kaj pa sploh dela, če sploh dela?

Ja, mislim da je to prvi primerek vrste ‘slaven, ker je slaven’ pri nas. Pa naj bo – briga me!

rošca to tut mene zanima: a slučajno ve katera s čim se ta ti preživlja?

Po službeni dolžnosti sem se uspela spoznat z njegovim očetom. In ugotovila, da jabolko ne moglo pasti daleč od drevesa. Vsaj po nakladanju sodeč. Včeraj je sinko lepo povedal, da je bilo v njihovi družini kar pestro. Ima tudi brata, ki pa je dosti bolj resen in zato mi ne pali tista floskula, kjer pravi, da se je takšnega stila življenja naučil od svojega očeta. Blabla.

Kar se tiče posla, uspešen je lahko, ker mu je očka s svojimi zvezami priskrbel močne naročnike. Dela pa na področju telekomunikacij in interneta.
V glavnem, saj poznate tisti pregovor: kdor izbira, izbirek dobi. Malemu Pintarčku še to po mojem ne bo uspelo.
Lp.

všeč mi je tale od “ene tam”: “mali pintarček”….. ja, ja konec koncev bi mu to prispodobo kar prisodila.

Kaj samo kritizirate, je katera že bila z njim?
Z Erazmom sem v eni noči doživela osem orgazmov. Grem z njim kadarkoli, kljub temu da sem poročena.

Bogi tvoj mož, k ma tok glupo ženo.

Aha, torej štirimestno število pomeni, da je velik altruist, ki želi osrečiti čim več žensk? No, potem pa ga predlagam za Nobelovo za mir! :)))))

tale post od zajčice po mojem ni resen; če pa je… vsak po svoje. Za moje pojme, zajčica, si res milo rečeno glupa tupa, ampak kdo sem jaz, da bom sodila tvoja dejanja… le korajžno naprej in čimveč orgazmov. Ziher so vredni varanja.

Ej Zajčica, kar telefon obrni, mogoče te pa sprejme še za eno noč, čeprav dvomim. Saj veš, si že sprobana. Lahko se tolažiš samo s tem, da te je mogoče že pozabil, pa bi poskusil še enkrat!

Mi zavidaš?

Al pa obišči stilista in plasičnega kirurga, da ti naredi novo podobo. Pol te pa sploh ne bo spoznal. Mogoče ti pa rata.

New Report

Close