Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Turistična kmetija

Turistična kmetija

Je kdo že bil tukaj in kakšni so komentarji?! Mi (4 članska družina) bi šli za nekaj dni dopustovat.

Tudi mi smo iskali turistično kmetijo z vsem, svetovali so nam Koroš (nima internetne strani) ima pa tudi bazen.
Mi smo se odločili za TK v Istri, kako bo bomo pa še videli.

mi gremo ta vikend na TK Urška nad Zrečami. Smo se odločali v glavnem po raznovrstnosti živali. Ima mogoče katera kakšno izkušnjo s to kmetijo?

Kolikor jaz poznam to kmetijo je ena izmed najboljših v Sloveniji. Ima svoj welnes in bogato ponudbo vsega. So predstavljeni tudi na internetu!

danajana, kaj pa živali? Katere imajo?

Koroš je sicer OK. Lepa okolica imajo klasične domače živali. Zelo prijazni. Nekatere sobe so s kopalnico, nekatere imajo pa skupne kopalnice (so ceneje). Ja pa en mali bazenček imajo tudi. Mi smo bili pred ca. 4 leti.

TK Urška pa je med ambicioznejšimi in zato verjetno tudi boljšimi. tu smo bili tudi pred nekaj leti. Zdaj imajo menda še svoj wellness center. Organizirali pa so tudi tedenske počitnice za otroke – brez staršev seveda. gospa Vilma Topolšek je sicer tudi predsednica Združenja slovenskih turističnih kmetij.

TK Urška je super – hrana enkratna, gostoljubje na višku, lepa okolica – blizu Rogla, Terme Zreče, živali imajo veliko – zajčki, koze, krave, goske itd.! Nedvomno vam ne bo žal!

Bili smo že kar nekajkrat pri gospe Vilmi (Tur. kmetika Urška) in vedno smo odšli s pozitivnimi občutki domov. Sobe so lično opremljene s tuš kabino+WC-jem, imajo svoj welnes center, da ne govorim o hrani, ki je za bogove. Lastnica+mož+Urška (hčerka) so max. prijazni. Ugodne cene 1/2 penzionov (mislim da 6.500,00/osebo). Do Term Zreče je 5 min z avtom, do Rogle 20 min, tudi z avtom, okolica je krasna, v naravi.

Edina napaka: mi smo rezervirali pozimi za Novo leto (v bistvu za celo leto vnaprej). Punce, splača se!

Zdaj jih pa ne bom več hvalila, ker bom na koncu sama ostala z dolgim nosom, ker ne bom dobila rezervacije :-)!

No, mi smo rezervirali. Upam, da se bomo imeli lepo. Za spremembo bomo pustili denar v Sloveniji :)).

New Report

Close