Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slačenje v mislih oziroma tudi jaz sem zafarbala

Slačenje v mislih oziroma tudi jaz sem zafarbala

Četrtkov gorenjski čvek mi je pustil nalogo. Punce smo namreč glasno razmišljale koga od bolj ali manj znanih možakarjev bi z veseljem pogledale v adamovem kostumu (samo POGLEDALE, da se razumemo). Mi je bilo kar malo nerodno, ko nisem bila sposobna tako kot večina ostalih kar izstreliti »svojega«. Če sem čist poštena, so se znani igralci, ob katerih sem vzdihovala pred 15 leti, starali skupaj z mano, pogled na 15 let starejše telo pa je po mojih ocenah precej manj atraktivno, kot pogled na vrlega mladca, ki kar poka po šivih 🙂 Še »huje« je to, da se je možiček sposoben spomniti veliko več tipčkov, ki bi jih njegova žena »slekla« s pogledom, kot ona (jaz) sama.

V nedeljo sva tako izkoriščala še zadnje ure, ko so bili naši mulčki na solo počitnicah, in sva prekolesarila širšo okolico najbližjega mesta. Nazaj grede sva se ustavila v priljubljenem kafiču. No, tam sem ga pa zagledala – že večkrat opazovanega tipčka, ki bi, če bi bil zraven še slaven, ustrezal vsem alinejam, da bi ga na čveku prijavila v rubriko »slečeni«. V momentu, ko sva vstopila, me mož dregne pod rebra in izjavi – »Ja, a nanj si pa pozabila? A ne počivaš oči na njem?«
Moj AHA je bil bolj tihe sorte, ampak pristen 🙂
Malo preden sva odhajala, sem skočila še na WC – ma je bilo do doma še dobrih 10 km in nič mi ni dišalo kakšno »obcestno odlivanje«. Na stopnicah proti WCju pa se prav brezglavo zaletim v – ja vanj, a ne. Moja rdeča kolesarska majica je najbrž v hipu spustila barvo, on pa prav veselo »O, živjo!«
Izdavila sem sicer tist »Živjo!«, čez možgane pa mi je letelo vse živo v stilu »Ojej, ko bi ti vedel …«
Naj povem še to, da se je ob vsem tem nekdo do solz nasmejal – moj mož, jasno. Ko sem prišla nazaj, je v smehu izjavil: »Si se ustrašila, da ti bere misli, a?«

Ja no, če moški lahko, zakaj pa me ne bi smele? Ampak zafarbala sem pa vseeno 🙂

LPM

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Poraženec vidi problem v vsakem odgovoru. Zmagovalec vidi odgovor na vsak problem.

:))))))))))))))))

to je pa tako kot v najstniških letih, a ne:)))

še dobro da nisi imela zelene majice. bi lepotec mislil, da ti je slabo (če bi zelena tako preskočila na obraz kot je rdeča:))

Kar pride iz srca, seže do srca.
STC

lepo, da tudi ti ‘farbaš’:)

a veš da tole ni za branje med službo. si me zdejle čist zmedla. misli spidirajo sem in tja….. samo tam kjer bi morale biti (pri službenih zadevah namreč) jih ni.
ja, do naslednjega čveka bom pomojem tudi jaz pogruntala kdo je moj “slečeni”. še kakšne SANJE sanje, pa smo tam….

Jaz pa, če prav pomislim, raje vidim dobre tipe prikrito slečene/oblečene. Da ni čist nag, še bolj buri domišljijo. :)))

Ne vem pa, če bi se moj možiček takole suvereno zabaval ob takšnem srečanju. :))) Ampak nikoli se ne ve. :)))

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Moj bi bil ves dan surlast, če bi srečala kakšnega tipa, ki bi bil meni po godu in bi on vedel za to! Da ne govorim o tem, da bi vedel, da ga imam v mislih slečenega :-))!!

Ma ja ŽN, sej za oči počivat je u bistvu čist vseeno kolk je slečen :)))).

Kar se možička tiče, imava pa midva take debate že odkar se poznava. Pravi, da nima nič proti, če “počivam” oči na drugih, tko ima menda ubiti 2 muhi na en mah – jaz sem dobre volje (in posledično nisem sitna :))), pa še njemu ne sitnarim, če pridela kakšno kilco viška in ni čist popoln :))))

Je bil pa tko dober, ko so me v 3. nosečnosti spustili iz bolnice (v 8. mesecu), pa sem bila vsa sesuta, boga, pa še mal depresivna. Je en dan zrihtal varstvo za ta-velika 2, mi rekel naj se oblečem in me odpeljal v en drug kafič pogledat enga tud fejst dečkota :))))

Ja, pa še to. Včasih se najde kakšen, ki je RES dober za pogledat. Za take ima pa v rezervi izjavo “Ma bejž, ta sigurno ženo pretepa …” :))))))

LPM

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Poraženec vidi problem v vsakem odgovoru. Zmagovalec vidi odgovor na vsak problem.

ej mateja, tale tvoj J je pa res faca! bi moral še kakšen možiček k njemu v šolo. eni mislijo, da edino moški lahko sline cedijo nad “fejst babami”.

Žena vidi Evo Irgl UUUUUUUU, kako je lepa.

Rečem a zarad take bi te pa lahko pustil, men je tud ?

Žena pa huda ,pa prav a ti bo tud misliš prala pa kuhala…….

Sem rekel , bom pa sam, sam da jo imam.

PS

Ona men kakšne pokaže (figo, raul, bekcham) ji pa tud kako duhovito povem.
Tudi tako se gojijo dobri odnosi, če si vse povemo.
Čau

Jst raj gledam ženske kot moške…

Slačim pa nobenga, moških ne bi niti slučajno, ker so mi goli full grdi.

:))))))))))

kar glej jih, sej nas je moških tk premal za vse ženske………

točno, moški smo grdi, umazani, zli

ženske in ti maruška- barbika se pa lepe, čiste in dobre

dokazi so na tem forumu

silence napisal:

> točno, moški smo grdi, umazani, zli
????????????
Napisala sem, da se mi goli moški zdijo grdi, ja.
Umazani in zli?

> ženske in ti maruška- barbika se pa lepe, čiste in dobre
Maruška-barbika???
Nikjer nisem napisala, da so vse ženske lepe, čiste in dobre!
Samo to, da raje gledam ženske kot moške.

New Report

Close