Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zanositev kmalu po porodu

zanositev kmalu po porodu

Tiste, ki ste zanosile kmalu po porodu, kako ste vedele, da ste noseče in po kolikem času ste to ugotovile?

Naše dete je staro šele tri mesece, jaz pa že dva tedna čisto out. Utrujena, bolijo me noge, večkrat tudi glava, lulat hodim več kot običajno, stalno lačna. Ne upam si it po test. Od vsega tega mi še glava ne dela več prav.

Če je dojenček star šele tri mesece, je utrujenost seveda lahko posledica življenja z malim kričačem. Če dojiš, si tudi lahko bolj lačna. Mogoče zaradi dojenja tudi več piješ in zato hodiš več lulat? No, ne vem, na tvojem mestu bi definitivno šla po test, vem, da je težko, ampak bolje kot živeti v negotovosti.

Pojdi čim prej po clear blue pa boš gotova kaj je – sem pa se jaz tudi tako počutila nekje okoli 3 meseca starosti otroka in preverjala nosečnost pa ni bilo nič.

Korajža velja

nova
Uredništvo priporoča

Ja, nisem napisala, da polno dojim in še nimam menstruacije.
Od deteta sigurno nisem utrujena, ker je zelo pridno.

Tko sem tud jest po treh mesecih po porodu zanosila. Kako veš? Povsem običajni znaki. Jest sem bla tud ful razdražljiva. Kr neki mi je rekl, da sem šla preverit z Clear-Bluem. In sem mela prov! Po enem mesecu mi je blo pa tud spet slabo, tako da ni bilo dvoma. Zanosila sem pa praktično na isti čas kot pri prvem in imata sedaj otroka le eno leto in en teden med rojstnima dnevoma.

Imam dve kolegice, ki sta zanosile pri polnem dojenju in pred prvo menstruacijo. Tako da: DOJENJE NI KONTRACEPCIJA! Otroka sta pri prvi narazen 12 mesecev in 4 dni, pri drugi pa 13 mesecev in 10 dni.

Če sta imela nezaščitene spolne odnose, le pojdi po test. Lahko se pa čudno počutiš zaradi vseh hormonskih sprememb, ki se ti dogajajo. Jaz sem nekje 3 mesece po porodu imela totalno sesutje imunskega sistema.

.

Moj sonček je bil to nedeljo star 10M in 10dni, ko sem naredila test. Sploh nisem opazila, da sem imela zadnji menzes sredi maja (zadnji mesec in pol sem še delala zadnja dva izpita na faksu, tako da sem enačila utrujenost, slabo voljo in slabost z izpitoma. Enostavno nisem imela časa, da se posvetim sami sebi in morda zavestno opazim prve znake). V sredo sem že bila pri ginekologinji, ki je potrdila, da sem noseča že 10 tednov. Si predstavljate?!?

New Report

Close