Forum.Over.Net

Starševski čvek

Nujno! Rabim pomoč!!

Default avatar

volume+

Zares rabiš pomoč čimprej!
Default avatar

:--->

No, no...
Tko se pa spet ne mudi... Razen, če je bil spet očka angažiran za uspavanje...
Default avatar

Enka

Prigoda mojega (odraslega) prijatelja. Bil je v tujini in komuniciral v jeziku, ki mu gre tako na pol od ust (in ušes). Spal je pri znancu, s katerim sta se nekega večera zapila. Ko je znanec spil preveč, mu je začel razlagat o svojih problemih z ženo. Ki mojega prijatelja niso kaj dosti zanimali, pa sam je bil tudi že zaspano pijan in je samo še kimal in govoril ja, ja, seveda. In v enem trenutku tip potegne nož, prime mojega prijatelja in ga skoraj zakolje. Ostali ljudje so skočili vmes in ju dali narazen. Kaj se je izkazalo? Tip mu je razlagal, da misli, da se mu žena ******. In vprašal mojega prijatelja, če misli, da je njegova žena k..... "Ja, ja, seveda." "A res tako misliš?" "Ma ja, jasno." "Kako si tako gotov, a iz lastnih izkušenj?" "Ja, ja, seveda."....

Moj prijatelj sicer nima nikakršnih težav s koncentracijo, verjemi.
Default avatar

drugi

jest tud nimam težav s koncentracijo, nikakršnih. ma tud s popivanjem ne. mam tak job, da morm bit še zdele čist clean.

pa tud ubit me zaenkrat še niso probal, ker bi vdano prikimaval. ma, tisti s kerimi mam jest opravka popizdijo glih zato, ker se ne strinjam z njimi...

ma sem se oddaljil od teme, najbrž? težke so te nočne.
Default avatar

elevator

:)))))))))))))))
Default avatar

KaTaRiNaM

= 2
Default avatar

miškolinka

Ja, ti rabiš res pomoč...zase.
Default avatar

barbi

se je za zamislit! ampak s "treningom" možgančkov pa ji lahko malo pomagaš. vsak dan eno podobno vprašanje, pa bo! srečno.
Default avatar

badubadu

Po moje se ji pač pogovor ni zdel zanimiv in je bila z mislimi čisto drugje.
Mislim, da si dobila takšne odgovore predvsem zaradi naslova: Nujno! Rabim pomoč!
Problemček je pa bolj zanimivost kot velika težava, v stilu: oh, ti naši zasanjani sedeletniki...imam tudi jaz podobnega doma