Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mariborčanke

Mariborčanke

Jutri se odpravljam malo po nakupih k vam. Zanima me ta “zloglasni” H&M. Za frocke bi šla mal v šoping. Da pa ne bom celega MB oblaufala prosim, če mi poveste, tiste, ki ste bile tam ta teden, če majo kej letne robe (8 letnica in 3 letnik)? Kaj pa druge trgovine v bližini?

Hvala in lep pozdrav.

Bila včeraj. Najprej ti naj svetujem, da se poletno oblečeš, ker je noter peklensko vroče in slab zrak. Otroke pusti raje doma. Poletnih oblačilc je kar nekaj-odvisno kaj iščeš. Jaz sem kupovala za 2,5 letnika in 7 letnika (oba fantka). Za punčke nisem gledala-mislim pa, da je precej, ker imajo za punčke večji oddelek.
Sama sem za 2,5 letnika kar nekaj našla, za 7 letnika pa nič pametnega.
Druge trgovine? Sama nisem šla v nobeno drugo, tako da ne bi vedela.

LP. Ivana

Hvala. Otroke itak doma ja. Katero številk ima tvoj 2,5 letnik? A majo kaj 7/8 in kratkih hlač? Pa mikice?

Hvala.

Naš 2,5 letnik je kar velik in ima št. 98. Imajo kar velike številke. Mikic imajo kar veliko (cena od 1000-2000 SIT), kratkih hlač pa bolj malo, imajo tudi lepe srajčke. Kupila sem dvojne tanke dolge hlače (cena: jeans hlače-4.500, safari hlače 4.000, kar niti ni poceni, so pa lepe. Mogoče še to, da se v tem HM vsak dan nekaj spreminja (danes je-jutri ni in obratno).

LP. Ivana

jaz sem bila razočarana v HM-ju

A si iz MB? Povej kam potem?

Hvala.

Blizu H&M je še Aladin…
Zara pa je v Europarku…

Aladin, Benetton, Ma-mi-ta…vse skoraj na kupu(gosposka, rotovž)

Jenny

Ne Ma-mi-ta,ampak Ma-Mi za nosečnice in malčke.Ker Mamita drži samo oblačila za nosečke,ne pa cotke za naše male.

jaz ti priporočam tudi ZARO v europarku…ma kar nekaj frajerskih zadev za fante

New Report

Close