Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Osebna tehtnica

Osebna tehtnica

Kakšne osebne tehtnice imate in kako ste zadovoljne? Mi potrebujemo novo in danes sem opazila, da ima Gorenje tako, ki analizira telesno tekočino in maščobo, ima spomin tehtanja za 12 oseb, prenosni lcd zaslon (ki ga lahko postaviš na zid), itd. Koliko natančna je recimo zadeva za analizo maščobe?

Javlja se ti jezna gospa, ki je kupila tako tehtnico, ki meri maščobo in vodo v telesu, sicer ne Gorenjeve…. Jezna?? Tehtnica ti meri maščobo in vodo le, če si zelo suh. In zakaj naj bi oni to potrebovali?? Meni napiše Err. Mojemu očetu, ki ga je sama koža in kosti mu sicer zmeri, ampak je že v gornji meji, tako da…….

Jaz imam tud takšno tehtnico, to sem si zmerila le 1x (vse v mejah normale) in sedaj veselo počiva pod omarico v kopalnici. Tu pa tam se kdaj stehtam, vse ostale funkcije so meni odveč.

LP

nova
Uredništvo priporoča

Eno vprašanje:

Kako ti lahko tehtnica izmeri procent maščobe v telesu tako, da stopiš nanjo? Kaj ga zavoha?

Nimam pojma! Se sploh nisem poglabljala v to, mož si je želel tako in jaz sem mu jo za neko darilo kupila!

LP

Na vagi so tipala, skozi katera pošilja in sprejema blagi elekrični tok, na podlagi razlike ki ga je preko enega tipala poslalo in drugo sprejelo izračuna koliko imaš v telesu vode in maščobe.

Bolj natančno stvari ne poznam, koliko je zadeva točna tud nimam pojma.

LP

jaz rabim tako,da čim manj pokaže.
sem si jo pred enim mesecem kupila in potem sem eno uro hodila z njo po hiši, da sem našla prostor, kjer najmanj kaže 🙂

Mal za šalo, če ne boš stopla nanjo, ti bo definitivno pokazala najmanj=0

Jaz sem najraje na ta stari s kazalcem. Ob debelih dnevih se lepo malo nazaj nagnem, jo postrani pogledam, pa sem takoj dve kili manj.

:)))))))))))))))))

Barbara, hvala za smeh!!!!!

Aja, jaz imam najcenejšo (cca 5.000,00 SIT) digitalno tehtnico, ki sem jo našla LAICA.
Prej sem imela Shoenle (zanjo sem plačala okoli 20.000,00 SIT), ki je tudi izračunavala BMI in ne vem kaj še vse (na osnovi prej vnešenih podatkov, ki sem jih izračunala iz priložene tabelice – starost / višina). Čisti nesmisel – ko se je tehtnica pokvarila (po 4 – 5 letih), sem namenoma kupila najcenejšo. dokler bo, bo – potem bomo kupili novo / spet najcenejšo! Važno je, da pokaže težo!

Nataša

Tepih, na tepihu pokaže najmanj.
Meni razlike osem kil!!!

Barbara,

Bodi srečna, da imaš kakšno kilco preveč, boljše je, da imaš malo več kot premalo.
Verjemi mi, ker jaz sem bila pred 6-mi leti zeloooooooo suha.
Preverjeno. Suha sem pa bila, kot mi je dala mati narava.
Ni lepo biti suh. Jaz tudi sedaj imam 10kg preveč in se sploh ne sekiram…

Ti samo papcaj in BO.

LP, Doroteja

doroteja, jaz mižim, ko stojim na vagi, pol pa ni važno, kolk kaže.
itak pa sploh ni krize 🙂
mene prcajo že tiste 3 viška 🙂

New Report

Close