Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zavarovanje kolesa

zavarovanje kolesa

živ!! mene zanima, če mi lahko kdo pove v kateri zavarovalnici zavarujejo samo dirkalno kolo??? lp m

To se tudi jaz sprašujem, nekaj sem našla na biciklu com.

Sem ugotovila da se ga kljub vrednosti 700.000,00 sit ne splača zavarovati- zgolj paziti.

samo kolo nikjer, paše pa kolo pod zavarovanje stanovanja ali hiše, če ti ga seveda ukradejo od doma. drugače pa ne dobič nič

Če ti bodo kolo ukradli iz garaže ali lope, potem je to krito (preveri v pogojih stanovanjskega zavarovanja). Seveda mora biti kraja prijavljena policiji.

Nataša

ja to je vse res, ampak meni ni logično, avto lahko zavaruješ oziroma ga moraš, kolo pa ne , mislim….prav smejijo se ko jih vprašaš…saj bi plačal saj ne gre na lepe oke…..lp m

Kolo je prelahek plen!

Tudi če je zaklenjeno, si ga lahko nekdo oprta na ramo in jo podurha, kajne …. ali ga zvrne po tleh in je takoj poškodovano, zvita “feltna” je skoraj (govorim na pamet) 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vrednosti kolesa ….

Poleg tega, da je kolo preveč enostavno poškodovati ali ukrasti, tudi nesreče, povzročene s kolesom (NAČELOMA – LAHKO SE ZGODIJO IZJEME) nimajo tako hudih materialnih posledic, kot nesreče z motornimi vozili.

Logično!

Nataša

New Report

Close