Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj zeloooo smrdi… in kje lahko dobim amoniak???

Kaj zeloooo smrdi… in kje lahko dobim amoniak???

Zadaj za nasim blokom se je razpaslo popivanje…

To bi se slo, ce ne bi bila mladina zelo glasna pozno v noc….

Tudi to bi se slo, ce ne bi naslednji dan zagledala goro odpatkov… precvikanih plocevink, cigartenih skatlic in ogorkov…. in to na gredici, ki sem jo zadnjic prostovoljno prekopavala in urejala…. in sejala trato…

Zelo elegantna se mi zdi resitev, da bi v tisti zakotni prostol nekam polila kaksno precej neprijetno vonjavo… Ali pa kam skrila kako gobo namoceno v amoniak…

Nihce namrec ne bo zelel stati in popivati nekje kjer tako ”smrdi”…

Kaj menite? Kaj bi bilo najboljse za tako izvedbo?

Sloncek

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Zanimiva ideja-za amoniak. Pa misliš, da bi res pomagalo? Pa sej ko bodo nažgani, itak ne bodo več vohali. 🙂
Ali so tam klopi, da se tam zadržujejo? Kaj jih privlači? So blizu tvojega okna?
Ali pa vrži kakšno surovo ribo tja (smo je nevarno, da ti jo poje kakšen mucek)-riba tudi zna fajn zasmrdet.

Za začetek lahko poskusiš s kakim starim pirhom – smrdi ko sam vrag! Če rabiš, ti jih odstopim ene par :)))
Pri amoniaku ti pa ne znam pomagati 🙁
Lp,T

**************************************************************** The old dreams were good dreams; they didn't work out, but glad I had them. (Robert Kincaid v Najinih mostovih)

hehe ja jajca res ful smrdijo pa še zakriješ jih lahko
ampak so pa nesramni ej, zakaj ne grejo v kakšno oštarijo!!

tudi nasproti našega okna se zbira mladina, ki je glasna k sto hudičev – mi pa spimo pri odprtem oknu, tako da naš malček že sedaj pobira bogat besedni zaklad mladine. kaj vse sem se že jaz naučila!!

Kaj pa klicanje policije?

Kakšen kos mesa tudi zelo smrdi, ko se postara, ali riba in trdo kuhano jajce, to je tudi dobra ideja. Nekaj zrn biogrene tudi oddaja neprijetne vonjave, pa še zrnca so zelo majhna. Za amoniak pa ti ne znam pomagati,

Bacilka.

Dobi se ga v trgovini tipa Chemo.

LP

kaj pa pravijo ostali stanovalci, jaz bi polila vse skupaj z drekom in scajnco, ko bi jih bila sita vrh glave, ti recm!!! Vem da to ni lepo, ampak ej ce ne pomaga nc druzga bi ze nardila nekaj da zginejo! Kje so starsi teh otrok, lepo doma v tisini spijo, ali ne??? Kako morejo…

No jaz tudi že dve leti gruntam kako se jih znebiti……
lp

Zakaj pa enostavno ne bi vsak večer poklicali policije? Tudi meni se to včasih dogaja tik pod oknom, pa vedno pokličem policijo; samo potem moraš pa pričakovat, da, če jih pogosto kličeš, pridejo policaji še tebi zvonit na vrata in te popisat, kot da je tisti, ki je prijavil kaj kriv. Pomaga pa vseeno, ker se potem spokajo stran in nehajo galamit.

A ni amonijak hlapljiva snov? Kar najbrž pomeni, da bi morala kar fajn nažehtat gobo in jo nekam skrit, da se ne bi prej zdišala. Moja srednješolska kemija je že malo daleč, ampak kolikor se spomnim je tudi strupen.
Meni grozno smrdi eno gnojilo (dobi se ga v vrtnarskih štacunah) – zgleda ko briketki in smrdi po kurjih drekih. Bolj je toplo, bolj smrdi. Se pa s časoma spere v zemljo. Kakšna bolj zagreta vrtičkarica bi ti najbrž vedla povedat tudi ime. Lahko da je tudi biogrena, žal ne vem točno.
Veliko uspeha.

lp tinca

Ce bi jih direktno podila bi se verjetno maščevali… Tako, da policija in podobno ne pride v poštev… Že sedaj je na bloku polno grafitov… Enkrat nam je eden zadaj (pri zadnjih vreatih) risal s ugaslimi čiki….

Jah, tole se mi zdi tko nevtralna stvarca… Itak si bodo mislili, da eni usrani vrtičkarji pač gnojijo…

Sloncek

KAJ JE BIOGRENA?

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Definitvino smrdi gnojilo od Biogrene in to tako, da komaj preživiš, pa še nekaj časa je obstojno, dokler ne spere in raztopi dež. Izgleda pa to kot majhni črni okroglo-podolgovati kakci (kot od hrčka, samo da je to precej večje). Lahko potreseš po travi, pa še obenem bo gnojilo.

lp

Za vaš blok povabi par lastnikov psov. Garantiram ti, da popivanje med pasjimi iztrebki nima perspektive!

ali ne amoniak kar hitro izhlapi?

Tu imaš slikico gnojila, drugače pa se v njem nahaja čuda stvari, ki pomešane dajejo vonj po crkovini.

Bacilka.

Lepa hvala vsem skupaj…. Bom poskusila (najprej z manjso kolicino, ker ne bi rada socasno prizadela se stanovalcev prvega nadstropja)….

Vam sporocim kako je slo :)))

Sloncek

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

New Report

Close