Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj mi je danes naredila sodelavka

kaj mi je danes naredila sodelavka

Mi razlaga, da gre h ginekologu, ker ji je nekaj ven prišlo. Ko sem jo samo butasto gledala, je stopila do torbice, vzela ven lonček in mi pokazala en bljak. Ki ji je prišel ven iz … Potem sem razumela in skoraj bruhala. Kriza, bogi ginekolog, če mu vse ženske hodijo kazat, kar jim pade iz riti.

:((((((((

vira, se strinjam.

nova
Uredništvo priporoča

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ubogi ginekologi!

A iz riti ji je padlo????

Ja, no, mislim… iz… (ne iz tam, k kaka)

Zakaj pa ni nazaj noter dala, če ji je ven padlo?

padlo kam?
pa ne, da je iz wc-ja pobirala izločke?

ne nas fopat ok?

too much, sem čist frapirana, ker ponavadi ne odgovarjam na poste in se vzdržim komentarjev, ampak tole je pa za dol past. pa kaj za vraga ti ma to za kazat, ne vem no kakšen je to folk, ajde da si spravi stvar, da joo nese h ginekologu, samo da jo še sodelavkam kaže, ha ha ha , človek ne ve ali bi se smejal ali jokal ob takih pripetijah
lep dan še naprej

Prišel bljak iz kje? Riti ali vagine? Če iz riti, zakaj h ginekogolu? Če iz vagine… le kaj bi ji lahko izpadlo???

A si prepricana, da ve, odkod… kaka??

SG

ja no, mogoče ima pa ful močan beli tok ali kaj podobnega, pa je postrgala s hlačk, saj ni tako nemogoče.

:-)))))))))))))))))))))))
Brez komentarja! Ginekologinja, tale predlog je pa na mestu!

;-)))))))))))))))))
Se strinjam s tabo, Liza…
TOOO MUCH! Eni ljudje pa res nimajo kulture in mere…

Huhuhuhuuuuuuu!

…in pol, ker to samo po sebi ni dost, je treba še veliki zvon obesit in dat brat vesoljnemu svetu……svašta!

kakšne komentarje imate ej, jaz sem pa mislila,da ste same fine damice tukaj, moja mama je nekoč odnesla v robček zavit plod otročka,ki ji je ven prilezel cca 2 cm velik in takoj na čiščenje, .

Za to žensko sploh ne veste kaj ima pa kar neki pluvate tukaj, povejte raje kaj o sebi…..

Ja, jaz sem tudi takoj pomislila na splav. In ženska je za potrditev nesla “tisto” na pregled h ginekologu. Ne zdi pa se mi primerno, da tako intimnost kaže sodelavki.

Sploh ne verjamem, da je kaj od tega res! Spet se nekdo mal heca!

Ja, verjamem, da ne verjameš, ampak jaz sem še zdajle malo preč. A veste, da je možno, da je bil plodek. O, kriza. Ker je blo rdeče. Jaz si sicer nisem hotela tistega dobro ogledat. Saj razumete, ne?

Po moje je bil res plod

Kaj je to tako čudnega???? Lahko da ji je padla spirala ali je res splavila.
In ji je pokazala. Mater ste iz pamti veka ej!

No no, že razumem, da to pokažeš ginekologu. Sodelavki-po po možnosti ob kavi? Ne, niti pod razno (edino če je iz medicinskih krogov).

Vse lepo in prav, ampak jaz bi tud okol padla, če bi mi to pokazala sodelavka, razen če bi me prej na to pripravila in me prosila za laično mnenje, kaj bi to lahko bilo. Mi je pa čisto jasno, da če ti nekaj konkretnega ven prileze, da boš nesel gin. pokazat, tudi jaz bi.

Splav-plod…že videla, ko sem bila v ginek.bol. sta 2 pacientki hodili okrog s kozarčkom…..okusno pa res ni…

New Report

Close