Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vrtec da te kap

Vrtec da te kap

Sem dobila račun za vrtec…za 10 jurjev več kot prej!!!!!!!
Zvišal so tarifo pa znižal občinski prispevek od 15 na 10 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Kako naj potem človek živi s 140 jurji če je samo vrtec 40 jurjev?MATR.(
Spet bomo samo stare cunje kupval..(

KAJ???????
Vrtec se je povišal za 10000 sit! Hudoooo!

A, to lahko naredijo kljub odločbi, na kateri piše koliko boš plačeval za to leto???

Jaz za ta mesec, še do včeraj nisem dobila položnice za plačilo vrtca, kar mi je zelo čudno. Toda kakor vidim, je to to!

LP

Pri nas zaenkrat, hvala Bogu, še isto za mesec april.

katere občine, še to pripišite prosim, da me ne bo kap, ko pridem domov

lj bež.

oja zdaj bo pa mene kap
tudi mi smo lj bežigrad in to verjetn pomeni, da bo tud naša položnica za gavgnit

kateri vrtec ste vi?
mi ciciban enota ajda

Mi tudi :(((.

mladi rod vetrnica

V katerem razredu pa si?
Jaz sem dobila (LJ-center) 2500 sit večjo položnico (5raz)

jasli

5

A zdaj mi je jasno,mi nismo več jaslični,drugače bi tudi mene kap:(

no, res si zelo želim priti domov do nabiralnika po to položnico…pol pa koj na urgenco verjetn

Ojla!
Mi smo 5. pl. r., vrtec je Ciciban. POLNA cena se je zvišala za ene 5 – 6 tisočakov. (zdaj okoli 57000, za drugo starostno skupino)

ppikap

Ali so samo v Lj. vrtcih cene povišali?Kaj pa druge občine? Katera ve?
L.p.

NG ostalo isto.
97 t za jasli, 74 t za vrtec.

Cene vrtcev so v pristojnosti občin.

Evo, takole je v LJ Danica za bojda okoli 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (???) podražila vrtce. Tudi mi smo ravno prejšnji teden dobili občutno višji račun… Pa ravnokar smo padli za en razred nižje, evo, s to podražitvijo pa smo spet na istem, pa še čez….

Vam povem, da je tole že za popiz* NAj vam razložim. Ker je bila preživnina za otroka prenizka, sva se z ex dogovorila za višjo – zdaj ex manj materialno nudi otrokoma in zaradi te kurč* povišice sem padla v višji razred plačila vrtca in otroški dodatek se mi je zmanjšal. Sem valda znorela, ker sem zaradi te povišice v minusu. Zdej pa ugotovim, da se je kurč* vrtec še podražil.
Ob vsem tem, ne vem ali naj se jokam ali smejim kot nora.
n.

He, he, oprostite da se moram smejati, nam so pred dvema letoma z enega na drug mesec podražili vrtec za skorajda 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}!!!!! Iz polne cene 51č na 79č. Argument občinskega veljaka je pa bil sledeč: potem pa si iščite drugje varstvo (aja, plače vzgojiteljic se niso povišale)
lp, pa čim manj vroče krvi

No, sem včeraj končno prišla do položnice.

Višja je za 5000 sit :((

LP

Hvala enako, Sonce. Tudi naša položnica je višja za pet jurjev. Za vrtec bomo tako plačevali 1/4 moje plače. Ki sploh ni tako zelo slaba. Ampak zelo obremenjena s krediti;(

:)) pri meni je čisto enako!!!

LP

za 6.000 drazje, vrtec jelka, lj

Pri tebi mi pa nekaj ni jasno! Polne cene so med 80.000 in 90.000 SIT. Od tega določen del prispeva država. Ali si padel v drugi razred ali pa so te nategnili…?

New Report

Close