Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje pa se registriram?

kje pa se registriram?

jaz ne najdem

Piše link Prijava

Ko ga kliknete poiščite link kreiraj profil

nato pa ga naredite in to je to.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Klikneš na Prijava, tam izbereš opcijo Potrebujete uporabniško ime in izpolniš Registracijo 🙂

**************************************************** Jemanje nam polni roke, dajanje pa srce.

Opaaaa, je bil že Primož hitrejši :-)))

**************************************************** Jemanje nam polni roke, dajanje pa srce.

evo, sem že. Hvala.
ampak mi pa kljub temu, da sem označila, da naj skrije moj email pred ostalimi uporabniki, piše zraven moj email naslov.
zakaj pa to? Kako pa to zrihtam? Res ne bi rada mojga emaila takole izpostavljala.

Prijavi se, spodaj na dnu sporočil imaš opcijo Moj profil, potem izberi opcijo Oblikuj profil in obkljukaj tam kjer piše naj skrije tvoj E-naslov ter spodaj izberi Ažuriraj profil.

**************************************************** Jemanje nam polni roke, dajanje pa srce.

Vidiš ga samo ti, ker si prijavljena. Stestiraj tako, da se odjaviš, potem pa klikneš na tvoj profil pri enem postu,ki si ga oddala, pa boš videla, da je e-mail skrit.

lp

najlepša hvala

še eno vprašanje podobno, da ne odpiram novega posta: poleti sem se nekaj prijavljala pod drugim nickom, zdaj se želim pa pod tem in ko napišem svoj e mail mi napiše: ta e-naslov je že v uporabi. kako naj se torej odjavim in spet prijavim na novo?

Assya, če želiš uporabljati drugo ime kot registrirano, pa isti e-mail kot prej, ti to lahko nastavi samo Primož.

Lp
M.

New Report

Close