Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek višina otroka

višina otroka

Koliko so veliki vaši otroci, ki so stari cca 4,5 let. Moja je 104 cm in je med manjšimi oziroma najmanjša v njeni skupini. Pediatrinja je rekla, da je po njeni tabeli na “zlati sredini”, a kaj, ko pa je v vrtcu najmanjša.

Koliko pa so vaši veliki?

Naša zvezdolinka je julijka 2000, visoka 110 cm.
Nič ne skbi. Rasti ne moreš predvideti oz. napovedati in lahko se zgodi, da se bo deklica potegnila po 10. letu ali v puberteti. Prepričana sem, da ko bo zrasla, bo prav prikupna!
Sicer pa fantje pravijo, da so manjša dekleta prav sladka, ker delujejo tako zaščite potrebne :)) In kaj imaš lepšega za samčka, kot zaščita samičke hehe 😉

Lep pozdravček obema,
Z.

nas je aprilski 2000, pa je velik 108 cm

se mi zdi, da je neka zlata sredina.

ni gorila, pa tudi ni drobizek.

lp, RokJ

nova
Uredništvo priporoča

Tudi moja je približno tako, kot tvoja – pa sploh nimam občutka, kako, da je majhna.
Mislim, da se ti ni treba niti najmanj sekirat!
Lp, Mateja

moja je november 2001, visoka 106 cm in velika med svojimi vrstniki.

Naš je julijc 2000, velik 110 cm

Nekdo mora biti najmanjši:). Ne sekiraj se, pediatri te mere jemljejo resno in če bi bilo kaj narobe, bi že ukrepali. Razlike so pa med otroki velike, tako kot med odraslimi. Če pomisliš, da je razpon med še vedno čisto povprečno visokimi ženskami kakih 20 cm…. (recimo 155 do 175).

Naša je stara 5 let (okt. 99) in je visoka 119 cm.

Naša je bila pri 4,5 letih velika 102cm.
Zdaj pri 6letih je velika 115cm (predzadnja po velikosti v razredu), s tem da je v zadnjem letu zrastla 8cm, pred tem je v 2letih zrastla komaj 8cm.
Smo pač bolj pri tleh :-))

**************************************************** Jemanje nam polni roke, dajanje pa srce.

naš je november 2000 in je velik 98 cm. majhen za svoja leta. ampak še bo zrastev.se nič ne sekiram.

Tudi pri nas imamo eno punco, ki precej počasi raste, a raste in nas ne skrbi. Pri osmih letih in pol še vedno ni dosegla tistih povprečnih 128 cm za 8 let… ima 126 cm.
Imamo pa npr. 11-letnico, ki že od malega raste nad povprečjem in ima zdaj 158 cm (povprečje, mislim da, je cca. 146 cm).
Res, da so dandanašnji otroci večji od generacij prej, a vsi tudi ne morejo biti veliki in prav je tako…
In, ko bo začela hitreje rasti, pa bo treba menjati hlače vsak mesec, pa spet ne bo prav ;o)

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

Joj, te višine, nikoli nismo povsem zadovoljni…
Naša je pri 3. letih prava dolginka, saj ima že 106 cm (nogica 27),
sine pri 5. letih pa 125 cm (nogica 33).

Oba sta seveda najvišja.

Sineta že vsi v šolo umeščajo, hčero pa tudi skoraj (ravno včeraj je rekel sosed: “a gremo iz šole?”, mi pa iz vrtca:)

Tudi naš 9 – letnik še ni na 130 cm – res, da sem sama nekako tako velika, kot tvoja 11- letnica, je pa oči zato velikooooo višji!
Lp, Mateja

Ravno včeraj smo merili našega skoraj 6 letnika in izmerili 116 cm, nogico pa ima 29-30, ta mali dveletnik pa je 82 cm

Naša je marčevska 2000 in je prava rekorderka v višini. Velika je 121 cm, nogo ima št. 32. Je največja v vrtcu (v skupini) in jaz bi rajši videla, da bi bila kak cm manjša.

New Report

Close