Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek DOBRO JUTRO

DOBRO JUTRO

Pravica pravic je pravica živeti,
biti otrok, za srečo rojen,
tata in mamo ob sebi imeti
in jima padati veselo v objem.

(Tone Pavček)

… objemite danes močno, močno moža – ženo in mu – ji v uho zašepetajte kako ste veseli, da ga – jo imate in kako zelo ga – jo imate radi – ljubite … premalokrat to storimo, vse se nam zdi samo po sebi umevno … pa ni. Če želimo imet lep cvetoč vrt ga moramo znati vzdrževati in zalivati, da bo tak ostal … na tisoč crkljamo svoje otročke … velikokrat pa ob tem pozabimo nase in svoje partnerje – čisto vsako živo bitje pod nebom potrebuje nežnost in ljubezen in to VELIKO. Zajemite jo z veliko žlico zase in svojega partnerja. Zdaj mi je na misel prišla pesem Ferija Lainška NE BODI KOT DRUGI, ki sem jo za vse nas že pred časom spisala na forumu. Resnično NE BODI KOT DRUGI …

Medvedek Pu

Medvedek Pu!

Ali bi lahko pripel link na pesem NE BODI KOT DRUGI, meni iskalnik ne najde.

Hvala!

NE BODI KOT DRUGI

Prinesi mi rože, ki divje cvetijo,
odpelji me v goro, kjer škrati živijo.
Pokaži mi zvezdo z mojim imenom,
zloži mi pesem z bizarnim refrenom.
Povabi me včasih v kraje neznane,
mi zjutraj pod okno pripelji cigane.
Povej mi o sanjah četudi so grešne,
zaupaj mi želje četudi so smešne.

Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi,
ljubezen ni reka, ki teče po strugi.
Napravi to zopet, ne hodi po poti,
saj sreča ni nekaj, kar pride naproti.
Poljubi me nežno, ko drugi hitijo,
povabi me v mesto, ko drugi že spijo.
Usoda je živa in mrtvi junaki,
naj še hrepenijo postaje in vlaki.

(Feri Lainšček)

Vedno te je lepo brati,hvala! Te besede lepšajo jutro, ki je že tako zelo čudovito, polno sončka. Tudi sama sem mnenja, da nikoli ne smemo dovoliti, da v zakonu in na splošno v življenju ne zamre una iskra, ki nam dela lep dan-življenje!

Dobro jutro tudi tebi:). Poln sončka in toplih žarkov.

Bacilka.

Dobro jutro!

Preživite lep in prijeten dan!

Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Medvede Pu, Hvala za koristen nasvet.
Res je, da včasih kar pozabim svojega ljubega večkrat objet. Prav nasprotno od princeske, ker jo kar naprej 100X minutki objamem, ad ji včasih kar preseda in mi prijazno odrine.

Pocrkljajmo danes naše partnerje bolj kot kdajkoli…bo šlo..;-)))

Lep pozdrav,
Kaja

PS 1. To pesmico od Ferija imam sprintano na vratih spalnice in se obnese…hihiiii…

PS 2. Hvala, hvala, hvala….1000000000X hvala Medvedek Pu!!!!!!

Dober dan in hvala zalepe misli…
lp
Pati

hej Pu … a ni smešno … ko tole berem se mi zdi čist logično v mislih … ampak bo treba večkrat udejanjit … da bo popolno :))

B.

New Report

Close