Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek oče in sin

oče in sin

Stara sem bila 27 let. Zgodilo se je, ko sem izvedela, da me fant vara in sem ga za vedno zapustila. Tisti večer sem odšla “ven” in slučajno pristala v družbi, kjer je bil tudi on – kasneje sem izvedela, da je poročen moški (takrat je bil star 48 let). Zgodilo se je. Po tem sva se še nekajkrat dobila, vendar bolj zato, ker je bil obliž za mojo ranjeno srce in samozavest. Potem sem prekinila, čeprav me je še nekaj časa klical, da se je zaljubil vame in da je pripravljen zapustiti svojo ženo.

Pred pol leta pa sem spoznala fanta. Sva zelo zaljubljena, razmišljala sva že o skupnem stanovanju, otroku … Predvčerajšnjim pa me je peljal prvič domov. Šok. Tisti poročen moški je bil njegov oče (še vedno je s svojo ženo). Oba z njegovim očetom sva obnemela (mislim, da ni nihče opazil).

Ne vem kaj naj naredim? Že sama misel, da bi šla k njim ponovno na obisk je …. Že samo dejstvo, da sem bila z njegovim očetom ?!?! Kaj menite, sem v kočljivi situaciji, a? Se je še komu dogodilo kaj podobnega? Kako se je rešilo?

Sem brez besed…

…nimam čisto nič pametnega za povedati, nobenega koristnega nasveta….tale naša mala deželica je resnično mala….

nova
Uredništvo priporoča

U mater 🙁
Tule pa tudi jaz nimam kaj dodati, mi je še sapo pobralo ne samo besede.

**************************************************** Jemanje nam polni roke, dajanje pa srce.

To pa je šok, sem brez besed. Vseeno mi to diši mal na Springerja.

U ti mater.

Če vaju je že minilo in vajinega intermezza nista obešala na veliki zvon, morda lahko ostaneta tiho nadaljnih xy let. Dvomim sicer, ampak…recimo.

Jaz bi verjetno tvegala in fantu povedala. Sem pač tak tip, ne morem in ne znam skrivat. Kaj in koliko tvegaš, veš ti. Zagotovo bo šok, ampak če bo izvedel od tebe in takoj (!!), bo morda premogel nekaj zdrave pameti in razumel, da njega (fanta) takrat nisi poznala in nisi mogla vedet…Dvomim, da bo imel kaj razumevanja (in pameti), če bo zvedel čez 5 let na piru od naključnega sopivca.

Vkolikor se pa še nista “shladila”, tebe in bodočega tasta mislim….ne vem. Kriza!

Če mene vprašaš – čaka te en dolg in naporen pogovor s fantom, kjer je na kocki vse ali nič.

[url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/u506550.png[/img][/url] [url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/p506563.png[/img][/url]

Jaz v nobenem primeru nebi povedala fantu, saj tudi bodoči tast itak ne sme gobca odpret, delala bi se kakor,da se ni zgodilo nič, če že tipa ljubiš je škoda pokvariti vse zaradi enega seksa. srečno

Ma ne, Skrbna, ne sme povedat fantu. Ostalim družinskim članom verjetno ni jasno da je oče/mož varal …. zato je vendar toliko zakomplicirano. Saj drugače bi bilo dosti bolj izi.

Po prvem minulem šoku bi jaz poskušala priti do očeta in se z njim zmeniti, da bosta oba vedno tiho. V končni fazi bo na slabšem on, če vse pride na dan, sploh če vajina zveza ni toliko resna.

Pa še nekaj mi je padlo na pamet .. mogoče .. kdaj .. ko bo priložnost … fantu omeniš, da si 1krat v preteklosti bila s poročenim precej starejšim tipom, ki je imel sina njegovih let …. Če 1krat vse skupaj pride na dan, mu še vedno lahko rečeš, da mu takrat nisi mogla povedat kaj več.

**************************************************** Jemanje nam polni roke, dajanje pa srce.

V Raztreseni Ally je bil en enak dogodek, na koncu ni bila z nobenim. Slovenija je res mala. Jaz bi pobrala šila in kopita.

Če je vajina zveza resna si res v nezavidljivi situaciji. Če je to moški s katerim si želiš skupnega življenja in družine, mu tega ne bi smela tajiti.

u kriza!

Ne povedat fantu – se mu bosta zamerla ti in njegov oče! Jest bi se tud z očetom poskusla enkrat na hitr zment, da kar je blo, je blo… Samo en problem je… Ko bo ata opazu sinovo srečo, pa ko bo pomislu, da bi bil lahko na njegovem mestu on…

Ne vem, ne vem… Če bi že ostala s tem fantom, bi se verjetno preselila nekam stran… samo pomoje je skor boljš, da pač prekineta… za vajino dobro! Življenje je dolgo, vmes pa pride tudi do kakšne sekunde, ko nehote “vržeš možu kaj pod nos”… in bojim se, da bi bil kakšen neprimeren izbor besed lahko usoden, potem, ko boš že mamica…

Ne vem, premisli, življenje je tvoje!

ne mu povedati, očetu pa le reci, da bosta oba tiho.
zakaj bi postavila na kocku nekaj lepega!!!?????????

Moj sodelavc ima geslo ‘ne priznam, pa ce me gor dobijo!’ in ti svetujem, da se ga drzis.

Skratka, nobene besede niti ocetu niti sinu, pa ce bo kdaj padlo kaksno vprasanje, se nardis totalno uzaljeno in blond.

Btw, kateri je bil boljsi?:)

SG

Uf…ta je pa filmska! Ti prav nič ne zavidam….
Čisto na kratko…Če je vajina zveza resna in se v prihodnosti vidiš z njim….se strinjam s Skrbno in njenim razmišljanjem…ne vem jaz bi mu povedala, taka pač sem…
lp in SREČNO!
Pati

Moje mnenje ti ne bo všeč; tu ne bo nič dobrega! Prej ko slej bo zadeva prišla na dan….mogoče ne takoj, lahko čez dolgo časa, te bo šele hudič! Če že vprašaš za mnenje-jaz bi jo ucvrla čim dalje ….čeprav je to zelo težko….
Upam, da se boš odločila in naredila tako, da bo vse OK….pazi, da ne boš izpadla kot najhujša in najslabša….
Srečno!

Aaaaaaaaaah,…., totalna kriza…..
Mislim, da je tu le ena pametna pot – vse ostalo je tveganje za večno zapleteno življenje….
ne vem, no….Kako se lotiti? Se pogovoriti z vsakim posebej in zapreti poglavje? Kaj pa vem – nič ti ne zavidam…..
Sporoči razplet, saj veš, da bomo vsi firbčni!

A je to sploh mogoče ? Po moje te prav mora tlači, boga reva.

Srečno ti želim!
Lp, Mateja

ne povedat,ker tudi bodoči “tast”ne bo na veliki zvon obešal svojega varanja.Kar je bilo je bilo,če ti je fant všeč bodi z njim.

Ta je pa huda, res kočljiva situacija. Biti ali ne biti??? Jaz se ne znam sprenevedati in bi težko živela s tem, da ko bi se srečali da bi se delala kot da se ni nič zgodilo. Če je vajina ljubezen dovolj močna, da gre skozi vihar in da ga prebrodi potem se nimaš kaj bati. Če sta imela namen živeti skupaj in si ustvariti družino, potem je najbolje, da takoj razčistiš stvari in fantu poveš v kakšni situaciji si se znašla. Če te ima rad bo razumel, pač to je tvoja preteklost.
Srečno in upam da boš pametno rešila zadevo, pa seveda poročaj ker smo firbčni.
lp

če vprašaš mene-tudi jaz bi jo ucvrla, kot pravi acjom. velika ljubezen gor ali dol.

pomisli, da se s tem fantom poročiš, imaš otroke, potem pa se skupaj s “tastom” srečujete na raznih praznovanjih,…

pa kaj bi razpredala in razlagala: jaz enostavno ne bi prenesla misli, da sem seksala tako z očetom kot sinom. in tudi “tast” – si prepričana, tudi, če se zmenita, da bosta o zadevi tiho, da v kakšnem prepiru ali pogovoru ne bo omenil sinu, kako je on tudi njegovo ženo pedenal?

kakorkoli že. jaz bi srečo poiskala drugje. in fantu povedala, zakaj.

Saj si verjetno gledala film z enako vsebino. Jeremy Irons v glavni vlogi.

Hudo.
Kako boš lahko srečna s sinom, ali se ne boš kdaj pa kdaj (prevečkrat) spomnila na to, kako je bilo z očetom? Jasno tudi on… Da ne bosta slučajno kdaj ponovila… Ali ti ne bo težko vsakodnevno prenašati te misli?
Če ne boš povedala, ne boš iskrena do sina – punce, bi ve šle v vezo, v kateri gre že v začetku za tako neiskrenost? Na poroko ali koruzo gledam (vsaj v osnovi) kot na življenjsko odločitev, ki nima koraka nazaj. Ko so tu otroci, še toliko bolj. kako bi ve gledale na vašega moža, ki je bil z vašo mamo (sicer prej), pa bi to prišlo na dan recimo na smrtni postelji matere, ki ne bi mogla umreti, brez da vam razkrije to skrivnost in umre z vašim blagoslovom in odpuščanjem, ker je pač bila z njim, še toliko bolj pa, ker vam je to vsa ta leta skrivala?
Ne vem – edino če se pomenite vsi – tašča, tast, tvoj fant in ti – v kakšnem zaporednju in v kakšnih kombinacijah – odvisno od vas, ali boste znali to prenesti.
Jaz v nobenem primeru pred fantom tega dejstva ne bi skrivala. Partnerstvo bo vajino, če bo. Če ne bo preneslo te zgodbe zdaj, na začetku, jo bo kasneje še težje. Neiskrenost bo dobila svojo razsežnost, teža zgodbe bo zaradi neiskrenosti bistveno hujša, kot je danes.
Postavlja se mi le vprašanje, ali povedati ženi in materi. Pa mislim, da to ni več tvoj problem, pač pa problem sina in predvsem očeta…
Še to – jaz serm po naravi iskrena. Ne morem in ne znam živeti v takih zagonetkah. Morijo me in mi ne dajo dihati. Rada imam urejene odnose z ljudmi. Če bi prevarala jaz, recimo, da bi se zgodilo, bi mu povedala takoj naslednji večer. Taka pač sem in ne morem iz svoje kože, to upoštevaj pri vrednotenju mojega nasveta.
Da bi bila enkrat res srečna, s tvojim zdajšnjim fantom ali pa tudi ne…

Začeti neko zvezo z lažjo se ravno ne bo dobro izteklo. Če mu pa poveš po pravici pa tudi mislim, da je veza zapečatena. Nič kaj dobrega se ti ne obeta.
Čeprav ti želim, da se ti dobro izteče.

ne vem zakaj se mi zdi, da vse le ni res…

Tudi meni, tudi meni…

Ja tudi meni se zdi malo tako kot pri Springerju.

New Report

Close