Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tole pa je romantika – sanjski moški :)

Tole pa je romantika – sanjski moški :)

Rečte kar hočte, ampak ko sta se pa z Natašo (sej je to una ta črna) v avtu … lubčkala (sej se še tako reče, ne)…

… so mi šle pa kar kocine pokonci…

Med njima se pa res kreše… Mojca odpade, ta blondna je pa po moje preveč zapeta zanjga…

Ampak s ta črno sta pa tko cart… Sam ko je ne bi 10x vprašal, če misli na resno zvezo in otroke v roku 5 let… Je vse pokvaru…

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Pišuka sem jezna, ker nisem gledala. Če sem čist iskrena še nikoli nisem gledala Sanjski moški, ampak tok se govori in piše o tem, da zdej pa že mene zanima kva za eno bedarijo se greje in kako je to izgledal, ko sta se………….lubčkala. Za crknit. Dej Slonči spomni me naslednjič ko bo, saj jaz sploh nevem kdaj to rolajo po TV.

Sam to je blo pa res vroce!
Kaj je ze blo z uno roko tam…Ne vem, a sm ziher al se mi sam zdi….?
Nejka

nejka, kam si pa ti gledala, a si ti kej vidla ?

Ne zdi se mi pa fer do ostalih dveh, da se je že z Natašo lubčal, une dve bo še pa kar na šajbo metal

Sej pravim, da nism ziher…Ko sta se pe;jala, pa ga je neki masirala, pol je pa njeno roko prijel, pa tk nekot tam mal visje pr nogi polozu…Pa se je ona zacela ful smejat, pa kr skoz okno gledat. :))))
Pol sta se pa itak polubckala :)))

Nejka, hecam te, saj se je lepo videlo kam je držal roko. Ampak sem pa komaj čakala da bo konc in da tukaj steče debata.
Ajde ženske pa dajmo mal upravlat.

Brez zamere, ampak to danes z Natašo je bilo že kar mal preveč. Saj ne rečem – iskrice se krešejo, ampak… Malo zadržanosti (vsaj pred kamerami) bi pa vseeno lahko bilo. Škoda ostalih dveh. Mojca mi sicer ni čist naj naj (čeprav je tudi ona videti ful zaljubljena), ampak blonda je pa še kar. Nataša mi je bila do danes kar O.K., danes pa… ne vem, morda jo je trema zdelala. Tako otročja je izpadla… Potem pa še sanjskega moškega poslušaš, ko razlaga, da mu je žal, ker ga je Daniela (a se prav spomnim) zavrnila in ni mogel z njo na (vroč) zmenek…
Naj uživata z Natašo (dokler bo trajalo)…

No, pa sej sta lustna, sam zakaj jo kr naprej matra o resnosti in otrocih… Kolk je sploh stara? Eni govorijo, da ze hodita po Kr objeta, eni da je izbral Simono…???
Koliko oddaj je se in kaj bojo nardil na koncu?
Nisem prej gledala, samo zadnje dve al tri oddaje…..

Jaz sem gledala samo prvo in tretjo oddajo in danes iz čistega firbca.
Mi je pa zanimivo, sam najbolj všeč mi je pa Mojca, zato ker je tako nasmejana in preprosta.

Uf tole z Nataši je blo malo čez mero dobrega okusa, sploh ko ji je položil njeno roko v svoje mednožje…. Bi lahko malo cenzurirali sceno, sploh ker sedaj gledajo vsi ki ta dekleta poznajo to oddajo…..

No pa lep večer še naprej, si bom pa sedaj popravila okus s Tomom Cruisom……mnjami

Virus

Če se spomnim prav, se je govorilo, da sta se že med snemanjem zaljubila….sanjski moški in Nataša. Oddajo so pa morali vseeno do konca posneti…ala….še izbira…čeprav je že izbral.
In zato so padali vsi ti čudni komentarji od drugih izbrank (v narekovaju). In zato ga je tudi Daniela zavrnila.
Ne vem pa zakaj se ji kolca po njej. Mogoče se sprašuje kako bi bilo..saj je le starejša in bolj zrela (28). On bi pa otroke..Nataša pa se zdaj mal ven vleče.
Medtem pa je Nataša le 22 on pa 32. In rada ekperimentira.

Meni je šlo kar na…bljak…ko sta se žvalila pred kamero. Pa brez zamere meni ni simpatična že samo zaradi tega, ker je taka afna s populjenimi obrvmi (to mi ni bilo nikoli všeč)…šimf, šimf…

Mogoče sem bila mal pregroba ampak tko jst mislim. Pa mislim, da to ni bogve kakšna romantika..na vseh zmenkih ga samo gledam kako se nažira in pije (mislim, da je bil na zmenku s Simono mal pod gasom) in skratka zelo malo posveča izbrankam.

Ja, roka je bila tam …. hi, hi…. Ampak ona se ni smejala iz zadrege ampak kao v stilu ” dej dragi – a mislis, da se nisem tega pocela”…

Pa v tisti obleki (a je to sploh obleka), ki jo je nosila na rave partyu je bila prov huda videt…

Njena ta stara dva kar dost preneseta…. Tale ga bo še scat pelala… Ampak do takrat se bosta imela pa fino…

Neukročena trmoglavka…

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

črna bo ziher njegova

….Ja Slonček se kar strinjam s tabo, ampak me zanima kako kaj dekleta udeležana v sanjskem moškem komentirajo sedaj vso zadevo.

Ej, a si predstavljate, da bi bile na njegovem mestu? Zakaj bi se on grebel za punce, ko pa jih je (zaradi njega) tam tako ali tako že 25? Vse tri “finalistke” vztrajajo. Le ena je bila pametna (in dovolj ponosna), da ga je zavrnila. Vsi se trudijo okoli njega, on pa uživa, se “nažira”, pije… Normalno, on bi najraje, da bi se vse steple in greble do konca. Zmagovalka pa bi seveda dobila glavno nagrado – njega.
Normalno…
Ampak jaz nisem za te fore. Mislim, da se morata za en normalen in uspešen odnos vedno potruditi dva, drugače ni srečnega konca. A se strinjate?
Verjamem, da se bosta imela lepo in jima ne bo nikoli dolgčas, ampak… ko bo čas za otroke, družino… Takrat pa se bo Damir spet prijavil za… sanjskega moškega. Pametne neveste pa ne bo več…

gabika šimfanje dovoljeno :)))

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

… gledala .. po moje sploh nista vedla da je gor v kotu avta ta kamera ki je posnela vroče prizorčke … ker drugač sta oba ful zadržana (sploh ona) na tej kameri pa …. :))) jao jao … tud men se zdi da bi lahko bla bol diskretna … zarad unih dveh … tale blonda je res čist zalublena … pa tolk se je potrudila … jaz bi se na njenem mestu počudila ful čudno ko bi tele posnetke gledeala …

B.

mmm

ja komentirale bodo one in še vsi ostali… ne bo jima lahko … :))))

Če bi bila pa med 25 Severina…, kaj bi šele potem videle!!!!

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Ja če bi pa bila Seva med nevestami…potem pa bi prišparali na filmskem traku…bi bilo kake 10 min čist dost….ha, ha..

barbara*

po moje blondni res ni prijetno… pa njeni uglajeni druzini… ko so tile prizori z njim ven prisli…

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Ja tud jest sem to vidla.

Meni je tale Damir čist mim. Bolj gre proti koncu bolj mi je bljak. Tip ki pri 32-ih še ni imel neke konkretne resne veze, ki nima nobene pametne službe, niti stanovanja…, ne vem… od kje so vzeli ime SANJSKI…

Brina

Saj ima svoje podjetje. Zakaj pa to ni v redu služba. pa kolikor sem opazila, ima tudi audi., torej mu kar dobro gre.

Kaj pa če je to vse le izmišljotina – mislim firma, avto,…

New Report

Close