Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ponoči ne morem spat? Je to nespečnost?

Zakaj ponoči ne morem spat? Je to nespečnost?

Ne zaspim pa nevem kaj da naredim. Vzel sem 6x10mg sanvalov., vidim po tablici, kar bi omamilo skor slona ali uspavalo 6 ljudi. Meni pa kot da ni nič. Nokctibea ne pomaga isto nič. Hodim na cigaret, berem novice in nevem kaj berem. Včasih se mi zdi da probam s filmom ali naštimal glasbo, ker zjutraj gori tv ali igra radio
Zdravnik skos govori naj vzamem tablete sam ne pomaga. Ležim, na silo zapiram oči, glasba, nula. Ne pijem kave ne nič. Zaspim ponavadi nevem kdaj če sploh spim, zbudim se ob 6 30 ob alarmu. Zbudim se za vsak šum, pa da maček v spanju sam rep premakne. Tole traja že en čas in začele so se težave s spominom, verjetno zaradi pomanjkanja spanja. Za nazaj nimam pojma kje sem bil ne kaj delal, resno niti sanja se mi ne. Na telefonu imam slike z razglednega stolpa, pa bi stavil da še nisem bil tam, bil sem pa včeraj. Po slikah se spomnim malo vožnje, pa neke gostilne in gotovo. Da nebi imel slik, ne bi vedel kje sem bil. Nezanesljiv sem totalno, štimam si alarme na telefonu da stvari ne pozabim. Kaj je to, nespečnost?


Plis, reci, da se hecaš.
60 mg zolpidema??? Bi se ti sploh rad zbudil jutri zjutraj????

Iz navodil:
Odmerjanje:
Odrasli
Priporočeni dnevni odmerek za odrasle je 10 mg in ga je treba vzeti tik pred
spanjem.

Star si pa koliko? Imas ze preko 100 let.

nova
Uredništvo priporoča


Plis, reci, da se hecaš.
60 mg zolpidema??? Bi se ti sploh rad zbudil jutri zjutraj????

Iz navodil:
Odmerjanje:
Odrasli
Priporočeni dnevni odmerek za odrasle je 10 mg in ga je treba vzeti tik pred
spanjem.
[/quote]

Tud 60mg ne pomaga. Zdaj sem že na šihtu. Za drugo zgoraj, star sem 32 let.

Stari ze 2h lezim pa se matram da zaspim… Sploh nisem utrujen a vceraj okoli 15h sem se zbudil… Kere probleme mam js…

Dobro je😂
Vi pa jutranji lepo… Pridni… Delavni… Na sihtih… Tak je prav… Nekdo mi mora socialno pridelat.
Hvala vam.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Ce ne mores ponoci spat si poisci taksno sluzbo (varnostnik) ali kaj podobnega. Druga opcija. Probaj podnevi spat. Ponoci se pa sprehajaj.

Zanima me, kakano delo opravljas? Delam v proizvodnji fizicno in me po neprespani noci bedno cel dan vse boli. Kaj delas ti, da zmores bit na sihtu drug dan normalen?

Cigareti ljubček. Nikotin te budi… Ali pa alkohol.

Pa sanval je nujno treba vzet in se ulezt zapret oci in cakat.
Ce hodis gor dol ce si na tel
Se ucinek iznici ne zaspis.

Me pa bolj skrbi tvoj spomin. Si to povedal dr
Da imas sliko kje si bil,ti pa tega ne ves.
Ali si noro v stresu in vse kar ni nujno mozgani pozabijo al pa je se kaj hujsega.

Dva pira vrz v sebe preden gres spat. Bos spal ko beba.

New Report

Close